Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebek

  1. sebek odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Belfer całkiem niezły, zacząłem ostatnio oglądać ale ciężko trochę na necie znaleźć. Z ostatnich Pakt sezon II - polecam Oraz The suits a tak z innej beczki, coś ostatnio znikają z różnych stron poświęconych tematyce, macie jakieś strony z serialami godne polecenia?
  2. pozdrowienia dla Kierowcy granatowej B6 avant na WWY widzianej kolo 13:30 przy Forcie Wola
  3. Panowie, co można innego na podmianę wstawić? Padł Koledze i każdy nosem kręci jak pyta o dostępność sprzedawców. Na allegro 2szto po 7k, może coś innego udałoby się zamontować?
  4. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, podpowie ktoś co można innego na podmiankę wrzucić? bo nie za bardzo możemy coś znaleźć http://a4-klub.pl/index.php?/topic/378123-silnik-cdha-a4-b8/ i z jaką ceną mniej więcej trzeba się liczyć?
  5. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ktos cos?
  6. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, mam taki problem, a właściwie to kumpel ze swoją b8 CDHA. Padło mu autko na autostradzie (zapaliło się EPC, zaczęła migać kontrolka od silnika i auto zaczęło szarpać) i w serwisie stwierdzili, ze przez rozregulowany wtrysk mieszanka do pierwszego cylindra była zbyt wysoka, rozwaliło zawór i odłamki zaworu porysowały tuleje, wręcz wtopiły się i sugerują wymianę silnika na nowy. Pierwsze pytanie czy diagonoza jaką postawili faktycznie może być prawdziwa? Jęśli tak to co mogłobyć tego powodem? Przy ostatniej wizycie w warsztacie nie było błędów w silniku, może mieć to związek z programem jaki zrobił jakieś 1,5 roku temu? I ostatnie pytanie, jakby ktoś miał taki silnik na zbyciu (bez osprzętu) to dajcie znać. Co ewentualnie można poszukać by też pasowało?
  7. a ile ich tam siedzi? 2? dzieki raz jeszcze?
  8. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tulejka do mocowania tylnej kanapy 4L0 886 373 Dziekowac!
  9. Dzieki Grzesiu! a ile ich tam siedzi? 2?
  10. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podrzuci ktoś numer części / lub nazwę "tych plastików co się najczęściej łamią" przy wyciąganiu siedziska? Wolę kupić na zapas przed wymianą
  11. Podrzuci ktoś numer części / lub nazwę "tych plastików co się najczęściej łamią" przy wyciąganiu siedziska? Wolę kupić na zapas przed wymianą
  12. Kolega migał kierunkami, aby pozdrowić klubowicza, a nie ostrzegać przed patrolem policji tudzież innymi służbami. Pierwsze poczytaj co to za temat, a potem się wypowiadaj hehe, no wlasnie nie za bardzo wiedzialem o co Koledze chodzi:) dzieki:)
  13. Pozdrowienia dla kierowcy zielonej B5 na ERW... widzianej rano na S2 koło 7:30. Migałem kierunkami ale bez reakcji:P
  14. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Strzałkę z dołu podnosisz do góry i wychodzi Niestety misja zdjęcia obejmy nie powiodła się :/ Jedynie co pomogło to jej przecięcie :/ Kolego ta opaska to jakieś grosze w ASO kosztuje, nie pamiętam dokładnie ile jak zmieniałem u siebie to ją kupowałem Piszesz o srebrnej czy czarnej ?? Na tej bardziej mi zalezy Ja o tej srebrnej mowilem
  15. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Strzałkę z dołu podnosisz do góry i wychodzi Niestety misja zdjęcia obejmy nie powiodła się :/ Jedynie co pomogło to jej przecięcie :/ Kolego ta opaska to jakieś grosze w ASO kosztuje, nie pamiętam dokładnie ile jak zmieniałem u siebie to ją kupowałem
  16. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki Kooga! widzę po opisach ze u mnie bedzie to samo:)
  17. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A ja mam taki problem, że nie za każdym razem otwierają mi się drzwi od kierowcy, nie raz muszę kilka razy kliknąć zamkniecie i otwarcie na pilocie by je otworzyć. Gdzie szukać przyczyny?
  18. sebek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  19. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki neon w blotniku?
  20. pozdro dla kierowniczki ciemnej b6 avant na WK...w widzianej wczoraj kiedy jechala z corka Nowolazurowa kolo 17:00. Pod rejestracja klubowa wlepa
  21. w B8 też nie mam top tether..przynajmniej u mnie. Chyba że można zamocować do tych uchwytów na siatkę w bagażniku? a swoja droga to czy na pewno bez zapiecia tego trzeciego pasa nie spelnia on swojej funkcji do konca? wiekszosc fotelikow tego nie ma. Ja też kupiłem maxi cosi z tym rozwiązaniem bo w smaxie je mam, ale nie wiem wlasnie czy do audi moge je montowac?
  22. Sprawdziłem magnesem przed założeniem i przyciąga je w takim samym stopniu jak te ori (ori mialem philipsa) więc wszystko wskazuje na to że są oryginalne. Jedyna różnica jaką zauważyłem to ta, że nie ma na nich tej "banieczki" w szkle u podstawy ale nie wiem czy to ma znaczenie
  23. zamowilem je i dzis przyszly, numery seryjne maja kazdy inny, na opakowaniu zgadzaja sie z tymi na zarniku, napisy sa rowno nadrukowane, od dolu nie sa zalane masa bitumiczna tylko widac srodek tak jak na tych zdjeciach ale jak na zlosc nie moge znalezc w domu zadnego magnesu:)
  24. W przesady specjalnie nie wierze...ale mimo wszystko kasku na glebie nie zostawiam by sie nie przyzwyczail..
  25. Pany, co myślicie o tym? http://allegro.pl/xenon-ksenon-zarnik-d3s-osram-komplet-2-sztuki-i6006704765.html Pisałem do sprzedawcy, mówi że jest ori i że specjalnie rozbrali spodnią blaszkę żeby zrobić zdjęcie wnętrza i tam wszystko widać czy jest to oryginał czy zamiennik - cokolwiek to znaczy...? dają dwa lata gwarancji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.