Treść opublikowana przez ALBINEK
-
[ALL B6] Klapa bagażnika nie zamyka się
U mnie ten języczek luźno latał i nie blokował się . Po wymyciu zamka zaczął znowu się zamykać. Spróbuj niczym nie ryzykujesz.
-
[ALL B6] Klapa bagażnika nie zamyka się
Miałem podobny problem , wyjąłem zamek z klapy i b. mocno spryskałem go czymś w rodzaju WD40 . Później zacząłem go zamykać i otwierać . Pomogło chodzi do dzisiaj .
-
Notlauf lub coś podobnego ...
Podłącz Vag-a , od tego bym zaczął .
-
Listwa chrom B7 sedan gdzie kupic?
Jest to jest część wymienna więc na pewno można ją kupić osobna.
-
[ALL B7] Wymiana sprzegła na inne leprze niz dwmumasa w silniku 2.0 tdi audi b7
Czyli co ? lepiej nie brać pod uwagę sprzęgła bez dwumasy?
-
[ALL B7] Defekty po malowaniu
Za mało lub w ogóle utwardzacza w klarze (clear coat) lakierze bezbarwnym. Będzie się tak zawsze robiło jak popada. Sprawdź to w następujący sposób : jak sie tak zrobi to weź dmuchawę z ciepłym powietrzem i grzej te miejsce jak zacznie znikać to to jest to o czym napisałem na początku.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Konkretnie to chodziło mi o to że wadze ciężkiej ma być cios i przeciwnik leży na dechach .W tej walce to właśnie było. Fakt że przeciwnik unikał walki to inna piłka.
-
[B7 BLB] Skrzywiona świeca żarowa, auto kupione z uszkodzonym silnikiem
Być może jakaś elektryczna awaria i ją przegrzało .
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
A ja nadal cieszę się że mając ponad 250 tys. nic niepokojącego nie słychać. Dodam tylko że przy ostatnim rozrządzie wymieniłem zębatkę pompy , łańcuch napinacz i imbus .
-
[B7 BRB] Wymiana rozrządu w ASO Danelczyk w Lublinie
Jak będziesz miał wpis o wymianie rozrządu w ASO to będzie to wiarygodne . Jak powiesz komuś że wymieniłeś rozrząd samemu to mało kto w to uwierzy.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
I tak ma wyglądać walka w wadze ciężkiej !.
-
[ALL B5] Czyszczenie turbiny - opis foto
Nie ma tam uszczelki , śpij spokojnie .
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Na Polsat sport walczy Wawrzyk z Duńczykiem Klausem Bertino.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Wygrał ale miałem nadzieje że go jednak znokautuje. Czarny trzeba mu to przyznać że jest dobry !!!.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Czy ktoś wie gdzie będzie mozna obejrzeć walkę Klitschki ???
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Kupowałem silnik w UK , cena 1000 funtów sam słupek .
-
Strefa motocyklistów
Na pewno było z nią coś nie tak .
-
[ALL B7] Czy te lampy są warte zakupu
Mi się podobają i sam mam zamiar takie kupić .Chciałbym zobaczyć jak wyglądają na aucie .
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
Bądźmy dobrej myśli . dużo czasu minęło od tamtej pory więcej nie nawywijałeś więc powinno być ok !!!.
-
Strefa motocyklistów
A który nie leżał , jak złapał tylko lekki szlif to nie ma bólu. Wsiąść trzeba i się przejechać , puścić kierownice i zobaczyć czy nie ściąga w którąś ze stron. mi osobiście się podoba .Jak się zgadza jechać na sprawdzenie to podjechać do najbliższego mechaniora od motocykli i niech się wypowie.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Audi ponad wszystko !!!
-
[B7 BKE] Słabo pali na mrozie.
Może podepnij go pod Vag-a i zobacz czy wywali jakieś błędy. Jeżeli świece padły to Vag to pokaże.
-
[B6 AMB] Błąd OIL SENSOR na FIS gdzie jest czujnik ciśnienia oleju ?
Jest różnica między czujnikiem ciśnienia oleju a poziomem oleju. Czujnik ciśnienia oleju może być przy filtrze oleju a czujnik poziomu oleju jest w misce olejowej od dołu.
-
[B7 BLB] Gdzie znajduje się czulnik G28 ?
Jest trochę gimnastyki ale da się go wymienić bez wyciągania skrzyni.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Tak więc początek roku i dwa prezenty od życia , gratuluje !!!