Treść opublikowana przez sebek
-
pomocna osoba z warszawy kodowanie tempomatu
Napisz do Golem1, mi ostatnio temat tempomatu ogarnął
-
Problem z włączeniem tempomatu
Wczoraj miałem problem z uruchomieniem tempomatu przy wyższych prędkościach (około 160km/h), dopiero po zwolnieniu do około 100 tempomat dało się uruchomić. Później już działał normalnie. Czy może mieć to jakiś związek z temperaturą na zewnątrz (była około 0stopni), to moja pierwsza taka temperatura zewnętrzna z tym autem więc stąd moje pytanie..może głupie:)
-
Alarm sam sie włacza
Ja mam podobny problem z włączającym się alarmem w trakcie mycia samochodu, prawie za każdym razem się włącza przy myciu myjką bezdotykową. Jakieś zwarcie?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Wszystkie wersje silnikowe B8 są już na łańcuchu?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jeśli ktos lubi tematyke egzorcyzmow to polecam https://www.youtube.com/watch?v=QSKy1xlalls
-
B8 TrOOOOp
Czy tempomat może mieć coś wspólnego z temperaturą na zewnątrz? Pytanie może głupie, ale dziś pierwszy raz jeździłem przy temperaturze bliskiej zera i miałem dziś z nim dziwne problemy, mianowicie nie mogłem go uruchomić...
-
B8 TrOOOOp
To sa wersje gdzie kanapa sie nie sklada?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, do czego służy skrzynka jaka znajduje się w lewym boczku bagażnika?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
nie polecam, nudna i na siłę zrobiona druga część, gdzie pierwsza bardzo mi się podobała
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
A mi się bardzo podobał! Świetna rola Kota. Polecam!
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
dla mnie też zbyt przekombinowany...
-
B8 TrOOOOp
i u mnie i u niego nie ma servotronica
-
B8 TrOOOOp
Panowie, przejechałem się wczoraj B8 kumpla, benzyna 120 km bez quattro i zauważyłem u niego jakby luz na kierownicy. Prowadzi się zupełnie inaczej niż mój, u mnie auto reaguje na najmniejszy ruch kierownicą, a u niego jest jakby lekki luz, tzn przy delikatnym ruchu kierownicy auto nadal jedzie prosto. To normalne czy raczej trzeba to skontrolować? Dodam, że nie prowadziłem innej b8 do tej pory wiec nie mam szerszej skali porównawczej.
-
B8 TrOOOOp
w sprayu, kiedys mi mechanik czyms takim trzeszczące gumy smarował i pomogło jak ręką odjął
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Macie może kogoś z Wawy lub okolic co mógłby ogarnąć znajomemu wymianę lamp z przodu na ledowe? Tzn, ksenon z ledami. Do WRC trochę za daleko niestety:/
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Masz rację, tylko pobieżnie przejrzałem.. A w takim razie ten przycisk z autem na wzniesieniu na tym samym zdjęciu do czego służy?
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
A ma ktoś jakąś fotkę jak to wygląda?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiek, tak z ciekawości... Jest coś jeszcze co można w audi dołożyć A Ty tego nie masz? Niezła kosa! :-)
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Podpinam się pod pytanie. A gdzie w wersji bez navi dokłada się przyciski?
-
spalanie 6,9l na 100 km czy to mozliwe ?
U mnie po programie i wymianie kolektora spalanie spadło do 11 na mieście i 8 w trasie:) oczywiście przy jeździe w granicach rozsadku;)
-
audi symphony jaka karta SD
ja mam 2009 i czyta sdhc bez problemu
-
Wymiana tylnej kanapy na rozkładaną sedan
a czy kanapa z ISOFIX pasuje bez problemu? czy trzeba coś kombinować?
-
Opinie o silniku 1.8 TFSI 160 KM w Audi A4 B8
Ja mam CDHB i przez 10tys nie dolałem ani kropli a olej był w normie (aktualnie jestem po wymianie). Zrobiłem już swoim jakieś 15 tysi od zakupu (aktualnie 113000 km na szafie) i jedyna rzecz jaką robiłem to wymiana kolektora ssącego (niestety temat niezbyt tani), wyłamały się te plastikowe klapki. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, skręciłem silnik na 207km i 326Nm. Spalanie po programie i wymianie kolektora spadło mi do 11-12 po mieście, 7-8 na trasie (oczywiscie przy jezdzie w granicach rozsądku;) )