Treść opublikowana przez sebek
-
B8 TrOOOOp
Za mały obwód? A ten pierwszy parametr to nie jest po prostu szerokość?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, podrzućcie na szybko jaki jest rozmiar opon w standardzie do naszych B8? 205/55/R16 ? Szukam nowych zimówek i trafiły mi się takie Goodyear Ultra Grip 9 w dobrej cenie
-
B8 TrOOOOp
Jest aferka na a3 jak za starych dobrych czasów
-
B8 TrOOOOp
Nie, gdzies w miedzyczasie sie pojawil. od jakiegos miesiaca tak mam
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Nie, cewki tez sprawdzalismy na kompie, zamienialismy miejscami itd i wszystko wyglada ok..
-
B8 TrOOOOp
od zakupu (jakies 25 tysi) nie byly zmieniane wiec nie wiem tak na dobra sprawe czy poprzedni wlasciciel zmienial i kiedy
-
B8 TrOOOOp
wczoraj zmienilem olej i przy okazji filtr powietrza, paliwa zmienialem jakies 15 tys temu (po wczorajszej wymianie filtra powietrza oczywiscie nic sie nie zmienilo)
-
B8 TrOOOOp
Ja tam nie widzę nic dziwnego, że auto musi parę razy zakręcić gdy jest zimno. Moim zdaniem to normalne. No może i tak ale wcześniej tak nie było. dodam, że auto parkuję w garażu gdzie jest około 10 stopni
-
B8 TrOOOOp
Panowie, walcze nadal z problemem odpalania auta rano, nie mam żadnych błędów na kompie a mimo to, rano kiedy silnik jest zimny to kilka razy musi zakręcić nim odpali (na ciepłym pali od razu), zauważyłem dziś że kiedy przy odpalaniu dodam lekko gazu to pali lepiej. myślicie, że czyszczenie przepustnicy może pomóc?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Czekam w kolejce A na kiere z carbonu czekam juz 2 miesiąc I kto Ci temat ogarnia?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiek, udalo Ci sie ogarnac obszycie skora?
-
B8 TrOOOOp
a borygo w takim razie to byle co? jesli tak to co dolac?
-
B8 TrOOOOp
no wlasnie mam jakiś wyciek bo zostala pod autem niewielka rozowa plama w garazu:/ Dzięki!
-
B8 TrOOOOp
Panowie, ubyło mi nieco płynu z chłodnicy. nie wiem co było tam lane wczesniej ale jest rozowe. Jesli doleje rozowego borygo to sie cos stanie?
-
B8 TrOOOOp
Opisz to na A3 rowniez. Tam sie tez ta informacja przyda ku przestrodze. Aferka pewnie sie wywiaze ale aferki na a3 nie sa mi obce wiec Cie wespre bo podejscie tam pewnych osob do pewnych spraw rzeczywiscie wymaga pietnowania
-
B8 TrOOOOp
No na A3 jest spora rzesza wyznawców;)
-
Dobrzy chiptunerzy
Zgadzam się z wypowiedziami powyżej. Każdy ma prawo pojechać tam gdzie mu się podoba i wydawać swoje pieniądze na co chce i gdzie chce wiec jeśli za drogo to zawsze można pojechać w inne miejsce. Pomijając wszystko inne to wiedza równiez kosztuje...
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Książka bardzo fajna, tyle na początek mogę powiedzieć bo też się przymierzam ale chciałem przed przeczytać
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
a ja sie nie zgadzam;)
-
Dobrzy chiptunerzy
Ja zaplacilem 1300 z Q w benzynie ale cena pewnie bedzie podobna w MMotors
-
Dobrzy chiptunerzy
Dzięki dlaczego jesteś tak daleko.... , a o kreatorze mocy ktoś może powiedzieć dobre słowo (czy nie bardzo) ? Kiedy ja się rozglądałem to o kreatorach same kiepskie opinie slyszalem
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mnie również Więzień Labiryntu nie porwał..daje 4/10
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Co z seriali fajnego możecie jeszcze polecić? Jestem właśnie po pitbulu i tutaj się nie zawiodłem zgodnie z oczekiwaniami, a wczoraj skończyłem ostatnią serię Czasu Honoru - Powstanie. W tym przypadku jakoś nie porwał mnie jak pierwsze sezony..ale obejrzeć można. Może ostatni sezon Walking Dead (poprzednie mam za sobą)? Ogląda ktoś? a ten ktos ogladal?
-
B8 TrOOOOp
A nie masz bledow z modulu komfortu?