Treść opublikowana przez sebek
-
B8 TrOOOOp
Już mam numer kolektora, jakby ktoś potrzebował na przyszłość to 06H198211A
-
B8 TrOOOOp
Po moich ostatnich problemach z falującymi obrotami mechanik zdiagnozował, że trzeba wymienić cały kolektor ssący (koszt około 1800zł), z tego co mówił to zerwane jest sterowanie cokolwiek to znaczy..i tu pytanie czy rzeczywiście trzeba wymieniać kompletny kolektor czy tylko jakieś podzespoły? Mógłby ktoś ewentualnie podać numer części?
-
czy warto chipowac 1.8 120km ???
O to czy bardziej oplaca sie kupic slabsze auto I porezac czy lepiej na starcie dolozyc pare groszy i kupic mocniejsze? Bo tez taka opcja byla tylko drozsza
-
Strefa motocyklistów
jeśli możesz polecić coś tańszego to tym lepiej:) zastanawiam się nad Shoei xr-1100. Z AGV chyba nie, miałem teraz GP-TECH, spadł mi z motocykla i pękł niestety...ale jeśli chodzi o pozostałe aspekty to zdecydowanie na plus! Szukam czegoś by bezpiecznie i długo go użytkować dlatego chcę nieco zainwestować...
-
czy warto chipowac 1.8 120km ???
Jasne! A tak teoretycznie, jak wygląda 120 km po programie przy 160 w quattro w serii? W którym kierunku lepiej jest pójść jeśli chodzi o osiągi?
-
Strefa motocyklistów
Jaki kask polecicie tak do 2k?
-
czy warto chipowac 1.8 120km ???
Rozumiem, dzięki! A co w takim razie to ogranicza skoro to ten sam silnik co w 160 ? O ile to prawda, że to ten sam..?
-
czy warto chipowac 1.8 120km ???
To ile tak realnie można z tego wyciągnąć? Kumpel właśnie kupił wersje 120 km i tak się zastanawiamy właśnie... co przez to rozumiesz? Zmianę na większe? czy lepsze jakościowo?
-
czy warto chipowac 1.8 120km ???
czyli zmiana programu mozna osiagnać przyrost prawie 100% mocy? A co z pozostalym osprzetem, pomijajac silnik, hamulce na przyklad?
-
B8 TrOOOOp
A jakie max tarcze mozna zalozyc na zimowych 16?
-
B8 TrOOOOp
Dzieki! A moze miec to zwiazek z programem?
-
B8 TrOOOOp
Pojawił mi się dzisiaj błąd w silniku, zapaliła się kontrolka i faluje silnik na biegu jałowym. Byłem w serwisie i zdiagnozowali mi błąd czujnika położenia klapy w kolektorze ssącym, mógłby ktoś nieco rozjaśnić o co chodzi? a drugie pytanie, czy wszystkie silniki 1.8T w benzynie to ten sam silnik z ułożonym odpowiednio programem jeśli chodzi o moc? Kolega znalazł dla siebie B8 1.8T 120km i z tego co widzę to chiptunerzy podają w specyfikacjach, że można go rozkręcić do 200km, to prawda?
-
B8 TrOOOOp
Dzieki, to pewnie to bedzie skoro tak
-
B8 TrOOOOp
Ale tam chyba nie ma start / stop..przynajmniej tak ze zdjec wynika..
-
B8 TrOOOOp
To jest zrzut ekranu z oferty którą dostał, trochę zdjęcie niestety kiepskie:/ Coś tam się świeci..
-
B8 TrOOOOp
Ale to nie w tym, ten to byl przykladowy:) poszukam jakies foty o co mi chodzi:)
-
B8 TrOOOOp
Dzieki. Wlasnie kumpel szuka b8 i sie zastanawialem:) A jesli jest opcja bez navi to do czego sluzy przycisk po prawej stronie drazka zmiany biegow?
