Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebek

  1. Czas na kolejne mody...zaciski 320mm już są w domu, czekam jeszcze na przewody w stalowym oplocie... Brika dostała dziś nowe hamulce 320 mm, klocki Ferodo, przewody w stalowym oplocie oraz płyn hamulcowy ATE TYP200
  2. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak też myślałem
  3. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja nie moge w ogole pisac w sprzedam
  4. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Servotronica nie mam niestety ale plan jest by zamontować
  5. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Heh... Fajne to jest:) mogę sobie to u siebie zamontować? Jeśli nie mam navy?
  6. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hohe zastanów sie pierwsze co masz zamiar napisać Ktoś tu kiedyś pisał że się nie da , jak się nie da jak się da gałeczki , dekor , wyświetlacz , klimatronik przedliftowy jak poliftowy A do czego służą te przyciski Comfort itd...?
  7. pierwszy od nie pamiętam kiedy film którego mimo szczerych chęci nie dałem rady obejrzeć do końca...po pierwszej połowie godziny dałem mu jeszcze szanse..ale po drugiej już nie dałem rady...surrealistyczna wizja ataku na westerplatte do mnie nie przemówiła... a jako ciekawostka...walczący przez kilka dni oddział nie wypowiedział ani jednego przekleństwa poza "cholera" przez godzinę filmu http://www.filmweb.pl/film/Tajemnica+Westerplatte-2013-483760
  8. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki Krzysiek! Dobrze rozumiem, że poziom naładowania aku można tylko w 3G sprawdzić?
  9. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jak się dostać do tego zielonego menu ?
  10. No mnie "Na skraju jutra" du** nie urwało, ale jak ktoś lubi gatunek to da się obejrzeć
  11. Jestem bardzo ciekawy Waszych opinii w temacie: wczoraj byliśmy we 4 osoby i u każdego film wzbudził zupełnie inne emocje, nawet w niektórych konfiguracjach bardzo skrajne;) w mojej subiektywnej ocenie godny polecenia, ale wymaga od widza chociaż minimalnej wiedzy w tematyce. Oczywiście sceny erotyczne bardzo przekolorowane...ale daję 8/10
  12. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chyba masz rację
  13. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzisiaj w trakcie jazdy przy mocniejszym dociśnięciu zapaliła mi się kontrolka EPC oraz zaczęła migać kontrolka od silnika. Silnik pracował nierówno. Po ponownym odpaleniu wszystko wróciło do normy. Zdarza się również że dłużej kręci przy odpalaniu rano niż wcześniej. Przejrzałem trochę tematów i wygląda to na problem z czujnikiem G28. Może ktoś podać numer części do B8? Czy wymiana jest skomplikowana ? czy można to samemu ogarnąć?
  14. sebek odpowiedział(a) na holam temat w 1.8T
    Dzisiaj w trakcie jazdy przy mocniejszym dociśnięciu zapaliła mi się kontrolka EPC oraz zaczęła migać kontrolka od silnika. Silnik pracował nierówno. Po ponownym odpaleniu wszystko wróciło do normy. Zdarza się również że dłużej kręci przy odpalaniu rano niż wcześniej. Rozumiem, że to ten sam problem z czujnikiem wału? Może ktoś podać numer części do B8? Czy wymiana jest skomplikowana ? czy można to samemu ogarnąć?
  15. sebek odpowiedział(a) na sebek temat w Audi A4 B8
    Zmienilem zamek w tylnych drzwiach i juz dziala bez zarzutu. Nie ma bledow na kompie, a jednak zaprogramowanie drzwi pasazera nadal nie dziala. Sytuacja bez zmian, tj. udaje sie zaprogramowac, opuszcza i podnosi tylko raz i trzeba programowac od poczatku. Gdzie jeszcze moze lezec przyczyna?
  16. Chetnie bym Ci pomogl ale nie mam softu. Przy nastepnej okazji moge to sprawdzic:) Chyba ze masz sprzet i jestes z okolicy?
  17. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki! Chyba nic dodawac nie trzeba:)Dzieki Grzesiek, zaraz przejrze temat!
  18. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Yhymm...czyli ze co? Rozumiem ze bez odpowiednich modyfikacji nie beda? Ale ksztalt jest chociaz taki sam? W sensie nie trzeba nic docinac? A te lampy bez ledow sa w wersji ksenon i zwyklej?
  19. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy lampy przednie z ledami pasują P&P do wersji która ma zwykłe lampy?
  20. A mi sie Non stop podobal, dlatego polecam:)
  21. Byłem dziś tego NXRa przymierzyć i obejrzeć...fajnie leży na głowie ale chyba 2300 to trochę ponad mój budżet niestety...:/
  22. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziekowac!
  23. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy sterownik bluetooth na światłowodzie podejdzie pod Concerta?
  24. A ile ten NXR kosztowal? Na bazarku go mierzyles ostatnio? W sumie za dwa tygodnie chyba bazarek jest..
  25. On jest szczekowy? Ten rozmiar chyba dla mnie i tak bedzie zbyt maly:/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.