Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ALBINEK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ALBINEK

  1. Przejdzie jej
  2. Pojeżdziłem w sobotę 100 km. +3 *C . jestem chory ale i tak było super
  3. Zdolna bestia z ciebie
  4. Dla mnie to była najładniejsza walka wieczoru Gołota-Saleta. To była wojna ,a nie mogę prosić do tańca . Zimnoch dostał kelnera więc nie robił siary i go posłał na deseczki . Dominik masz racje , to było dobrze wydane parę złoty.Co do Szpilki to jak widział to co my to doszedł do wniosku że nie było tam miejsca dla niego , chyba że na dechach
  5. Najładniejsza walka wieczoru . Brava dla obu pięściarzy !!! Saleta wygrał ! Wszyscy mówili że to walka emerytów a tak nie było
  6. Coś Szpilka nie chce walczyć z Zimnochem Szpilka unika Zimnocha? W kwietniu nie powalczą! - SPORTFAN
  7. Cena jest ok. Koleś też robił tutaj prawko na motor i brał lekcje u instruktora . Ten określa czy się nadajesz już do zdania egzaminu.
  8. Ile dałeś za to cudeńko ?
  9. Ja pojeździłem wczoraj i dzisiaj
  10. A co wy na to , ja bym chciał tego rewanżu . Fakt: będzie rewanż Gołota - Adamek - Sport - WP.PL
  11. Wymięka wie że by nie dał mu rady . Widzieliście jego ostatnią wygraną , żenada . To już chyba jego rychły koniec .
  12. Tak zrób , na pierwsze moto wystarczy. Ponadto na CBT tylko do 125 cm.
  13. Wystarczy przeczytać ten watek i znajdzie odpowiedź na swoje pytania. Miski nie musisz zmieniać wystarczy jedynie podciąć przegrodę w niej .
  14. Wydaje mi się że tak właśnie będzie . Na następną galę walkę wieczoru nie mieli nikogo ciekawego . A na ta zrobili wielki szum dwie ciekawe walki , dość dużo osób wykupiło ppv więc szmal już mają .
  15. Mi się walka podobała , Szpilka zobaczył że nie jest nie do trafienia i w dodatku wygrał.
  16. To dawaj na zlot do Snowdowni i tam Ci zrobi ten licznik na miejscu. Mi na ostatnim zlocie ogarnął licznik do B7 z kolorowym fisem .
  17. Zwłaszcza że do niego masz blisko .
  18. Ksiądz a gdzie mieszkasz w UK. Mamy tez innego magika tutaj na forum i w UK co ogarnia liczniki i robi re- map. Dobry fachowiec mogę go z czystym sumieniem polecić. To Dawid nick EUROCHIP .U mnie ogarnął licznik na zlocie , mistrzostwo świata. Jeździ tutaj trochę autek które robił .
  19. Dobrze że Cię na badania do lekarza nie zabrali za jazdę przy -10*C
  20. Możesz , ja odpalałem kilka razy jak padła bateria.
  21. Słyszałem że teraz musisz mieć TAX i Insurance żeby auto stało na drodze, Sam TAX już nie wystarcza.
  22. Kawał maszyny
  23. Zlot miłośników AUDI będzie teraz w lutym tutaj • Zobacz wątek - Zlot zimowy 2013 - info o hotelach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.