Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebek

  1. Napisz do Golem1, mi ostatnio temat tempomatu ogarnął
  2. Wczoraj miałem problem z uruchomieniem tempomatu przy wyższych prędkościach (około 160km/h), dopiero po zwolnieniu do około 100 tempomat dało się uruchomić. Później już działał normalnie. Czy może mieć to jakiś związek z temperaturą na zewnątrz (była około 0stopni), to moja pierwsza taka temperatura zewnętrzna z tym autem więc stąd moje pytanie..może głupie:)
  3. sebek odpowiedział(a) na KuBiK007 temat w Audi A4 B8
    Ja mam podobny problem z włączającym się alarmem w trakcie mycia samochodu, prawie za każdym razem się włącza przy myciu myjką bezdotykową. Jakieś zwarcie?
  4. Wszystkie wersje silnikowe B8 są już na łańcuchu?
  5. Jeśli ktos lubi tematyke egzorcyzmow to polecam https://www.youtube.com/watch?v=QSKy1xlalls
  6. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy tempomat może mieć coś wspólnego z temperaturą na zewnątrz? Pytanie może głupie, ale dziś pierwszy raz jeździłem przy temperaturze bliskiej zera i miałem dziś z nim dziwne problemy, mianowicie nie mogłem go uruchomić...
  7. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To sa wersje gdzie kanapa sie nie sklada?
  8. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, do czego służy skrzynka jaka znajduje się w lewym boczku bagażnika?
  9. nie polecam, nudna i na siłę zrobiona druga część, gdzie pierwsza bardzo mi się podobała
  10. A mi się bardzo podobał! Świetna rola Kota. Polecam!
  11. dla mnie też zbyt przekombinowany...
  12. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    i u mnie i u niego nie ma servotronica
  13. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, przejechałem się wczoraj B8 kumpla, benzyna 120 km bez quattro i zauważyłem u niego jakby luz na kierownicy. Prowadzi się zupełnie inaczej niż mój, u mnie auto reaguje na najmniejszy ruch kierownicą, a u niego jest jakby lekki luz, tzn przy delikatnym ruchu kierownicy auto nadal jedzie prosto. To normalne czy raczej trzeba to skontrolować? Dodam, że nie prowadziłem innej b8 do tej pory wiec nie mam szerszej skali porównawczej.
  14. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w sprayu, kiedys mi mechanik czyms takim trzeszczące gumy smarował i pomogło jak ręką odjął
  15. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    może teflon?
  16. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Grzesiek!
  17. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Macie może kogoś z Wawy lub okolic co mógłby ogarnąć znajomemu wymianę lamp z przodu na ledowe? Tzn, ksenon z ledami. Do WRC trochę za daleko niestety:/
  18. Masz rację, tylko pobieżnie przejrzałem.. A w takim razie ten przycisk z autem na wzniesieniu na tym samym zdjęciu do czego służy?
  19. A ma ktoś jakąś fotkę jak to wygląda?
  20. Grzesiek, tak z ciekawości... Jest coś jeszcze co można w audi dołożyć A Ty tego nie masz? Niezła kosa! :-)
  21. Podpinam się pod pytanie. A gdzie w wersji bez navi dokłada się przyciski?
  22. U mnie po programie i wymianie kolektora spalanie spadło do 11 na mieście i 8 w trasie:) oczywiście przy jeździe w granicach rozsadku;)
  23. ja mam 2009 i czyta sdhc bez problemu
  24. a czy kanapa z ISOFIX pasuje bez problemu? czy trzeba coś kombinować?
  25. Ja mam CDHB i przez 10tys nie dolałem ani kropli a olej był w normie (aktualnie jestem po wymianie). Zrobiłem już swoim jakieś 15 tysi od zakupu (aktualnie 113000 km na szafie) i jedyna rzecz jaką robiłem to wymiana kolektora ssącego (niestety temat niezbyt tani), wyłamały się te plastikowe klapki. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, skręciłem silnik na 207km i 326Nm. Spalanie po programie i wymianie kolektora spadło mi do 11-12 po mieście, 7-8 na trasie (oczywiscie przy jezdzie w granicach rozsądku;) )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.