Treść opublikowana przez sebek
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiek, masz to już u siebie ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297612-audis-automatic-driving-for-parking/
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla wlasciciela czarnej B6 z klubowymi ramkami WOT TU.. widzianej wlasnie przy muzeum piernika w Toruniu:)
-
czy warto chipowac 1.8 120km ???
Byl u witka w MRMotors i witek powiedzial ze spokojnie na 200 mozna robic a u drugiego to nie wiem gdzie
-
[A4 B8 CDHB] Sebkowe A4 B8 Q
Pomysle;) Ale przyznaje ze jeden z lepszych modów jakie zrobilem! Zrobiłem dziś 500km, hamulce się dotarły i jestem mega zadowolony ze zmiany! Zimowy setup gotowy...zarzucilem zimowki i gumowe dywaniki:P
-
B8 TrOOOOp
Dzieki sowiq, nie wpadlem na to by sprawdzic w ksiazce...
-
Demontaż światła stop w sedanie
tutaj masz filmik ale nie jestem pewien czy to od B8...
-
Wymiana żarówki cofania sedan
Może ktoś podpowiedzieć w jaki sposób zdejmuje się tę zaślepkę w klapie bagażnika by dostać się do żarówki od wstecznego? Z tego co znalazłem to żarówka to W16W Temat rozwiązany w wątku http://a4-klub.pl/index.php?/topic/161417-troooop-b8/ post nr 12405 strona 621 zaslepkę nalezy podważyc płaskim wkretakiem od gory i od dolu mniej wiecej w polowie szerokosci a nastepnie po zdjeciu pokrywy i odblokować dzwignię mocująca
-
B8 TrOOOOp
To jak się zdejmuje tę zaślepkę by się dostać do żarówek? Bo z tym wysuwaniem też chyba nie do końca to jest tak:)
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
w pierwszym poscie masz napisane:) "Kod przekładni servotronic 1N3 - zwykła 1N1" sprawdz w kodach wyposazenia
-
B8 TrOOOOp
Kiedy Grzesiek tu zajrzy to rozwieje watpliwosci
-
B8 TrOOOOp
sprawdze w takim razie u mnie jutro czy mozna to wysunac. a moze ktos potwierdzic te rozpiske to wrzuce jako oddzielny temat dla potomnych
-
B8 TrOOOOp
a ta klapka to jest na zatrzaski czy jak sie ja sciaga by sie dostac do zarowek? Probowalem to wyciagnac ale balem sie ze cos pourywam znalazłem w necie coś takiego: Audi A4 B8 Światła pozycyjne przód: LED Światła pozycyjne tył: P21/5W Świtała krótkie: H7 lub ksenon D3S Światła drogowe: H7 Kierunkowskazy przednie: PY21W Kierunkowskazy tylne: LED Kierunkowskazy boczne: LED Światła cofania: W16W Światła stopu: P21W Światła przeciwmgielne przednie: H11 Światła przeciwmgielne tylne: P21W Oświetlenie tablicy rejestracyjnej: C5W
-
B8 TrOOOOp
Panowie, jaka żarówka jest włożona do światła cofania? Jak się zdejmuje te zaślepki w klapie by dostać się do żarówek?
-
Przeciwmgielne zalaczaja sie przy skrecie
A czy przy ksenonach ten efekt jest w ogole wizualnie wyczuwalny?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI ciężko odpala na zimnym
Z tego co widziałem to nie jest zbyt droga część wiec może go po prostu dla świętego spokoju wymienić? Czy dla diesla ten czujnik jest inny niż do benzyny? Ma ktoś numer części i może podrzucić?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI ciężko odpala na zimnym
Rozumiem, że to jest inny czujnik niż G28? Bo znalazłem w innym temacie że jego uszkodzenie może być tego powodem...
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI ciężko odpala na zimnym
Koledzy, od jakiegoś czasu mam problem z odpaleniem auta rano na zimnym silniku. Problem polega na tym, że nim odpali to dosyć długo kręci (w porównaniu do ciepłego silnika) ale odpala za każdym razem. Czasem pojawia się również zapach benzyny. Dodam, że po podpięciu pod komputer nie mam żadnych błędów. Kiedy silnik jest ciepły to odpala normalnie.
-
czy warto chipowac 1.8 120km ???
No wlasnie dzis kumpel byl u dwoch roznych tunerow w wawie i jeden powiedzial ze smialo mozna a drugi ze nie :D:D
-
czy warto chipowac 1.8 120km ???
to skad w takim razie te podzielone zdania, ze cześć z Was mowi ze mozna a inna ze nie ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
hehe..na pokemony jestem troche za stary..ale power rangers sie ogladalo a wracajac do tematu, to kiedy montaz?
-
Spotkania na drodze
Kto parkuje B7 w kombi na Pustułeczki? pozdrawiam
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Moja siostra kiedys ogladala taka bajke o pokemonach i jeden byl bardzo podobny http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20140410195908/pokemon/images/4/48/025Pikachu_OS_anime.png
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
chyba urwany film
-
B8 TrOOOOp
w ASO nowy kolektor jest sprzedawany jako "zestaw naprawczy", ale kosztuje tak jak chlopaki wyzej pisali i nie ma zadnych tanich zamiennikow. w VW i Skodzie ceny porownywalne
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
poki co zapas sie skonczyl:P uwarzylem na wlasne wesele jakies 200 butelek i wszystko wypili:D a sezon dopiero sie zaczal wiec z miesiac / dwa trzeba poczekac a wtedy zapraszam:)