Treść opublikowana przez sebek
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mysle ze mojej zonie sie nie spodoba :D
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika ciemnego B6 avant z rankami klubowymi na LLU widzianego na Kasprzaka przy Prymasa przed 18:00. Migalem dlugimi ale chyba mnie nje widziales, jechalem za Toba granatowym s-maxem
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika srebrego avanta B6 z klubowymi ramkami na WRA... zaparkowanego dziś koło 14:00 przy Hali Wola
- B8 TrOOOOp
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jak ktos ma do zmarnowania troche czasu to serdecznie polecam horror Piramida! Idealnie się do tego nadaje:) gorszego horroru dawno nie widziałem :) http://www.filmweb.pl/film/Piramida-2014-688030
-
Strefa motocyklistów
A4 B6
-
Strefa motocyklistów
Kupiłem wczoraj nowy kask, zdecydowałem się na Shoei NXR Mystify TC-1 http://www.shoei-europe.pl/kaski/akt...ekcja/nxr.html i musze przyznac ze jest wart kazdego grosza jaki niego wydałem, jest na prawdę ******sty (mam porównianie do AGV GP TECH i jakiegoś Sharka w którym ostatnio trochę pojeździłem). Jest bardzo lekki, do tego spory wizjer i dzięki prawie nie czuje że go mam na głowie, kiedy pierwszy raz wyjechałem to nie mogłem się przyzwyczaic do tego uczucia "braku kasku" miałem problem z dobraniem rozmiaru (obwód głowy 57cm) ponieważ M cisnął mnie od góry w głowe, a L był zbyty duży nawet po włożeniu środka z XS, sprzedawcy zapewniali mnie że jest tak skonstruowany że M-ka dopasuje się do głowy i ucisku nie będzie, jakoś nie chciałem w to wierzyc ale już w trakcie pierwszej przejażdżki się rzeczywiście dopasował i ucisk zniknął. teraz leży idealnie. Do tego mam 5 letnią gwarancję oraz nieograniczoną ilość możliwości korzystania z akcji serwisowych w której skład wchodzi m.in: Bezpłatna wymiana mechanizmów mocujących wizjer w przypadku zużycia, sprawdzenie i regulacja Bezpłatna wymiana w przypadku zużycia mechanizmów wentylacji, sprawdzenie działania Konserwacja uszczelek i elementów gumowych przy użyciu specjalnego silikonu, używanego również w japońskich fabrykach Sprawdzenie stanu technicznego kasku wraz z wyściółką Czyszczenie kasku O bezpieczeństwie też chyba niktogo nie trzeba przekonywać. Jakby ktoś szukał kasku to na prawdę polecam.
-
B8 TrOOOOp
Masz spółkę czy działalność? Ja biorę auta od ING, mają bardzo dobre warunki, chociaż ze spółkami (tak jak moja) mają czasami problem
-
Strefa motocyklistów
U mnie też działa. a co bedzie teraz kupował?
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierowcy czarnej B6 avant na WE wyjezdzającej dziś spod cmentarza wolskiego okolo 17:00
-
Dobrzy chiptunerzy
To już Ci mogę powiedzieć, że na 90% Rogal Ci nie odpisze z braku czasu;) ja robiłem u niego swój program i nie mogę narzekać
-
Dobrzy chiptunerzy
Cofnij się kilka stron Kolego, o warszawskich z tego tematu można już książkę napisać
-
Montaż CB - Wybór Miejsca
A jak z jakoscia dzwieku? dobrze slychac radio?
-
B8 TrOOOOp
Ciemny. Chyba. gdzie tu sie klika na "lubie to" ?
-
Spotkania na drodze
znów musiałem na Ciebie czekać pozdrawiam również Górczewska była zapchana rano? Czekałeś to Ty na kogoś dziś rano (na boku pod Renault) przed wjazdem na trasę i nie reagowałeś na światełka... To pognałem sam dziś... @bongod, @sebek kiedy mini spot'a pod tesco albo na orlenie np robimy? Zauważyłem Cię dopiero kiedy mnie minąłeś a co do spota to ja jestem otwarty na propozycje:)
-
Spotkania na drodze
znów musiałem na Ciebie czekać pozdrawiam również Górczewska była zapchana rano?
-
Spotkania na drodze
Dzięki dzięki:) to ja i również pozdrawiam ! A to właściwie ja dawałem Ci trochę odjechać :D:P a po drodze jeszcze minęliśmy na S8 ciemną B5 z klubowymi ramkami ale nie zauważyłem tablic ale również pozdrawiam! Taaaaaa , ja chętnie odjeżdzałem... Tylko jakoś strasznie dużo Insignii po drodze dziś było, trzeba się pilnować Apropos B5-ki - to często się mijamy po drodze w tych godzinach z wustyle - Ty też go chyba kiedyś w okolicach Poleczki spotkałeś wcześnej (granat Avant na WZ) Masz racje:) już mnie ostatnio panowie z insignii przywitali tam na trasie i uświadomili że obowiązuje tam ograniczenie do 100 km/h;) dlatego mam teraz pewne obawy :D a co do wustyle to masz racje, spotkaliśmy się na poleczki jakiś czas temu
-
Spotkania na drodze
Dzięki dzięki:) to ja i również pozdrawiam ! A to właściwie ja dawałem Ci trochę odjechać :D:P a po drodze jeszcze minęliśmy na S8 ciemną B5 z klubowymi ramkami ale nie zauważyłem tablic ale również pozdrawiam!
-
Strefa motocyklistów
moim zdaniem tak, sam na F4i uczylem sie jezdzic i mysle ze sporo wybacza;)
-
B8 TrOOOOp
czasami najprostsze rozwiązania są najbardziej skuteczne
-
B8 TrOOOOp
Mam pytanko, chociaz nie dotyczy audi ale chyba problem ogolnej natury..u zony w smaxie przy wiekszych predkosciach drga wklad lusterka, mozna to jakos naprawic?
-
B8 TrOOOOp
dokładnie:) dzięki Panowie!
-
B8 TrOOOOp
Dzięki Panowie, drugą kanapę już mam. Kumpel ma z isofix a nie potrzebuje więc się zamienimy. Rozumiem, że jeśli u niego fotele się nie składają to procedura z szarpaniem wygląda podobnie?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, ma ktoś schemat demontażu kanapy z tylu? chciałbym wrzucić wersje z isofix bo u mnie nie ma
- B8 TrOOOOp