Treść opublikowana przez sebek
-
Tacierzyństwo
a kto mowi ze jest:D nieprzespane noce, ciągłe płacze bez powodu, pieluchy, awantury, taki maluch nie powie co go boli, co mu się nie podoba, niszczy wszytko, doprowadza rodziców do szału, sieje spustoszenie w psychice i portfelu...ale wystarczy ze się raz uśmiechnie czy przytuli i już wszystko inne jest nieważne:)
-
B8 TrOOOOp
Ma ktos może żarniki D3S w dobrej cenie? najlepiej philipsa albo osramu
-
B8 TrOOOOp
ja zalozylem u siebie i jestem bardzo zadowolony a roznica jest odczuwalna
-
Seriale
Może suits?? Dzięki:) całkiem fajny, zonie też się spodobał
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla Sasiada spotkanego wczoraj rano koło 8:00 na wyjeździe na połczyńską przy Shellu, w czarnym Avancie B5 z klubowymi ramkami i naklejka:)
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika czarnej b6 avant na klubowych ramkach LCH.... Zaparkowanj pol godziny temu przy cmentarzu wolskim
-
Spotkania na drodze
B6 avant na WR widziany w sobote na Jana Kazimierza koło 13. Pozdro dla kierownika
-
Strefa motocyklistów
http://gadzetomania.pl/3261,rosyjskie-polaczenie-google-glass-z-kaskiem-livemap-sprzet-marzen-motocyklistow
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierowcy czarnego avanta b5 z klubowymi naklejkami spotkanego koło 8:00 przy lotnisku na S79. Kolega otrąbiony!
-
Tacierzyństwo
Przyłączam się do pytania magicmana, co polecacie za rozsądne pieniądze? Bo dwa potrzebuję
-
B8 TrOOOOp
u mnie tez nie działa
-
B8 TrOOOOp
Przerabiałem to w tamtym tygodniu;) tutaj masz instrukcje;) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-wymiana-demontaz-kodowanie/ hehe tak to jest jak Ja Gupi nie napisze jak trzeba bateria od kluczyka znaczy się chciałem napisać no to do kluczyka instrukcji nie znalazlem
-
B8 TrOOOOp
Przerabiałem to w tamtym tygodniu;) tutaj masz instrukcje;) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-wymiana-demontaz-kodowanie/
-
B8 TrOOOOp
Pany, a do czego ta plastikowa obudowa właściwie służy?
-
B8 TrOOOOp
Koledze w B8 ostatnio w trakcie jazdy (właściwie chwilę po ruszeniu ze świateł) zblokował się hamulec ręczny. Zbiegło się to w czasie z zamykaniem okna. o co może chodzić?
-
Tacierzyństwo
to podobnie jak drugi ziec mojego tescia takze jestem na piedestale
-
Tacierzyństwo
no Stary..wspolczuje... Mój teść miał tak samo, trzy kobiety w domu plus pies (jakby to nie zabrzmiało) suka więc kiedy pojawił się pierwszy zięć...czyli ja to był przeszcześliwy. tak to w święta nawet wódeczki nie było się z kim napić
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
o co chodzi z ta cenzura?:/
-
Strefa motocyklistów
A ja już jestem dziś po pierwszej kontroli:) sprawdzenie dokumentów, uprawnień i pożyczyli mi Panowie szerokiej drogi:)
-
Seriale
filmy fantastyczne, polityczne, historyczne niestety odpadaja:D
-
Seriale
Możecie coś polecić do oglądania z żoną, chodzi bardziej o coś w stylu Paktu, Prokuratora itp.
-
Zakodowanie akumulatora po wymianie
Panowie, szukam kogos z okolicy kto moglby mi ogarnac temat temat ogarniety, prosze o zamkniecie
-
Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
no jesli wylacze to nie, ale musze auto zamknac bo stoi w garażu w bloku. z kluczyka zamyka mi tylko drzwi pasazera. chyba ze zamkne z kluczyka przed odlaczeniem aku to wtedy alarm sie nie wlaczy, wyjme aku i zamkne bagaznik?
-
Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
Dzięki Grzesiek! a powiedz jeszcze jak wyłączyć alarm by nie wył po wyjęciu aku, bo muszę wyjąć go i podłączyć go pod prostownik w domu, bo mam garaż w bloku i nie za bardzo mam gdzie prostownik podpiąć :/
-
Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
Jeśli dobrze rozumiem to co czytam to aku nie musi być dokładnie taki sam (w sensie firma) a parametry mogą być zbliżone? czyli jesli mam MOLL 8k0915105 c 340A 70 Ah 570A (prąd rozruchowy to jeśli włożę 71 Ah i 590A to nie musze kodowac? czy juz tak?