-
B8 TrOOOOp
Czy przy takim panelu srodkowym klima jest jedno strefowa? http://allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-143km-bezwypadkowe-bdb-okazja-i4457393162.html
-
Montaż CB - Wybór Miejsca
Ja mam M-Techa Legend więc jest stosunkowo cienkie. Ale i tak jeśli zbyt głęboko go wsuniesz to będzie kiepsko słychać. Wciskam go na tyle by dobrze było słychać i bym nie zaczepiał ręką przy zmianie biegów
-
Montaż CB - Wybór Miejsca
Ja wciskam u siebie pomiedzy fotel kierowcy a tunel. Radio okleilem dosyc miekka i gruba tasma by nie rysowalo plastikow. Z CB korzystam tylko w trasie wiec dosyc rzadko, a lepszego miejsca nie znalazlem
-
[A4 B8 CDHB] Sebkowe A4 B8 Q
Kamyk, poszło pw
-
[A4 B8 CDHB] Sebkowe A4 B8 Q
O szczegóły techniczne trzeba by zapytać Pawła:) Generalnie położył mi powłokę ochronną, która jest nowością na naszym rynku i w sumie moje autko dostało ją jako pierwsze. A co do ceny to było po zniżkach i znajomości więc trzeba by się indywidualnie dowiadywać. Dopytam jeszcze Pawła co i jak i zamieszczę tu jakieś info Tutaj mam opis od Pawła co było zrobione: " Robiona była pełna korekta lakieru, czyli pakiet "Jak z salonu" z naszego cennika http://jak.pielegnowacauto.pl/oferta/uslugi/ Lakier nie był w najgorszym stanie, ale jest to twardy lakier więc samo odświeżenie nie dałoby zbyt dobrych rezultatów. W czasie korekty zdejmowaliśmy również znaczki z tylnej klapy oraz klamki, żeby móc móc dojść w te trudno dostępne miejsca. Jako zabezpieczenie lakieru poszła koreańska powłoka Pomponazzi. Póki co nie mamy jej jeszcze w oficjalnej sprzedaż, ale jej aplikacja będzie kosztowała w granicach 1800-2200zł (ta kwota jest doliczana do ceny korekty lakieru). Jej przewagą jest to, że są dodawane osobne utwardzacze niczym do lakieru samochodowego Dzięki temu jest w stanie się bardzo dobrze utwardzić. Jest jedyną powłoka jaką używaliśmy do tej pory, która pozostawia bardziej śliską powierzchnię od wosków naturalnych, co nas bardzo zaskoczyło Przewidywana trwałość do 2 lat. Zobaczymy jak to będzie w praktyce Jesteśmy zwolennikami wosków naturalnych ponieważ potrafią niesamowicie podbić głębię lakieru (dać efekt mokrego, lejącego się lakieru), w przeciwieństwie do powłok które dają zazwyczaj szklisty efekt. W przypadku Pomponazzi efekty nas bardzo mile zaskoczył ponieważ dał bardziej woskowe wykończenie. Oprócz tego zdjęte były koła w celu wymycia nadkoli i felg. Felgi zabezpieczone powłoką Tac System Quartz Magic. Mycie silnika i zabezpieczenie elementów komory silnika. Na szybach wylądowała niewidzialna wycieraczka 4Nano Premium Vision. " zmierzyłem to ponownie i wychodzi z tylu 66,5cm, a z przodu 65
-
[A4 B8 CDHB] Sebkowe A4 B8 Q
Hehehe:) Ty lepiej pokaż co tam u siebie rzeźbisz:) kurde...nie wiem jak jak to mierzyłem:) zmierzę jeszcze raz:) 25 cm to może być promień koła:)
-
[A4 B8 CDHB] Sebkowe A4 B8 Q
Laleczka wróciła dziś ze SPA od Pawła z MX Nowicki:) w pierwszym poście efekty:) Drugie życie!
-
Problem z elektryczną szybą
Właśnie robię przyuczenie i udaje się raz otworzyć i raz zamknąć po tej operacji i trzeba przyuczać od nowa:/