Treść opublikowana przez sebek
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla Kierowcy otrabianej ciemnej B6 avant na zjezdzie z S8 na krakowską okolo 8:30, nie zdazylem zauwazyc tablic ani kierowcy, jcwp?
-
Strefa Śmiechu
Może nie śmieszne ale ciekawe: http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1850,n/babciu-po-co-ci-taki-samochod-ech-ty-dupku-zoledny,193762.html
-
Spotkania na drodze
po poludniu ciemne B6 avant z ramkami na Jana Kazimierza pozdro!
-
Strefa motocyklistów
http://www.sklepikmotocyklowy.pl/ ja tutaj, sklep stacjonarny maja na połczyńskiej w wawie
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierowcy czarnej B6 w sedanie widzianej kolo 14:30 na czerwca 89 roku
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla Kierowcy ciemnej B5 z ramkami na WU... spotkanego dziś rano na alei czerwca '89 roku
-
Tacierzyństwo
tego chyba nikt Ci nie powie:) z jednej strony szczepionka skojarzona jest fajna bo tylko raz się maluszka kłuje, a z drugiej strony dostaje od razu spora dawke roznego rodzaju wirusow i przy okazji swoje trzeba zaplacic. przy pojedynczych szczepionkach masz to rozlozone w czasie, chyba wszystkie sa za free ale maluszka trzeba kluc kilka razy. My na pierwsze wybralismy skojarzona 6 w jednym, coreczka bardzo dobrze to zniosla ale syn troche mniej. po szczepieniu plakal przez kilka godzin i nie mogl sie uspokoic, dopiero poznym wieczorem zasnal. po szczepieniu zaobserwowalismy ze sie zaczal wyginac do tylu, polecono nam konstultacje z neurologiem, neurolog stwierdzil ze moze miec to zwiazek wlasnie z silnym stezeniem szczepionki, dostalismy skierowanie na regabilitacje i po rehabilitacji byla poprawa. postanowilismy to jeszcze skonsultowac w poradni szczepiennej u lekarza ktory jest "ekspertem" medialnym on stwierdzil ze raczej nie ma to zwiazku ze szczepionka (to wyginanie sie) a jedynie ten placz byl reakcja na bol jakiego synek doznal przez to ze szczepionka byla bardzo skondensowana. rozpisal nam indywidualny kalendarz szczepien ze szczepianiami pojedynczymi (jeszcze nie zrobilismy ich bo maluchy troche chorowaly). Kilka dni temu bylismy jeszcze u Pana Zawitkowskiego, fizjoterapeuta, kolejny guru od pielegnacji dzieci (zupelnie w innym temacie) ale przy okazji poruszylismy i ten i on stwierdzil ze to byla po prostu reakcja na ból wynikajacy z wklucia a nie z tego ze dawka byla skondesowana wiec on mimo wszystko poleca skojarzona bo tylko raz bedzie maly kluty, a jesli bedzie kilka razy to reakacja pewnie bedzie podobna przy kazdym szczepieniu...to tak po krotce wyglada u nas:) także sam musisz zdecydować....
-
Strefa Śmiechu
Skąd masz zdjęcie gosposi mojego plebana ? Właśnie! skąd masz zdjęcie mojej gosposi?
