Treść opublikowana przez sebek
-
Seriale
Belfer całkiem niezły, zacząłem ostatnio oglądać ale ciężko trochę na necie znaleźć. Z ostatnich Pakt sezon II - polecam Oraz The suits a tak z innej beczki, coś ostatnio znikają z różnych stron poświęconych tematyce, macie jakieś strony z serialami godne polecenia?
-
Spotkania na drodze
pozdrowienia dla Kierowcy granatowej B6 avant na WWY widzianej kolo 13:30 przy Forcie Wola
-
Silnik CDHA A4 B8 - podmiana po awarii
Panowie, co można innego na podmianę wstawić? Padł Koledze i każdy nosem kręci jak pyta o dostępność sprzedawców. Na allegro 2szto po 7k, może coś innego udałoby się zamontować?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, podpowie ktoś co można innego na podmiankę wrzucić? bo nie za bardzo możemy coś znaleźć http://a4-klub.pl/index.php?/topic/378123-silnik-cdha-a4-b8/ i z jaką ceną mniej więcej trzeba się liczyć?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Panowie, mam taki problem, a właściwie to kumpel ze swoją b8 CDHA. Padło mu autko na autostradzie (zapaliło się EPC, zaczęła migać kontrolka od silnika i auto zaczęło szarpać) i w serwisie stwierdzili, ze przez rozregulowany wtrysk mieszanka do pierwszego cylindra była zbyt wysoka, rozwaliło zawór i odłamki zaworu porysowały tuleje, wręcz wtopiły się i sugerują wymianę silnika na nowy. Pierwsze pytanie czy diagonoza jaką postawili faktycznie może być prawdziwa? Jęśli tak to co mogłobyć tego powodem? Przy ostatniej wizycie w warsztacie nie było błędów w silniku, może mieć to związek z programem jaki zrobił jakieś 1,5 roku temu? I ostatnie pytanie, jakby ktoś miał taki silnik na zbyciu (bez osprzętu) to dajcie znać. Co ewentualnie można poszukać by też pasowało?
-
Wymiana tylnej kanapy na rozkładaną sedan
a ile ich tam siedzi? 2? dzieki raz jeszcze?
-
B8 TrOOOOp
tulejka do mocowania tylnej kanapy 4L0 886 373 Dziekowac!
-
Wymiana tylnej kanapy na rozkładaną sedan
Dzieki Grzesiu! a ile ich tam siedzi? 2?
-
B8 TrOOOOp
Podrzuci ktoś numer części / lub nazwę "tych plastików co się najczęściej łamią" przy wyciąganiu siedziska? Wolę kupić na zapas przed wymianą
-
Wymiana tylnej kanapy na rozkładaną sedan
Podrzuci ktoś numer części / lub nazwę "tych plastików co się najczęściej łamią" przy wyciąganiu siedziska? Wolę kupić na zapas przed wymianą
-
Spotkania na drodze
Kolega migał kierunkami, aby pozdrowić klubowicza, a nie ostrzegać przed patrolem policji tudzież innymi służbami. Pierwsze poczytaj co to za temat, a potem się wypowiadaj hehe, no wlasnie nie za bardzo wiedzialem o co Koledze chodzi:) dzieki:)
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierowcy zielonej B5 na ERW... widzianej rano na S2 koło 7:30. Migałem kierunkami ale bez reakcji:P
-
B8 TrOOOOp
Strzałkę z dołu podnosisz do góry i wychodzi Niestety misja zdjęcia obejmy nie powiodła się :/ Jedynie co pomogło to jej przecięcie :/ Kolego ta opaska to jakieś grosze w ASO kosztuje, nie pamiętam dokładnie ile jak zmieniałem u siebie to ją kupowałem Piszesz o srebrnej czy czarnej ?? Na tej bardziej mi zalezy Ja o tej srebrnej mowilem
-
B8 TrOOOOp
Strzałkę z dołu podnosisz do góry i wychodzi Niestety misja zdjęcia obejmy nie powiodła się :/ Jedynie co pomogło to jej przecięcie :/ Kolego ta opaska to jakieś grosze w ASO kosztuje, nie pamiętam dokładnie ile jak zmieniałem u siebie to ją kupowałem
-
B8 TrOOOOp
Dzieki Kooga! widzę po opisach ze u mnie bedzie to samo:)
-
B8 TrOOOOp
A ja mam taki problem, że nie za każdym razem otwierają mi się drzwi od kierowcy, nie raz muszę kilka razy kliknąć zamkniecie i otwarcie na pilocie by je otworzyć. Gdzie szukać przyczyny?
-
Strefa Śmiechu
- B8 TrOOOOp
Jaki neon w blotniku?- Spotkania na drodze
pozdro dla kierowniczki ciemnej b6 avant na WK...w widzianej wczoraj kiedy jechala z corka Nowolazurowa kolo 17:00. Pod rejestracja klubowa wlepa- Tacierzyństwo
w B8 też nie mam top tether..przynajmniej u mnie. Chyba że można zamocować do tych uchwytów na siatkę w bagażniku? a swoja droga to czy na pewno bez zapiecia tego trzeciego pasa nie spelnia on swojej funkcji do konca? wiekszosc fotelikow tego nie ma. Ja też kupiłem maxi cosi z tym rozwiązaniem bo w smaxie je mam, ale nie wiem wlasnie czy do audi moge je montowac?- Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Sprawdziłem magnesem przed założeniem i przyciąga je w takim samym stopniu jak te ori (ori mialem philipsa) więc wszystko wskazuje na to że są oryginalne. Jedyna różnica jaką zauważyłem to ta, że nie ma na nich tej "banieczki" w szkle u podstawy ale nie wiem czy to ma znaczenie- Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
zamowilem je i dzis przyszly, numery seryjne maja kazdy inny, na opakowaniu zgadzaja sie z tymi na zarniku, napisy sa rowno nadrukowane, od dolu nie sa zalane masa bitumiczna tylko widac srodek tak jak na tych zdjeciach ale jak na zlosc nie moge znalezc w domu zadnego magnesu:)- Strefa motocyklistów
W przesady specjalnie nie wierze...ale mimo wszystko kasku na glebie nie zostawiam by sie nie przyzwyczail..- Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Pany, co myślicie o tym? http://allegro.pl/xenon-ksenon-zarnik-d3s-osram-komplet-2-sztuki-i6006704765.html Pisałem do sprzedawcy, mówi że jest ori i że specjalnie rozbrali spodnią blaszkę żeby zrobić zdjęcie wnętrza i tam wszystko widać czy jest to oryginał czy zamiennik - cokolwiek to znaczy...? dają dwa lata gwarancji - B8 TrOOOOp