Treść opublikowana przez sebek
-
Strefa Śmiechu
http://www.wiocha.pl/1191422,Maszyna-zlodziej
-
B8 TrOOOOp
ja sie tez podpinam!
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
spoko
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
I jeszcze kilka ostatnio obejrzanych pozycji, wszystkim daje 7/10 i polecam: Panaceum: Jack Strong: Nightcrawler:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
polecam, jak dla mnie bardzo dobrze zrobiony. daje 8.5/10
-
Zaślepki sprysykiwaczy
Popsikam tam w takim razie troche WD40, moze pomoze;) dzieki
-
B8 TrOOOOp
no dokladnie o to mi chodzi..jakas masakra za kazdym razem kiedy musze dolac to musze tez sie przy tym naklac
-
B8 TrOOOOp
Czy tylko mnie denerwuje umiejscowienie i obsluga wlewu plynu do sprywskiwaczy w B8 ?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
chcialem sie wczoraj za niego zabrac ale trailer jakos mnie zniechecil...moze jednak do niego dzis wroce skoro tak:)
-
Strefa motocyklistów
a moja Lalka pojechala dzis na przedsezonowy serwis:)
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ewentualnie jak masz jakiego ftp to moge Ci podrzucic:p
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dostalem go od kolezanki, z torrentow pobrany
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
nie, w domu ogladalem na kompie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
dzis obejrzalem. daje mu 7/10
-
B8 TrOOOOp
masz moze jakies foty?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
mnie sie film podobal, wiem ze zrobiony jest w podobny deseń do wielu innych ale mimo wszystko trzymał w napięciu, tym bardziej że oparty na faktach daje 7/10
- B8 TrOOOOp
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
U mnie przy przewijaniu zawiesza się i nie idzie dalej
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
wydaje mi się że na dysk, ale nawet nie sprawdzałem Programik fajny, wlasnie pobralem..ale American Sniper mi nie wyszukuje:P ale już się czepiam chyba
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Popcorn pobiera filmy na dysk czy tylko je buforuje?
-
Zaślepki sprysykiwaczy
Mam ostatnio kłopot z zamykaniem się zaślepek od spryskiwaczy reflektorów, nie zawsze się zamykają. Można je bez problemu domknąć ręcznie. Czym to może być spowodowane?
-
B8 TrOOOOp
Mam jeszcze problem z niedomykaniem się zaślepek od spryskiwaczy reflektorów, czym to może być spowodowane? Ręcznie można je zamknąć bez problemu.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czy to normalne ze przy wylaczonym zaplonie moge "recznie" przemiescic wycieraczki?
-
Strefa motocyklistów
Strasznie ceny trzymaja, myslalem ze poza sezonem troche potanieją ale ni ch** z resztą xr1100 też kosztuje tyle ile kosztował
-
B8 TrOOOOp
zawsze mozna kilka razy pociagnac manetke by spryskac tylko szybki