-
B8 TrOOOOp
Kiedy takiej szukałem to ciężko było trafić na wersję z białą nicią a kiedy już znalazłem to kosztowały w okolicy 250 zeta. wiec kupilem zwykła i mi reggi obszył tak jak chciałem:)
-
B8 TrOOOOp
zmiane biegow lopatkami przy kierownicy widzialem...ale zmiane galka przy kierownicy...? Chyba w trabancie byla...? z biała nicia moze byc drozej, ale troche zmeczona juz
-
B8 TrOOOOp
dzieki Panowie, jesli jutro mnie ten komunikat nie przywita to podjade i sprawdze o co chodzi
-
B8 TrOOOOp
Pany, przejezdzajac dzis przez jedna brame zahaczylem spodem z przodu o wystajacy z ziemi jakis metalowy slupek sluzacy do jej zamykania, uderzenie nie bylo zbyt mocne, za szybko najechalem. wyjezdzajac przejechalem powoli i juz nie zaczepilem. nie mniej jednak sprawdzelem teraz (jakos po godzinie) i oslona jest nieco mokra w oleju, ale plam pod autem nie widac, poswiecilem tez z gory od strony silnika i tez widac ze jest troche mokra. myslicie ze moglem uszkodzic miske? jesli tak to w takiej sytuacji olej nie powinien szybko zejsc? dwa czy trzy tygodnie temu zmieniali mi olej w warsztacie, moze po prostu rozlali i od tego jest mokra oslona? co myslicie?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
na TVP w sobote lecial calkiem niezly
-
Tacierzyństwo
mlodyabc, co to za baniak z tylu stoi w pokoju dziecka?:P u mnie zaczelo sie zabkowanie;)
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego avanta B6 na ZS.999.. widzianego u mnie na dzielni na Jana Kazimierza koło 12:00
-
Tacierzyństwo
Moj kumpel ma patent ze jedzi po zwinietych recznikach udajac rurbulencje i tez dziala:D a z ciekawostek to ostatnio poszlismy do pediatry a nas w przychodni mamy pediatre murzynke, jak ja mala zobaczyla to patrzyla na nia jakby diabla zobaczyla zawsze do wszystkich sie usmiecha a tutaj grobowa mina
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy coś na podobieństwo turbo dziury przy dynamicznym przyspieszeniu i zmianie biegów na niskich obrotach to objaw padajcego sprzegla? Wygląda to tak jakby było opóźnienie na pedal gazu i po chwili jest doładowanie dopiero. Co myslicie? Oczywiście wcześniej tak nie było.
-
Strefa Śmiechu
- Spotkania na drodze
Jak zawsze - staram się wjeżdżać na trasę o 8, zależy też jak mi się w szkole zejdzie rano ze starszą córą Dziś np. utknąłem chwilę na Lazurowej, bo miałem jakiś dziwny pomysł żeby wjechać z Górczewskiej, ale jak zobaczyłem że od Człuchowskiej wszystko stoi to się zawinąłem na Połczyńską, pewnie 8:10-15 byłem na Morach. Jutro plan taki sam Muszę ~8.30 jeszcze kumpla po drodze z Raszyna zgarnąć od Karola bo zostawia swoje B8 na robotę... Pozdro! a czemu nie jezdzisz nowolazurowa? ja od kiedy ja otworzyli to z 10 minut wczesniej jestem w pracy na ursynowie no chyba ze trafie na korek przy zjezdzie na aleje to juz gorzej Seba obtrąbiony dziś rano na lewoskręcie w Nowolazurową... Pozdro! Dzięki dzięki! nie zauważyłem Cie na początku bo dzieci nie dały dziś pospać i trochę byłem nieprzytomny z samego rana:D i również pozdrawiam:)- Ciekawe filmy warte obejrzenia
ale od seriali też mamy oddzielny temat;)- Strefa Śmiechu
ten co krecił też na mandacik zasłużył- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mnie też się Pakt podoba;)- B8 TrOOOOp
Mi tempomat montowal kumpel z a3 clubu, moge go zapytać czy Ci ogarnie;)- B8 TrOOOOp
Szukaj sobie takiej galki, podobna Tylko ze ta jest do manuala a kolega do automatu potrzebuje- Strefa motocyklistów
fajną ZX12R ciężko dostać niestety;) Kumpel ustrzelił na śląsku w tamtym roku bardzo fajny egzemplarz;) wracałem nim połowę drogi do wawy i kiedy przesiadłem się na moją F4i to czułem się jakbym na zabawce usiadł - Spotkania na drodze