Treść opublikowana przez sebek
-
B8 TrOOOOp
Szybkie pytanie bo chciałem się upewnić, przy rozmiarze opon 18", 225/45 jakie powinno być ciśnienie przód / tył zakładając że dwie osoby jeżdżą?
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla Kierownika wiśniowego / czerwonego avanta B7 na rejestracji K... (nie pamiętam:) ) widzianego wczoraj na południowej obwodnicy wawy około 18:00.
-
B8 TrOOOOp
Kurde, trochę silnik jeszcze był ciepły ale wygląda na to że jest w normie czyli pewnie bardziej czarny scenariusz:/
-
B8 TrOOOOp
dzieki, sprawdzę poziom płynu na początek. A czy jeśli brakuje to jakiego rodzaju trzeba dolać? musi być taki sam jak był wcześniej?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, co oznacza takie wycie /trzeszczenie kiedy dokrece kierownica do oporu?
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla wlasciciela srebrnego B6 avant zaparkowanego na Taśmowej koło 14:30 z ramką klubową z tyłu na ZS...
-
Wymiana tylnej kanapy na rozkładaną sedan
podpowie ktoś?
-
Dobrzy chiptunerzy
Ja robiłem benzynę u rogala i jestem bardzo zadowolony:)
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czego objawem mogą być drgania (jakby szarpanie) przy ruszaniu na pierwszym biegu? nie są to objawy wskazujące na dwumas, na luzie po wciśnięciu sprzęgła nic się nie dzieje
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Stary ? Scorpion king 4 quest for power 2015 Powered by LG G3s To chyba myślałem o innym królu skorpionie:) http://www.filmweb.pl/Krol.Skorpion
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
To chyba bardzo stary film..?
- B8 TrOOOOp
-
Strefa motocyklistów
ehe...przekaze Dziewczeciu
-
B8 TrOOOOp
normalne... spokojnie, nic nie je**ie dzieki!
-
B8 TrOOOOp
Czy to normalne zjawisko, że kiedy wciskam i odpuszczam sprzęgło na luzie to w pewnym momencie rosną obroty o jakieś 100-200 na chwilę ? Czy raczej wróży to jakieś problemy?
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam Kolegę z czarnego avanta B5 z klubowymi ramkami, spotkanego na Poleczki przy Puławskiej jakoś po 16:00. Chyba się nie przestraszyłeś Kolego? Chciałem się tylko przywitać
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
na CDA masz z napisami lub wersję EN od dawna;)
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Śmieć / Trash bardzo fajna historia opowiedziana w sposób jaki mi odpowiada, daję 8 / 10 https://www.youtube.com/watch?v=xvBByaqnUhg
-
Strefa motocyklistów
www.die-motorradgarage.de/media/Motorradgarage.mp4 fajny pomysl:)
-
B8 TrOOOOp
mi się nie zdarzyło, a nawet więcej..do wyszukiwania i tak nie używam tej rolki na kierownicy bo jest niewygodna
-
B8 TrOOOOp
mnie rowniez... czyli prawa dłonią ciągle sobie przypadkiem zmieniasz głośność ?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
W weekend obejrzałem WildCard i dla mnie szału nie było, fabuła kiepska, akcji mało a sceny walk może i fajne ale po co te wszechobecne zwolnienia... wczoraj widziałem również Ouija..jesli ma ktos 1,5h godziny zbednego czasu, z którym nie wie co zrobic a chce go zmarnowac to mozna obejrzec...
-
B8 TrOOOOp
Rozkminił może ktoś temat sterowania piosenkami lewym pokrętłem kierownicy, tzn by przełączać piosenki a nie wybierać z listy?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ciezko bedzie pewnie pitbullowi dorownac;)
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
a ja sie nie zgadzam, mnie sie bardzo podobal i polecam