Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebek

  1. sebek odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Bardzo dobry materiał:) też się przyda. ale bardziej mi chodziło o to własnie co oznacza na przykład "awaria z przodu" A z innej beczki, czy a mmi navi plus można odtwarzać filmy z dvd? Czy trzeba cos miec jeszcze dodatkowo?
  2. sebek odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Może ktos podrzucić opis komunikatów z audi pre sense ? Dzis rano pojawił mi się komunikat o awarii z przodu i chwile mi zajęło zanim zrozumiałem o co mu chodzi więc jestem ciekawy co jeszcze może mnie spotkać
  3. sebek odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    No niestety nie mam ACC:( dzieki Panowie :)?
  4. Mój Ojciec też w Zamosciu teraz jeździ moją starą A4 z ramkami więc proszę nie trąbić na Pana z wąsami
  5. sebek odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Może to będzie głupie pytanie...ale kto mi powie co to jest? przed zakupem myslalem, że to swiatła przeciwmgłowe...ale chyba jednak nie? Atrapy?
  6. Czesc, Dawno mnie nie było więc witam się ponownie:)
  7. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, za ile rozsądnie mogę wystawić na sprzedaż moją Lalkę? A4B8 1.8 T Q 160km (po programie 207km, 323Nm) 2009 r, przejechane 150 tys, bez navi
  8. Cześć, Auto zostało w łodzi a silnik pojechał do remontu do lublina, trwało to w sumie ze 3 miesiace:) ale koniec koncow po dotarciu juz wszystko smiga. Kosztowo wyszło mniej więcej to samo, ale dostał gwarancje na pol roku
  9. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, mam ostatnio taki objaw że jak wcisnę ostro pedał gazu na 4,5,6 przy niskich obrotach to czasami zaczyna się dusić i mulić przez chwilę po czym zaczyna przyspieszać. I kiedy tak muli to gaśnie na wyświetlaczu symbol biegu na którym jadę...co to może być?:) A drugi problem to jakiś dziwny hałas (huczenie, buczenie czy jak to nazwać), który wycisza się po przekroczeniu magicznej granicy prędkości 140km/h. Wykluczyłem już opony, bo po zmianie na letnie jest tak samo, łożysko też chyba nie bo kiedy poruszam kierownicą to się nic nie zmienia (chyba że tylne?) Od silnika też to raczej nie jest bo silnik słychać swoją drogą jako oddzielny dźwięk, poza tym kiedy się zatrzymam i wcisnę gaz to tego nie słychać, jedynie podczas jazdy
  10. wlasnie testowalem na agroturystyce pod ciechanowem gdzie nie ma wifi czy tez zasiegu (jest jedno miejsce na gorce pod jabłonią:) ), ale o bluetooth nie pomyslalem zwracam honor, tyle ze miejsce na grilla bylo jakies 200 m od domku wiec jesli sie nie myle to nie ma jeszcze takiej technologii bluetooth co by tak działała. Co do zasięgu to jako ciekawostka, mieszkam teraz 20 km od wawy i uslug mobilnych musze dobrze szukac w domu, a niekiedy i zasiegu - ale z infomracji jakie mam od oragne to buduja nowy nadajnik w okolicy by pokryc dziure
  11. A co do monitora oddechu i śmierci łóżeczkowej to myślę że to temat na inną dyskusję;)
  12. Tyle że jeśli chcesz wyjechać do dziczy to na nic aplikacje:) już to przerabiałem my używamy http://www.euro.com.pl/elektroniczne-nianie/babymoov-simply-care-a014010.bhtml i jestem zadowolony, ma spory zasięg (do 300m) testowałem i działa do 200 m spokojnie (dalej nie sprawdzałem) kiedy dzieci są w domu a my na zewnątrz, ma funkcję włączania się pod wpływem hałasu, ale wielki minus za to że jest na baterie;) nie polecam oszczędzać na tym, lepiej wziąć z akumulatorami. Chciałem oszczędzić 40 zł, ale kiedy okazało się że do jednej wchodzą 4 baterię to był to strzał w kolano;) oczywiście można je podpiąć pod ładowarkę na mini usb i działają bez baterii
  13. Pewnie już były komentarze, ale w piątek zobaczyłem "Przełęcz ocalonych" Gibsona. Na początku trochę mi się ciągnął jak flaki z olejem ale kiedy się rozkręcił to byłem pod wrażeniem i zostawił sporo przemyśleń po zakończeniu. No i filmy wojenne na faktach to to co lubię więc tym bardziej polecam http://www.filmweb.pl/film/Przełęcz+ocalonych-2016-658802#
  14. r zabrakło, http://www.gorillaelectronics.pl/
  15. Dev, tutaj masz: https://cdax.tv/slugi-boze
  16. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale brzydka...
  17. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, co ile powinno się świece zmieniać?
  18. ogladal ktos? bo mam na tapecie na dzis i nie wiem czy warto
  19. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy ten numer wtryskiwaczy Bosch - 06h 906 036h nr. org boscha 0261500074 pasuje do benzyny CDHA? Czy cena 350 zł / szt. jest okej?
  20. sebek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    - Dzien dobry. Pogotowie, w czym moge pomoc? - Sluklem palec u stopy. - I do takiej pierdoly wzywa pan karetke? - Niee...do zony. Mogla sie nie smiac.
  21. sebek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Lekarze czy policjanci też niby są "z powołania" i jedni biorą a inni nie i nikt nie mówi że wszyscy są źli O prosze... http://tvn24bis.pl/moto,99/mswia-bedzie-mozliwosc-placenia-karta-za-mandat,700507.html
  22. sebek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    a dlaczego mieliby nie miec? mamy XXI wiek, ja rzadko mam przy sobie gotowke i wole placic karta lub telefonem
  23. sebek odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja podzielam zdanie Yoghurta:) a Wataha po kliku odcinkach w ogóle mi d** nie urwała

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.