Treść opublikowana przez ALBINEK
-
Strefa motocyklistów
Przejdzie jej
-
Strefa motocyklistów
Pojeżdziłem w sobotę 100 km. +3 *C . jestem chory ale i tak było super
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Zdolna bestia z ciebie
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dla mnie to była najładniejsza walka wieczoru Gołota-Saleta. To była wojna ,a nie mogę prosić do tańca . Zimnoch dostał kelnera więc nie robił siary i go posłał na deseczki . Dominik masz racje , to było dobrze wydane parę złoty.Co do Szpilki to jak widział to co my to doszedł do wniosku że nie było tam miejsca dla niego , chyba że na dechach
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Najładniejsza walka wieczoru . Brava dla obu pięściarzy !!! Saleta wygrał ! Wszyscy mówili że to walka emerytów a tak nie było
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Coś Szpilka nie chce walczyć z Zimnochem Szpilka unika Zimnocha? W kwietniu nie powalczą! - SPORTFAN
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Cena jest ok. Koleś też robił tutaj prawko na motor i brał lekcje u instruktora . Ten określa czy się nadajesz już do zdania egzaminu.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ile dałeś za to cudeńko ?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja pojeździłem wczoraj i dzisiaj
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Witaj !!!
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
A co wy na to , ja bym chciał tego rewanżu . Fakt: będzie rewanż Gołota - Adamek - Sport - WP.PL
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Wymięka wie że by nie dał mu rady . Widzieliście jego ostatnią wygraną , żenada . To już chyba jego rychły koniec .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Tak zrób , na pierwsze moto wystarczy. Ponadto na CBT tylko do 125 cm.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Wystarczy przeczytać ten watek i znajdzie odpowiedź na swoje pytania. Miski nie musisz zmieniać wystarczy jedynie podciąć przegrodę w niej .
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Wydaje mi się że tak właśnie będzie . Na następną galę walkę wieczoru nie mieli nikogo ciekawego . A na ta zrobili wielki szum dwie ciekawe walki , dość dużo osób wykupiło ppv więc szmal już mają .
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Mi się walka podobała , Szpilka zobaczył że nie jest nie do trafienia i w dodatku wygrał.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
To dawaj na zlot do Snowdowni i tam Ci zrobi ten licznik na miejscu. Mi na ostatnim zlocie ogarnął licznik do B7 z kolorowym fisem .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Zwłaszcza że do niego masz blisko .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ksiądz a gdzie mieszkasz w UK. Mamy tez innego magika tutaj na forum i w UK co ogarnia liczniki i robi re- map. Dobry fachowiec mogę go z czystym sumieniem polecić. To Dawid nick EUROCHIP .U mnie ogarnął licznik na zlocie , mistrzostwo świata. Jeździ tutaj trochę autek które robił .
-
Strefa motocyklistów
Dobrze że Cię na badania do lekarza nie zabrali za jazdę przy -10*C
-
Strefa motocyklistów
Możesz , ja odpalałem kilka razy jak padła bateria.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Słyszałem że teraz musisz mieć TAX i Insurance żeby auto stało na drodze, Sam TAX już nie wystarcza.
-
Strefa motocyklistów
Kawał maszyny
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Zlot miłośników AUDI będzie teraz w lutym tutaj • Zobacz wątek - Zlot zimowy 2013 - info o hotelach
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jestem za