Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebek

  1. a kto mowi ze jest:D nieprzespane noce, ciągłe płacze bez powodu, pieluchy, awantury, taki maluch nie powie co go boli, co mu się nie podoba, niszczy wszytko, doprowadza rodziców do szału, sieje spustoszenie w psychice i portfelu...ale wystarczy ze się raz uśmiechnie czy przytuli i już wszystko inne jest nieważne:)
  2. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktos może żarniki D3S w dobrej cenie? najlepiej philipsa albo osramu
  3. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja zalozylem u siebie i jestem bardzo zadowolony a roznica jest odczuwalna
  4. sebek odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Może suits?? Dzięki:) całkiem fajny, zonie też się spodobał
  5. Pozdro dla Sasiada spotkanego wczoraj rano koło 8:00 na wyjeździe na połczyńską przy Shellu, w czarnym Avancie B5 z klubowymi ramkami i naklejka:)
  6. Pozdro dla kierownika czarnej b6 avant na klubowych ramkach LCH.... Zaparkowanj pol godziny temu przy cmentarzu wolskim
  7. B6 avant na WR widziany w sobote na Jana Kazimierza koło 13. Pozdro dla kierownika
  8. http://gadzetomania.pl/3261,rosyjskie-polaczenie-google-glass-z-kaskiem-livemap-sprzet-marzen-motocyklistow
  9. Pozdro dla kierowcy czarnego avanta b5 z klubowymi naklejkami spotkanego koło 8:00 przy lotnisku na S79. Kolega otrąbiony!
  10. Przyłączam się do pytania magicmana, co polecacie za rozsądne pieniądze? Bo dwa potrzebuję
  11. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    u mnie tez nie działa
  12. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przerabiałem to w tamtym tygodniu;) tutaj masz instrukcje;) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-wymiana-demontaz-kodowanie/ hehe tak to jest jak Ja Gupi nie napisze jak trzeba bateria od kluczyka znaczy się chciałem napisać no to do kluczyka instrukcji nie znalazlem
  13. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przerabiałem to w tamtym tygodniu;) tutaj masz instrukcje;) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-wymiana-demontaz-kodowanie/
  14. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, a do czego ta plastikowa obudowa właściwie służy?
  15. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledze w B8 ostatnio w trakcie jazdy (właściwie chwilę po ruszeniu ze świateł) zblokował się hamulec ręczny. Zbiegło się to w czasie z zamykaniem okna. o co może chodzić?
  16. to podobnie jak drugi ziec mojego tescia takze jestem na piedestale
  17. no Stary..wspolczuje... Mój teść miał tak samo, trzy kobiety w domu plus pies (jakby to nie zabrzmiało) suka więc kiedy pojawił się pierwszy zięć...czyli ja to był przeszcześliwy. tak to w święta nawet wódeczki nie było się z kim napić
  18. o co chodzi z ta cenzura?:/
  19. A ja już jestem dziś po pierwszej kontroli:) sprawdzenie dokumentów, uprawnień i pożyczyli mi Panowie szerokiej drogi:)
  20. sebek odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    filmy fantastyczne, polityczne, historyczne niestety odpadaja:D
  21. sebek odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Możecie coś polecić do oglądania z żoną, chodzi bardziej o coś w stylu Paktu, Prokuratora itp.
  22. Panowie, szukam kogos z okolicy kto moglby mi ogarnac temat temat ogarniety, prosze o zamkniecie
  23. no jesli wylacze to nie, ale musze auto zamknac bo stoi w garażu w bloku. z kluczyka zamyka mi tylko drzwi pasazera. chyba ze zamkne z kluczyka przed odlaczeniem aku to wtedy alarm sie nie wlaczy, wyjme aku i zamkne bagaznik?
  24. Dzięki Grzesiek! a powiedz jeszcze jak wyłączyć alarm by nie wył po wyjęciu aku, bo muszę wyjąć go i podłączyć go pod prostownik w domu, bo mam garaż w bloku i nie za bardzo mam gdzie prostownik podpiąć :/
  25. Jeśli dobrze rozumiem to co czytam to aku nie musi być dokładnie taki sam (w sensie firma) a parametry mogą być zbliżone? czyli jesli mam MOLL 8k0915105 c 340A 70 Ah 570A (prąd rozruchowy to jeśli włożę 71 Ah i 590A to nie musze kodowac? czy juz tak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.