Treść opublikowana przez ALBINEK
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Wierzę w to że Andrew jeszcze coś pokaże i nas zaskoczy. Który z polskich bokserów zaszedł tak daleko i tyle razy walczył o tytuł mistrza świata ???
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Andrew wraca na ring ,teraz będzie boksował dwoma rękoma . Ponoć od 1999 roku lewa ręka nie była sprawa po wypadku samochodowym.
-
[B7 BLB] Chłodnica spalin
Danielom dzięki wielkie
-
[B7 BLB] Chłodnica spalin
Proszę o podanie numeru części chłodnicy spalin do A4 B7 2005r. 2.0 TDI 140 KM kod silnika BLB .
-
Strefa motocyklistów
Dzisiaj pogoda pozwoliła trochę pojeździć , zrobiłem około 100 km. Sezon jeszcze otwarty.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
3 z 4 naszych wygrało więc jest co świętować
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Gala boksu w Uncasville .Druga runda 1 min. 09 sek. Szpila wygrał przez TKO w USA . Super
-
[B7 BLB] Co to za błędy ? oraz logi
Jak robiłem logi to EGR nie był zaślepiony. Zrobiłem to wcześniej , ale że to nic nie dało to zdjąłem zaślepienie.Tylko że turbina powinna pompować cały czas a u mnie nic nie daje.
-
[B7 BLB] Co to za błędy ? oraz logi
BS to Basic settings a co to jest MB ? ,Egr już zaślepiałem i nic to nie dało. Zaślepiałem przy kolektorze ssącym .Czy możliwe że turbina padła ?.
-
[B7 BLB] Co to za błędy ? oraz logi
Zrobiłem logi Basic Settings grupy 03 i 11 . Nie wiem czy dobrze to zrobiłem bo robię to pierwszy raz .Proszę zobaczcie na to . http://vaglog.rtnet.pl/andrzejw-65_61950.html http://vaglog.rtnet.pl/andrzejw-65_61951.html[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 12:26_________________________________________________Zrobiłem logi dynamiczne, wiem że nie osiągnąłem odpowiednich obrotów ale samochód szybciej nie pojechał. Proszę o ich zdiagnozowanie. http://vaglog.rtnet.pl/andrzejw-65_61974.html http://vaglog.rtnet.pl/andrzejw-65_61975.html
-
[B7 BLB] Co to za błędy ? oraz logi
Sprawdzałem dzisiaj co nie co. Więc jest tak : zdjąłem rurę od turbo tą od dołu i patrzyłem czy daje ciśnienie i obserwowałem sztangę . Turbina dmucha niewiele więcej na wyższych obrotach jak na wolnych.Po złożeniu rura nie pęcznieje. Sztanga po odpaleniu silnika idzie do góry i przy gazowaniu ledwo co się porusza na dół. Po zgaszeniu silnika trzeba odczekać około 20 sekund żeby sztanga opadła z powrotem na dół.Zdejmowałem wężyki podciśnienia z zaworów ale nic to nie dawało.Faktycznie pomyliłem klapę gaszącą z tym drugim ustroistwem. Jutro zdejmę EGR i sprawdzę czy cała ma tą zębatkę . Zdejmowałem obie kostki z EGR i wywalało błędy.Muszę kogoś znależć żeby pomógł zrobić mi te logi .Słabo sobie daje radę z kompem . Sprawdzałem szczelność i jest ok.Ten dżwięk to raczej jak z turbiny, chociaż mogę się mylic.Sztomel dziękuje za zainteresowanie tematem.Może piszmy o tym w dziale silnik bo tutaj to chyba kody błędów i logi .Nie chcę podpaść moderatorom.[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 20:55_________________________________________________Wrzucam linki do logów statycznych gdyż te udało mi się dzisiaj wykonać. Jutro zrobię dynamiczne i również zamieszczę. http://vaglog.rtnet.pl/andrzejw-65_61789.html http://vaglog.rtnet.pl/andrzejw-65_61790.html
-
[B7 BLB] Co to za błędy ? oraz logi
Zdejmowałem rurę tę która idzie do EGR i obserwowałem czy ta klapka gasząca działa , i działa.Jak silnik gaśnie to się zamyka a po chwili otwiera. Kiedyś już miałem problem z EGR i faktycznie klapka gasząca nie działała. Wywalało błąd na fisie. Po rozebraniu było tak jak piszesz , koło zębate plastikowe pękło.Ale teraz jak działa to czy to na pewno EGR. Zastanawia mnie fakt dlaczego rura przy wyjściu z turbiny do intercoolera jest miękka. Brak ciśnienia.Wyczytałem że 16787 to niesprawność zaworu N18 czy to może przez to ten problem ?
