Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebek

  1. sebek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.wiocha.pl/1191422,Maszyna-zlodziej
  2. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja sie tez podpinam!
  3. spoko
  4. I jeszcze kilka ostatnio obejrzanych pozycji, wszystkim daje 7/10 i polecam: Panaceum: Jack Strong: Nightcrawler:
  5. polecam, jak dla mnie bardzo dobrze zrobiony. daje 8.5/10
  6. sebek odpowiedział(a) na sebek temat w Audi A4 B8
    Popsikam tam w takim razie troche WD40, moze pomoze;) dzieki
  7. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no dokladnie o to mi chodzi..jakas masakra za kazdym razem kiedy musze dolac to musze tez sie przy tym naklac
  8. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy tylko mnie denerwuje umiejscowienie i obsluga wlewu plynu do sprywskiwaczy w B8 ?
  9. chcialem sie wczoraj za niego zabrac ale trailer jakos mnie zniechecil...moze jednak do niego dzis wroce skoro tak:)
  10. a moja Lalka pojechala dzis na przedsezonowy serwis:)
  11. ewentualnie jak masz jakiego ftp to moge Ci podrzucic:p
  12. Dostalem go od kolezanki, z torrentow pobrany
  13. nie, w domu ogladalem na kompie
  14. dzis obejrzalem. daje mu 7/10
  15. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    masz moze jakies foty?
  16. mnie sie film podobal, wiem ze zrobiony jest w podobny deseń do wielu innych ale mimo wszystko trzymał w napięciu, tym bardziej że oparty na faktach daje 7/10
  17. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to jaka cenka?
  18. U mnie przy przewijaniu zawiesza się i nie idzie dalej
  19. wydaje mi się że na dysk, ale nawet nie sprawdzałem Programik fajny, wlasnie pobralem..ale American Sniper mi nie wyszukuje:P ale już się czepiam chyba
  20. Popcorn pobiera filmy na dysk czy tylko je buforuje?
  21. sebek opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Mam ostatnio kłopot z zamykaniem się zaślepek od spryskiwaczy reflektorów, nie zawsze się zamykają. Można je bez problemu domknąć ręcznie. Czym to może być spowodowane?
  22. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam jeszcze problem z niedomykaniem się zaślepek od spryskiwaczy reflektorów, czym to może być spowodowane? Ręcznie można je zamknąć bez problemu.
  23. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy to normalne ze przy wylaczonym zaplonie moge "recznie" przemiescic wycieraczki?
  24. Strasznie ceny trzymaja, myslalem ze poza sezonem troche potanieją ale ni ch** z resztą xr1100 też kosztuje tyle ile kosztował
  25. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zawsze mozna kilka razy pociagnac manetke by spryskac tylko szybki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.