Treść opublikowana przez sebek
-
B8 TrOOOOp
Trzeba bylo benzynke kupować
-
B8 TrOOOOp
Żeby zmienić klosz, trzeba lampę do piekarnika na 100 stopni i 15 minut Klej się nagrzeje, puści i wtedy po prostu go zdejmujesz. Ale IMO chyba lepiej kupić drugą lampę, bo może być nieszczelny po takim klejeniu. dzięki, a podrzuci ktoś numerek i jaka cena całości? Zeby go wyciągnać trzeba zderzak zdejmować?
-
B8 TrOOOOp
Nie ma ktoś przypadkiem klosza od prawego halogenu na zbyciu. A druga sprawa jak się go zmienia? Mój miał spotkanie z kamykiem na drodze
-
Spotkania na drodze
To pewnie ja ale Ciebie nie widziałem.Również pozdrawiam Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka Już tam do Krakowskiej zjeżdżałeś a ja poleciałem prosto więc mogłeś nie zauważyć Ach... dzień jak codzień Zapraszam na spoty warszawskie! Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka Chętnie się wybiorę tylko muszę trochę czasu wygospodarować
-
Spotkania na drodze
To pewnie ja ale Ciebie nie widziałem.Również pozdrawiam Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka Już tam do Krakowskiej zjeżdżałeś a ja poleciałem prosto więc mogłeś nie zauważyć
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika szarej B5 Avant na WWY .... z ramkami klubowymi widzianego w czwartek rano na POW koło 8:00
-
B8 TrOOOOp
Do B6 szukam aktualnie
-
B8 TrOOOOp
Panowie co myślicie o tym kabelku? http://allegro.pl/interfejs-usb-vag-z-2-liniami-k-kkl-kable-obd-i5687054227.html
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ja też już jestem po Karbali, film fajny ale d** nie urwał. America Snajper czy Ocalony bardziej mi się podobał mimo wszystko
-
B8 TrOOOOp
a swoja droga sieganie do wyswietlacza w tym miejscu nie bedzie zbyt klopotliwe? Będziesz musiał kupić uchwyt do selfie i wsio bedzie pod ręką haha albo klucz do kół w boczku drzwi trzeba będzie wozić
-
B8 TrOOOOp
a swoja droga sieganie do wyswietlacza w tym miejscu nie bedzie zbyt klopotliwe?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Pany, ma ktos u nas S4 w B8? bo tak przegladam i nie moge nikogo trafic. Jestem ciekawy jak wygladaja mniej wiecej koszty eksploatacyjne (naprawy, ubezpieczenie, czy wymiana elementów które sie zużywają w codziennej eksploatacji, paliwo itd) tego autka w porównaniu do zwykłej B8 w benzynce
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
no też jestem ciekawy? bo sie wybieram w przyszłym tygodniu
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika srebrnego avanta B8 z klubowymi ramkami na WJ ... widzianego koło 8:30 na S8 przy konotopie. Kolega oświetlony długimi ale chyba nie zauważył
-
B8 TrOOOOp
wzór jest od RS3 WRC ty miałeś takie ??? Ja mam takie u siebie, ale nie ori
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
żeś kotleta odgrzał i co Twoja wypowiedź wnosi do tematu? może ktoś tak jak ja jeszcze tego nie widział i będzie miał ochotę zobaczyć?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja wczoraj lyknalem bardzo fajny, jedyny minus to to czego nie lubię w filmach to, że bohaterowie bardzo podobni do siebie i ciężko czasami odróżnić kto jest kim i co się dzieje
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ja też właśnie kilka dni temu obejrzałem...i jak wrażenia?
-
B8 TrOOOOp
peragon to jakas postac z wladcy pierscieni ?
-
B8 TrOOOOp
nie bede taki pazerny...wezme R8 z ubieglego roku
-
B8 TrOOOOp
to powiem ze mam profesora to mi moze doplaca
-
B8 TrOOOOp
zwłaszcza że np u mnie dadzą na to 15% rabatu więc wyjdzie nawet lepiej bo transport odpada tylko sprawdzcie dokladnie numer w sensie koloru bo zapewne są jakieś maty i połyski. jasne! a rabat z jakiego tytulu?
-
B8 TrOOOOp
dziekowac! widze ze na allegro niewiele taniej wiec chyba nie ma co szukac z uzywki
-
B8 TrOOOOp
Panowie, jak sie nazywa ten uszkodzony element widoczny na zdjęciu? Kumpel szuka a nie za bardzo wie jak to nazwać by znaleźć ile to kosztuje i może ktoś ma ewentualnie na zbyciu?