Chciałbym zapytać właścicieli na jakim poziomie kształtuje się u Was w serii spalanie przy tym silniku. U mnie po mieście wychodzi około 12, to standard? czy dosyć wysoko?
Na wstępie zaznaczę, że autko mam od kilku dni. Jedno z pierwszych spostrzeżeń to ciężko pracujący układ kierowniczy i tutaj pytanie, czy to normalne w tym modelu? Byłem na przeglądzie przed zakupem i dzisiaj ponownie na przeglądzie po zakupowym i "standardowych" naprawach i nie stwierdzono żadnych problemów.
Witam wszytkich posiadaczy A4, osobiscie jezdze A3, a ze wspolny spocik sie zbliza to postanowilem poznac kolegow i kolezanki z A4 klubu
pozdro
sebeksitek