-
[B7 BLB] Co to za błędy ? oraz logi
Co oznaczają te błędy i co zrobić ?. Proszę o rozszyfrowanie tego. Pisałem o tym tez w dziale silnik ale brak odpowiedzi Address 01: Engine Labels: 03G-906-016-BLB.lbl Control Module Part Number: 03G 906 016 GN HW: 028 101 211 3 Component and/or Version: R4 2,0L EDC G000SG 9618 Software Coding: 0000072 Work Shop Code: WSC 00483 210 91485 VCID: 75EAE38A239B20B4 2 Faults Found 16787 - EGR Valve (N18): Malfunction P0403 - 000 - - Freeze Frame RPM: 2184 /min Torque: 0.0 Nm Speed: 70.0 km/h Duty Cycle: 0.0 % Voltage: 13.76 V Mass Air / Rev.: 470.0 mg/str Duty Cycle: 17.8 % Bin. Bits: 00000000 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 000 - - Freeze Frame RPM: 2394 /min Torque: 110.0 Nm Speed: 56.0 km/h Load: 63.5 % Voltage: 14.06 V Bin. Bits: 00101000 Absolute Pres.: 1519.8 mbar Absolute Pres.: 1009.8 mbar Czy masz trudności z prawidłowym wyborem prefix-u!? Chyba, że uważasz że EGR jest w każdym silniku. - poprawiłem kolejne wylądują w koszu
-
[B6 BAU] Silnik nie kreci Help !
Jeżeli pasek wielorowkowy pękł i zawinął się na kole pasowym wału , to niestety mógł podejść pod pasek rozrządu i go przestawić . Lepiej żeby się to nie potwierdziło.
-
[B6 BAU] Silnik nie kreci Help !
Ja bym próbował rozrusznik na krótko .Wiem że tak jest ciężki dostęp, ale rozwiało by to wszelkie wątpliwości dotyczące rozrusznika.
-
[B6 BAU] Silnik nie kreci Help !
Czy rozrusznik się odzywa , bo nic o tym nie piszesz.Może kostka w stacyjce. Próbowałeś go palić na pych , jest to dosyć ryzykowne i nie polecam .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wrzuć to zobaczymy .wspólnie coś zawsze się uda
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Nic nie trzeba zmieniać , będzie ok
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ta Audi Cabrio to balsam na moje zmęczone oczy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Łukasz pochwal się tutaj co zakupiłeś :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Napisz jakie ma wyposażenie, cena ok. Wygląd też fajny. Alu chyba zmienione. Jak z ubezpieczeniem bo to Sport wersja.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No to gratuluje !!! bez awaryjności życzę !!!. Zapodaj jakieś foty .
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dzisiaj o 20.00 w Polsat Sport gala boksu w Katowicach. Walczył będzie Jonak i Szpilka, oczywiście nie przeciwko sobie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Nie wiem czym jest to spowodowane ale nigdy nie lubiłem ten marki BMW.
-
Ulubione piwo!
Co do Łomży to popróbowałem ostatnio jej produkt , piwo pszeniczne . Mętne ale takie ma być. Smaczne i gasi pragnienie.