Treść opublikowana przez ksiadz99
-
[ALL B6] Ukradli moją niunię spod bloku skur... :(
a ja sie łudziłem ze to moze pomoc i codziennie mecze sie z zakladaniem i zdejmowaniem tego żelastwa..
-
[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)
ZDROWA
-
[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
bardzo ladna, bedzie sluzyc
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
konkretne rzeczowe dokumentacje? to co ja mam ci testy w laboratorium zrobic? pytacie o opinie uzytkownikow wiec wyrazilem swoje zdanie i przekazalem wlasne spostrzeżenia.. kiedy wlalem bioester na bliskiej w proporcji 2:1 ze zwyklym olejem, rezerwa zapalila mi sie o 100km wczesniej niz normalnie a jak zalalem pozniej do pelna ON z Lukoila to myslalem ze moja A4 ma ze 30 koni wiecej niz przed tankowaniem.. nie wiem, moze trafilem na jakas lipna partie.. ale na pewno nigdy wiecej nie zaleje tego scierwa, niech tankuja to ursusy albo diesle ktore juz naprawde nie maja nic do stracenia
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
wali frytkami z wydechu, wiecej pali, gorsze osiagi, minimalnie ciszej silnik pracuje
-
[B5 AFN] Sedan ksiedza
jednym sie podobaja, innym nie.. jak dla mnie sa ok zwlaszcze, ze to ori 17" a kosztowaly 1100zl z oponami
-
[B5 AEB] BLUE LINE --> niebieska piękność po kilku modyfikacjach
za duzo nie pokazales oryginalny nie bede: montuj soczewki a co do brewek nie bede sie wypowiadal
-
[B5 AFN] Sedan ksiedza
heh to sie mijamy
-
[B5 AFN] Sedan ksiedza
- [B5 AFN] Sedan ksiedza
na czarnym to kazda ladnie wyglada- [B5 AFN] Sedan ksiedza
wlasciwie to mam ja od listopada, ale do legnicy zjezdzam tylko na weekend bo caly tydzien jestem we wroclawiu.. ja twoja maszyne kiedys widzialem trzeba wreszcie wykombinowac jakis spocik. pozdrawiam- [B5 AVV] Mój granatowy trumniak /zawias -35/ czarny grill - nowe fotki str.9
dywaniki zmien z gumy na welur- [B5 1Z] Kopci na szaro-niebiesko przy uruchamianiu
wracajac do tematu oleju.. 10W40 najlepiej motul 6100 synergie i nic innego, zadnych mineralnych tfu na 5W40 troszke za duzy przebieg..- [ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
buehehe no wlasnie? :>- [B5 ADR] Jedyna w swoim rodzaju:)))
ori po II lifcie, nic ladniejszego do B5 nie ma- [B5 AFN] Sedan ksiedza
amortyzatory rozleca mi sie od razu.. na ostatnim badaniu technicznym mialy sprawnosc cos okolo 65%- [B5 AFN] Sedan ksiedza
no i badz tu madry- [B5 AFN] Sedan ksiedza
ja z kolei wolalbym kolor taki jak twoj, nie widze dokladnie czy to czern czy granat ale oba mi sie podobaja- [B5 AFN] Sedan ksiedza
Witam wszystkich. Wreszcie i ja postanowilem zamiescic zdjecia mojej B5. - 1.9 TDI AFN - klima - 2 el. szyby - 17" 225/45 A3 sportback + dystanse - soczewki valeo + blue vision pozdrawiam i czekam na opinie- [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
i chwala Bogu- Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
obwodki do ciemnego auta jak najbardziej, ale te badziewia z allegro podobno nie wytrzymuja roku.. chociaz sam nigdy nie probowalem bo nie wiem czy jest sens do srebrnej fury pakowac cos takiego- Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
no nie podchodzi mi jakos i koniec- Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
mi sie to poprostu nie podoba, wg mnie juz wioska pachnie ale to twoja fura, twoja tylna klapa i zrobisz z nia co tylko bedziesz chcial- [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
kolor, silnik, prawda zachwalany niemniej jednak - slaby, wiec proponuje zbierac na dobrego chipa ktory zrobi wiele dobrego temu silniczkowi- Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
chrom wokol szyb ale najlepiej ori bo inne to zescierwieja.. chrom na tylnej klapie zdecydowanie fajne wyposazenie, ori xenony no no fajny silniczek, teraz tylko 17" zakladaj ale najpierw to na myjnie i wosku mu nie zaluj pzdr - [B5 AFN] Sedan ksiedza