Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebek

  1. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Trzeba bylo benzynke kupować
  2. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Żeby zmienić klosz, trzeba lampę do piekarnika na 100 stopni i 15 minut Klej się nagrzeje, puści i wtedy po prostu go zdejmujesz. Ale IMO chyba lepiej kupić drugą lampę, bo może być nieszczelny po takim klejeniu. dzięki, a podrzuci ktoś numerek i jaka cena całości? Zeby go wyciągnać trzeba zderzak zdejmować?
  3. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma ktoś przypadkiem klosza od prawego halogenu na zbyciu. A druga sprawa jak się go zmienia? Mój miał spotkanie z kamykiem na drodze
  4. To pewnie ja ale Ciebie nie widziałem.Również pozdrawiam Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka Już tam do Krakowskiej zjeżdżałeś a ja poleciałem prosto więc mogłeś nie zauważyć Ach... dzień jak codzień Zapraszam na spoty warszawskie! Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka Chętnie się wybiorę tylko muszę trochę czasu wygospodarować
  5. To pewnie ja ale Ciebie nie widziałem.Również pozdrawiam Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka Już tam do Krakowskiej zjeżdżałeś a ja poleciałem prosto więc mogłeś nie zauważyć
  6. Pozdro dla kierownika szarej B5 Avant na WWY .... z ramkami klubowymi widzianego w czwartek rano na POW koło 8:00
  7. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Do B6 szukam aktualnie
  8. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie co myślicie o tym kabelku? http://allegro.pl/interfejs-usb-vag-z-2-liniami-k-kkl-kable-obd-i5687054227.html
  9. ja też już jestem po Karbali, film fajny ale d** nie urwał. America Snajper czy Ocalony bardziej mi się podobał mimo wszystko
  10. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a swoja droga sieganie do wyswietlacza w tym miejscu nie bedzie zbyt klopotliwe? Będziesz musiał kupić uchwyt do selfie i wsio bedzie pod ręką haha albo klucz do kół w boczku drzwi trzeba będzie wozić
  11. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a swoja droga sieganie do wyswietlacza w tym miejscu nie bedzie zbyt klopotliwe?
  12. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki!
  13. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, ma ktos u nas S4 w B8? bo tak przegladam i nie moge nikogo trafic. Jestem ciekawy jak wygladaja mniej wiecej koszty eksploatacyjne (naprawy, ubezpieczenie, czy wymiana elementów które sie zużywają w codziennej eksploatacji, paliwo itd) tego autka w porównaniu do zwykłej B8 w benzynce
  14. no też jestem ciekawy? bo sie wybieram w przyszłym tygodniu
  15. Pozdro dla kierownika srebrnego avanta B8 z klubowymi ramkami na WJ ... widzianego koło 8:30 na S8 przy konotopie. Kolega oświetlony długimi ale chyba nie zauważył
  16. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wzór jest od RS3 WRC ty miałeś takie ??? Ja mam takie u siebie, ale nie ori
  17. żeś kotleta odgrzał i co Twoja wypowiedź wnosi do tematu? może ktoś tak jak ja jeszcze tego nie widział i będzie miał ochotę zobaczyć?
  18. Ja wczoraj lyknalem bardzo fajny, jedyny minus to to czego nie lubię w filmach to, że bohaterowie bardzo podobni do siebie i ciężko czasami odróżnić kto jest kim i co się dzieje
  19. ja też właśnie kilka dni temu obejrzałem...i jak wrażenia?
  20. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    peragon to jakas postac z wladcy pierscieni ?
  21. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie bede taki pazerny...wezme R8 z ubieglego roku
  22. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to powiem ze mam profesora to mi moze doplaca
  23. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zwłaszcza że np u mnie dadzą na to 15% rabatu więc wyjdzie nawet lepiej bo transport odpada tylko sprawdzcie dokladnie numer w sensie koloru bo zapewne są jakieś maty i połyski. jasne! a rabat z jakiego tytulu?
  24. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dziekowac! widze ze na allegro niewiele taniej wiec chyba nie ma co szukac z uzywki
  25. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, jak sie nazywa ten uszkodzony element widoczny na zdjęciu? Kumpel szuka a nie za bardzo wie jak to nazwać by znaleźć ile to kosztuje i może ktoś ma ewentualnie na zbyciu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.