Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ALBINEK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ALBINEK

  1. Problem dotyczy Passata B5 1.9 TDI . 2002 r. ale może ktoś miał podobny problem. Podczas jazdy resetuje się zegarek i licznik km . Czy ktoś może podpowiedzieć co to może być i jak to naprawić ?
  2. Możesz tez wymienić tarcze licznika przeskalowaną z mil na km lub odwrotnie . Ja do siebie założyłem licznik europejski i zmieniłem tarczę , jest ok .
  3. Klitschko - Powietkin ogólnie walka brzydka za dużo klińczów , wynik przewidywalny .
  4. To był gang debili a nie motocykliści .
  5. Są ludzie z Bristolu ale na Audi -Maniacs . Kilka zlotów było w Bristol . Zajrzyj tam to ich znajdziesz.
  6. Zapomniałem dodać że to anglik . Dziękuje za pomoc
  7. Właśnie kolega podsunął mi trop jutro sprawdzę i dam znać , dziękuje za wszelkie sugestie. ---------- Post dopisany 21-09-2013 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2013 at 22:42 ---------- No i udało się naprawić . Auto jest w wersji angielskiej i po lewej stronie pod schowkiem są 4 silniczki a po prawej stronie od kierowcy jest jeszcze jeden silniczek . To właśnie on był zepsuty , odłamało się ramie z silniczka i nie poruszał klapą na strone prawą. Dostęp jest tam bardzo trudny , ale można to wymienić kładąc się na plecy przez próg auta . Ważne że działa.
  8. Czy chodzi tutaj o potencjometr ten w obudowie silniczka ? , podmieniałem silniczki z drugiej A4 i nic to nie dało a silniczki z tej bez ogrzewania prawej strony działały w tej drugiej A4 i ogrzewanie miała.
  9. Wiem że tak jest, już robiłem wszystko ale ciepła na prawej stronie nie ma nadal . Chyba czeka mnie demontaż nagrzewnicy , może wtedy coś znajdę
  10. Rozumiem że może być gdzieś przerwa na kablach , ale nie wiem dlaczego po zdemontowaniu silniczków i ustawieniu klap tak jak w drugiej audi dalej zimno leci z prawej strony
  11. Dziękuje , zapytam go . ---------- Post dopisany 20-09-2013 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 10:34 ---------- Więc jeszcze raz podszedłem do tematu i ponownie się za to zabrałem. Wcześniej przeczytałem wszystkie tematy dotyczące takiego problemu . Więc zdemontowałem wszystkie silniczki i je podmieniłem od innej A4 , podmieniłem klimatronik i niestety nadal jest to samo . Błąd wywala ale nie wiem dlaczego . Podmienione części działają w innym aucie bez zarzutu. Nie mam już żadnych pomysłów co sprawdzić . Podejrzewam że jakaś klapa w nagrzewnicy w środku urwała się i dlatego nie mam ciepłego powietrza. Dodam że robiłem adaptacje i wychodziły same 00000000 tak jak być powinno. Rozważę każdą sugestie z waszej strony
  12. Są tam trzy silniczki i wszystkie działają . poruszają tymi dźwigniami . Po za tym zdejmowałem je i ruszałem klapami żeby zobaczyć czy zacznie dmuchać ciepłym powietrzem . Nie dmuchało .
  13. To jest twoja odpowiedź jak chcesz sobie nabijać posty to zrób to gdzie indziej bo nie masz pojęcia o czy mówimy.
  14. Mam kłopot z ogrzewaniem a Audi A4 B6 z 2002r. problem polega na tym że w ogóle nie ma ciepłego powietrza po prawej stronie , Sprawdziłem silniczki od klap i one pracują prawidłowo . Po podłączeniu pod VAG-a mam błąd 01842 - Potentiometer/Actuator for Temperature Flap; Right (G221) 30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent Nie wiem jak to naprawić .Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuje
  15. Wow a takie wiadomości nie są miłe , wracaj do zdrowia !!!
  16. Miskę wystarczy podciąć a zabieraka już miał nie będziesz .
  17. Bardzo pozytywnie aż nie chciało się tu do tych brudasów wracać .
  18. Po dwóch tygodniach pobytu w PL na nowo się przyzwyczaiłem do widoków naszego pięknego kraju . Niestety kiedy nadchodzi czas powrotu jest trochę ciężko
  19. Jutro osobiście sprawdzę jaka pogoda w PL.
  20. Czas urlopów się zaczął.
  21. Mogę je obejrzeć ale na fotkach widać że to shit , mają poobdzierane ranty . Przy takim rozmiarze mogą być też krzywe. Jak chcesz to daj namiary . Sprzedający też nie ma za wiele pozytywów 23
  22. Możesz zapodać foty tych foteli ?
  23. Nie śpią , są na czuwaniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.