Treść opublikowana przez ksiadz99
-
[ALL B5] Spalił 0,5l oleju??
sprawdzaj w jednym i tym samym miejscu, najlepiej oczywiscie zeby nie bylo spadu, ale nawet jesli bedzie delikatny to przynajmniej bedziesz widzial czy ubywa ci faktycznie oleju. ja zawsze sprawdzam na drugi dzien po odstawieniu cieplego auta. od wymiany przejechalem 7000km i dolalem ok 0,7l oleju jak narazie, co wydaje mi sie nieco za duzo...
-
[B5 AFN] Granatowe TDI z modami - zapraszam :)
ja na twoim miejscu przekleilbym znaczki z tylnej klapy nizej na wysokosc swiatel cofania tak jak to jest w poliftowych A4.. do tego biale kierunki po bokach i jest bardzo pozytywnie
-
[ALL B5] Czy klimatronic ma opcję grzania na zimnym silniku ?
w golfach webasto to rzadkość (podobnie jak w A4) a jednak wszystkie maja funkcje grzania. dzieki za odp
-
[ALL B5] Czy klimatronic ma opcję grzania na zimnym silniku ?
tak jak w temacie, czy jest opcja grzania wnetrza na zimnym silniku? wiem ze w golfach IV jest cos takiego i mimo ze silnik zimny to nawiewy grzeja no ale golfy troche mlodsze sa. sory jezeli juz gdzies o tym bylo ale ja nie znalazlem
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
rezanie bedzie jak tylko dorwe lampy.. bede je mial na dniach i od razu chce przejsc do zakladania wiec nie wiem co jest zlego w tym, ze chce sie juz teraz upewnic... nie chce zeby mi cos wyskoczylo przy zakladaniu a wydaje mi sie ze nie bylo w tym watku czegos o wtyczkach do kierunkow.. na zdjeciu lamp przy kierunkowskazach widzialem tylko takie plastikowe fajki jasnego koloru..
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a co z wtyczkami od kierunkowskazow? one pasuja bez przerobek ze starych valeo do soczewek?
-
[B5 AEB] Czy sprezyny od avanta beda pasowały do sedana?
to sa do B6 poza tym to jakies scierwo
-
[B5 AEB] Czy sprezyny od avanta beda pasowały do sedana?
skoro napisali ze avant to znaczy ze avant... podejrzewam ze jesli nawet mocowanie jest takie samo to tyl auta bedzie stala za wysoko[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 20:27_________________________________________________i bylo o tym juz wiele postow
-
[ALL B5] lift w 15 minut
w uni europejskiej jest zakaz uzywania xenonow w takiej wersji o jakiej mowicie, tj. bez spryskiwaczy i systemu samopoziomujacego. I to prawda ze policjanci zabieraja dowody rejestracyjne jesli stwierdza brak tych komponentow, nie mowiac o stacjach diagnostycznych, ktore nie powinny podbic badania. Dozwolone jest jedynie przelozenie calego systemu, ktory posiada homologacje i wymienione wyzej elementy. tu jest wszystko opisane http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/uwaga-na-nielegalne-ksenony,992810
-
[ALL B5] lift w 15 minut
jak choinka na swieta... no ale jak kto woli
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ale pierdo..sz synu!
-
[ALL B5] Pytanie do użytkowników sprężyn WEITEC -30/-30mm + ankieta
Przeglądając forum o zawieszeniu zauważylem, że wiele osób chcacych obnizyc samochod przy uzyciu wylacznie sprezyn, zastanawia sie nad WEITECami. Ja rowniez przymierzam sie do ich zakupu i mam kilka pytan do uzytkownikow, mianowicie: 1) jak jest z komfortem po wymianie sprezyn? jasne wiem ze spada, ale czy bardzo drastycznie 2) czy amortyzatory faktycznie padają po wymianie na krotsze sprezyny? 3) kupilibyscie ponownie te sprezyny, czy moze szukalibyscie H&R, LOWTEC, KW lub inne? 4) gdzie i za ile je kupiliscie? 5) czy autko opadlo symetrycznie? inne sugestie odnosnie sprezyn oczywiscie mile widziane. pzdr
-
[B5 ADR] Jakie sprężyny obniżające zamiast Weitec'a ?
a te weiteci co masz to ile obnizaja? 30/30 ?
