Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebek

  1. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Już mam numer kolektora, jakby ktoś potrzebował na przyszłość to 06H198211A
  2. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po moich ostatnich problemach z falującymi obrotami mechanik zdiagnozował, że trzeba wymienić cały kolektor ssący (koszt około 1800zł), z tego co mówił to zerwane jest sterowanie cokolwiek to znaczy..i tu pytanie czy rzeczywiście trzeba wymieniać kompletny kolektor czy tylko jakieś podzespoły? Mógłby ktoś ewentualnie podać numer części?
  3. O to czy bardziej oplaca sie kupic slabsze auto I porezac czy lepiej na starcie dolozyc pare groszy i kupic mocniejsze? Bo tez taka opcja byla tylko drozsza
  4. jeśli możesz polecić coś tańszego to tym lepiej:) zastanawiam się nad Shoei xr-1100. Z AGV chyba nie, miałem teraz GP-TECH, spadł mi z motocykla i pękł niestety...ale jeśli chodzi o pozostałe aspekty to zdecydowanie na plus! Szukam czegoś by bezpiecznie i długo go użytkować dlatego chcę nieco zainwestować...
  5. Jasne! A tak teoretycznie, jak wygląda 120 km po programie przy 160 w quattro w serii? W którym kierunku lepiej jest pójść jeśli chodzi o osiągi?
  6. Jaki kask polecicie tak do 2k?
  7. Rozumiem, dzięki! A co w takim razie to ogranicza skoro to ten sam silnik co w 160 ? O ile to prawda, że to ten sam..?
  8. To ile tak realnie można z tego wyciągnąć? Kumpel właśnie kupił wersje 120 km i tak się zastanawiamy właśnie... co przez to rozumiesz? Zmianę na większe? czy lepsze jakościowo?
  9. czyli zmiana programu mozna osiagnać przyrost prawie 100% mocy? A co z pozostalym osprzetem, pomijajac silnik, hamulce na przyklad?
  10. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jakie max tarcze mozna zalozyc na zimowych 16?
  11. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki! A moze miec to zwiazek z programem?
  12. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pojawił mi się dzisiaj błąd w silniku, zapaliła się kontrolka i faluje silnik na biegu jałowym. Byłem w serwisie i zdiagnozowali mi błąd czujnika położenia klapy w kolektorze ssącym, mógłby ktoś nieco rozjaśnić o co chodzi? a drugie pytanie, czy wszystkie silniki 1.8T w benzynie to ten sam silnik z ułożonym odpowiednio programem jeśli chodzi o moc? Kolega znalazł dla siebie B8 1.8T 120km i z tego co widzę to chiptunerzy podają w specyfikacjach, że można go rozkręcić do 200km, to prawda?
  13. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki, to pewnie to bedzie skoro tak
  14. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale tam chyba nie ma start / stop..przynajmniej tak ze zdjec wynika..
  15. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To jest zrzut ekranu z oferty którą dostał, trochę zdjęcie niestety kiepskie:/ Coś tam się świeci..
  16. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale to nie w tym, ten to byl przykladowy:) poszukam jakies foty o co mi chodzi:)
  17. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki. Wlasnie kumpel szuka b8 i sie zastanawialem:) A jesli jest opcja bez navi to do czego sluzy przycisk po prawej stronie drazka zmiany biegow?
  18. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy przy takim panelu srodkowym klima jest jedno strefowa? http://allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-143km-bezwypadkowe-bdb-okazja-i4457393162.html
  19. Ja mam M-Techa Legend więc jest stosunkowo cienkie. Ale i tak jeśli zbyt głęboko go wsuniesz to będzie kiepsko słychać. Wciskam go na tyle by dobrze było słychać i bym nie zaczepiał ręką przy zmianie biegów
  20. Ja wciskam u siebie pomiedzy fotel kierowcy a tunel. Radio okleilem dosyc miekka i gruba tasma by nie rysowalo plastikow. Z CB korzystam tylko w trasie wiec dosyc rzadko, a lepszego miejsca nie znalazlem
  21. Kamyk, poszło pw
  22. O szczegóły techniczne trzeba by zapytać Pawła:) Generalnie położył mi powłokę ochronną, która jest nowością na naszym rynku i w sumie moje autko dostało ją jako pierwsze. A co do ceny to było po zniżkach i znajomości więc trzeba by się indywidualnie dowiadywać. Dopytam jeszcze Pawła co i jak i zamieszczę tu jakieś info Tutaj mam opis od Pawła co było zrobione: " Robiona była pełna korekta lakieru, czyli pakiet "Jak z salonu" z naszego cennika http://jak.pielegnowacauto.pl/oferta/uslugi/ Lakier nie był w najgorszym stanie, ale jest to twardy lakier więc samo odświeżenie nie dałoby zbyt dobrych rezultatów. W czasie korekty zdejmowaliśmy również znaczki z tylnej klapy oraz klamki, żeby móc móc dojść w te trudno dostępne miejsca. Jako zabezpieczenie lakieru poszła koreańska powłoka Pomponazzi. Póki co nie mamy jej jeszcze w oficjalnej sprzedaż, ale jej aplikacja będzie kosztowała w granicach 1800-2200zł (ta kwota jest doliczana do ceny korekty lakieru). Jej przewagą jest to, że są dodawane osobne utwardzacze niczym do lakieru samochodowego Dzięki temu jest w stanie się bardzo dobrze utwardzić. Jest jedyną powłoka jaką używaliśmy do tej pory, która pozostawia bardziej śliską powierzchnię od wosków naturalnych, co nas bardzo zaskoczyło Przewidywana trwałość do 2 lat. Zobaczymy jak to będzie w praktyce Jesteśmy zwolennikami wosków naturalnych ponieważ potrafią niesamowicie podbić głębię lakieru (dać efekt mokrego, lejącego się lakieru), w przeciwieństwie do powłok które dają zazwyczaj szklisty efekt. W przypadku Pomponazzi efekty nas bardzo mile zaskoczył ponieważ dał bardziej woskowe wykończenie. Oprócz tego zdjęte były koła w celu wymycia nadkoli i felg. Felgi zabezpieczone powłoką Tac System Quartz Magic. Mycie silnika i zabezpieczenie elementów komory silnika. Na szybach wylądowała niewidzialna wycieraczka 4Nano Premium Vision. " zmierzyłem to ponownie i wychodzi z tylu 66,5cm, a z przodu 65
  23. Hehehe:) Ty lepiej pokaż co tam u siebie rzeźbisz:) kurde...nie wiem jak jak to mierzyłem:) zmierzę jeszcze raz:) 25 cm to może być promień koła:)
  24. Laleczka wróciła dziś ze SPA od Pawła z MX Nowicki:) w pierwszym poście efekty:) Drugie życie!
  25. Właśnie robię przyuczenie i udaje się raz otworzyć i raz zamknąć po tej operacji i trzeba przyuczać od nowa:/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.