Treść opublikowana przez sebek
-
Strefa motocyklistów
a NXRa nie masz? W rozmiarze L ?
-
B8 TrOOOOp
Dzięki, otwierałem maskę rzeczywiście więc pewnie przez to mi się skasowało
-
B8 TrOOOOp
Mam może banalne pytanie, ale jak sprawdzić olej na silniku? nie widze tam bagnetu A druga sprawa, na kompie przy probie wejscia w poziom oleju pojawia mi sie komunikat ze nie ma dostepnych informacji na ten temat, do tej pory bylo wszystko ok. Moze miec to zwiazek z przekroczonym terminem inspekcji ktora mi sie wyswietla?
-
B8 TrOOOOp
ja mam u siebie zamontowany dodatkowy alarm odcinajacy zaplon + syrena i dioda ostrzegawcza. masz do tego dwie takie "pestki" jedna umieszczasz gdzies sobie w aucie, druga nosisz ze soba i by go zdeaktywowac musisz przylozyc te pestke do drugiej schowanej gdzies w aucie. patent nie drogi, jakies 250 zeta dalem za niego + montaz. Nie pamietam teraz jak sie to nazywa ale moge sprawdzic Ci wieczorem
-
B8 TrOOOOp
a do czego sluza te przyciski pod klamka ktore widac na kilku zdjeciach na stronie 2? Ustawienia foteli?
-
Strefa motocyklistów
a Kawy ER6F nie chcesz? http://olx.pl/oferta/kawasaki-er-6f-CID5-ID7Msyp.html
-
B8 TrOOOOp
musisz wrzucic na jakis portal typu fotosik.pl i przekleic link
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Obejrzałem dziś John Doe, pomysł ciekawy, daję 7/10
-
Strefa motocyklistów
ladnie sie prezentuje! wiosno wroc!!!
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Samo sie na usta cisnie "napisz do WRC..na pewno ma":)
-
B8 TrOOOOp
To benzynka więc raczej dwumasa odpada, też obstawiam poduchę. Na jałowym nie zauważyłem by coś się działo. żyjesz w świadomości że benzyna nie ma dwumasy? - zaskoczę cię że twój silnik akurat ja ma to nie było stwierdzenie a raczej pytanie bo sie nie znam...ale nie chodzi też o moje auto na szczęście:)
-
B8 TrOOOOp
To benzynka więc raczej dwumasa odpada, też obstawiam poduchę. Na jałowym nie zauważyłem by coś się działo. ... Lub ręki szatana... swięta niedługo to może zły duch zostanie wypędzony...
-
B8 TrOOOOp
Pany, a czego objawem moze byc telepanie silnikiem/kabina przy ruszaniu na pierwszym biegu?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
The Equalizer fajny...ale troche od polowy przesadzony..daje 6.5/10
-
B8 TrOOOOp
Koledzy, czy servotronic o numerze 8T1 422 065 N (chyba z A5) podejdzie do B8?
-
B8 TrOOOOp
Nie. Jest caly temat opisujacy przekladke http://a4-klub.pl/index.php?/topic/197420-upgrade-przednich-zwyklych-lamp-na-bixenon-led/
-
B8 TrOOOOp
nic nie slychac. A ile pojezdze..do konca leasingu pewnie wiec ze 2 lata jeszcze mniej wiecej
-
B8 TrOOOOp
sam nie bede raczej zmienial bo nie mam warunkow do tego a i wiedzy chyba tez nie wystarczajaco mam 120 tysi nalatane, jest sens rozrzad robic? a jaki koszt?
-
B8 TrOOOOp
Ja mam lancuch wiec pompa jest na pasku o ile sie nie myle? Wiec chyba nie ma sensu zmiana rozrzadu?
-
B8 TrOOOOp
w koncu namierzylem wyciek plynu chlodzacego - cieknaca pompa wody:/ Duzy wydatek i duzo roboty?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja przez weekend obejrzalem nastepujace pozycje: Bardzo poszukiwany człowiek Po przeczytanej książce średnio mi się podobał, bardzo spłycony, daję 5/10 ale książkę polecam! Przeczucie Dosyc stara pozycja, ale fajnie sie oglada, scenariusz ciekawie napisany 7/10 Alex Cross Tutaj też ocena wysoka 8/10 Safe House Również bardzo ciekawa propozycja, trzyma w napięciu 8/10 Pułapka Tutaj uczucia mam mieszane, budżet chyba nie był zbyt wysoki, ale scenariusz ciekawy. Swietna rola Ellen Page daje 6.5/10
-
B8 TrOOOOp
w koncu na spot przyjechal a nie za dziewczynami biegac :D
-
B8 TrOOOOp
A to normalnie niesmialy i malomowny jest?
-
B8 TrOOOOp
flaszka sie nalezy jak nic:)
-
B8 TrOOOOp
wszystko jasne! dzięki!