-
[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
jezeli juz to tylko ewentualnie jasny grafit ale ja i tak pozostaje przy oczojebnych srebrnych
-
[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
srebrne z zewnatrz i czarne blyszczace srodki.. ciemne felgi nie pasuja do ciemnego auta, jest wtedy zbyt jednolite, a felgi maja dawac po oczach.. wrzuc zdjecie swojej niunki do photoshopa i pobaw sie kolorem felg.. wtedy sam osadzisz
-
[B6 AWX] Biopaliwa
biopaliwo to do ursusa i na pole.. zalalem bioester na Bliskiej tylko jeden raz i to w proporcji 1:4 bo mialem jeszcze troche tradycyjnego paliwa w baku.. slabe przyspieszenie, wiecej pali, smieeerdzi..
-
[B5 1Z] Czy to drogo za wymiane paska i napinacza ?
ja zaplacilem za pasek contitech, rolki prowadzaca i napinajaca ruville i wymiane w sumie 320zl, a do tego jeszcze gratis wymiana termostatu.. szukaj szukaj bo za 800zl to wysmialbym tego czlowieka w twarz. sam kupuj czesci, najlepiej od jakiegos pewnego uzytkownika z allegro.. wyjdzie duzo taniej[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:48_________________________________________________http://motoallegro.pl/item529048701_rozrzad_audi_a4_a6_passat_golf_iii_iv_1_9_tdi_hit.html wydaje mi sie ze jak ja kupowalem to bylo tansze, okolo 170zl, ale czesci i uzytkownika polecam
-
[B5 AFN] Pytanie o temperaturę
nic z tego nie zrozumialem i stawiam ze kolejny watek pojdzie do kosza na temat temperatury masz full roznych watkow.. super ze rozkminiles juz kody klimatronika ale do porownania temp z klimatronika i z zegarow uzywa sie tylko kanalu 49 a nie 51.. i co to do cholery znaczy?
-
[B5 AJM] Co dzieje się w układzie chłodzenia ?
no to jeszcze ja sie dolacze, w moim AFNie dzieje sie to samo, jak byly wieksze mrozy i ogrzewanie hulalo na maksa to temperatura momentalnie spadala podczas np stania na swiatlach. w trasie bylo ok. jeszcze raz: ten typ tak ma i koniec..
-
[B5 AFN] Jak określa się wymianę rozrządu w historii auta z ASO?
jezeli tam jest to znajdziesz ja bez rozkrecania niczego.. obudowa rozrzadu, ewentualnie sasiednie plastiki..
-
[B5 AFN] Jak określa się wymianę rozrządu w historii auta z ASO?
a nie masz nalepki z przebiegiem na obudowie rozrzadu albo gdzies obok?
-
[B6 AWX] Po 9h czytania wielkie rozczarowanie A4
sory... ale o co ci chodzi? co ma na celu ten monolog? wylewasz nam tutaj swoje żale jakby tobie jednemu psulo sie auto.. audi choc jest konstrukcja bardzo udana, ma swoje wady jak wszystko inne.. nie podoba sie to sprzedaj i szukaj dalej auta nieskazitelnie idealnego
-
[B5 1Z] Chwilowy brak paliwa przy przyspieszaniu
raz szarpalo raz nie, nie dostrzeglem zaleznosci, moze ewentualnie w czasie wycieczki po gorach i czestych podjazdach szarpalo czesciej. po wymianie problem znikl calkowicie
-
[B5 1Z] Chwilowy brak paliwa przy przyspieszaniu
szarpalo przy przyspieszaniu, przy ruszaniu ze swiatel, wyprzedzaniu... takie chwilowe odciecia. wprawdzie to byl filtr od LPG ale zasada taka sama. teraz zmieniam wszystkie filtry razem z olejem co 10-12k edit: masz inny silnik podany w profilu a inny w temacie
-
[B5 1Z] Chwilowy brak paliwa przy przyspieszaniu
w poniedzialek najpierw do sklepu a potem do mechanika i zmieniaj filtr.. 20tys to za duzo, moja poprzednia fura szarpala przez filtr paliwa