Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ALBINEK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ALBINEK

  1. Robiłem tak ale nie chciało się skasować .Poszło ręcznie od 45 kanału i na końcu ten 02 i pomogło :>
  2. Spróbuje . Dziękuje [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:09_________________________________________________Dziękuje za pomoc . Pomogło ,na końcu w kanał 02 test,save i :oklaski:
  3. To nie w moim autku . Kolegi audi, ma podjechać raz jeszcze .
  4. Zacząłem chyba od 45 ,potem wyświetlała się informacja który kanał po kolei robić. Wszystkie były na pewno powyżej 40-go.
  5. Na wyświetlaczu pojawił się napis service. Myślę że chodzi tu o inspekcje serwisową. Podłączyłem VAGa , wszystko zrobiłem zgodnie instrukcją z forum . Niestety ten service wciąż się pokazuje po przełączeniu kluczyka.Innych błędów nie znalazłem.Dotyczy to B7 z silnikiem 1.9 TDI z 2006r.Co mam zrobić lub jak to zrobić żeby zgasło.
  6. Mam nadzieje :gwizdanie:, czas znowu wspólnie sie zabawić . Trzymam za słowo , bo jak nie to będzie :bicz3:
  7. Przeczytałem całość o tym cudeńku. Nic więcej nie da się napisać bo inni zrobili to wcześniej. Gratuluje pomysłów i zaangażowania . Mam pytanie czy takie białe szkiełka do kierunków można kupić osobno, może ma ktoś numer tej części.
  8. Mam przejechane 253 tyś. chodzi idealnie :>.
  9. Paweł raz jeszcze dzięki . Bawiłem się naprawdę wyśmienicie.Atmosfera była wspaniała.Atrakcją była walka na lasery. Pierwszy raz w to grałem.Wykańczająca fizycznie walka .Dobrze że bezbolesna .Sam będę namawiał na następny zlot wszystkich kolegów, mimo tego że zabawa była na 100% to jakby byli wszyscy to byłobaby na 200%.To była zabawa samych swoich. Nie było czegoś takiego bo Ty z A4 a my z A-M.Zresztą skąd się wzieliśmy ??? z zamiłowania do AUDI :>.Musimy znowu wszyscy razem się spotykać , będzie SUPER !!!
  10. Ja u siebie od razu zrobiłem pod dwoma fotelami.
  11. Nie ma problemu . Zadzwoń do mnie jakoś musimy się spotkać. Mój numer 07821027664.[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 22:25_________________________________________________Wróciłem ze zlotu w Bristol / Portishead który organizował Audi-Maniacs. Mogę powiedzieć tylko tyle że była to super impra Szkoda że nie mogliście jechać .
  12. Wiem jak to jest po urlopie .Fajnie byłoby się z wami spotkać
  13. Ja i moi znajomi Dawid i Justyna piszemy się na obiad , śniadanie i LASEREY
  14. Jak ktoś ma zamiar wybrać się do Bristolu na zlot to może jechać ze mną . Jadę sam i mam wolne miejsca w aucie :> .
  15. Wiem ,wiem . Rozmawiałem już z organizatorami zlotu i wyjaśniłem im co się stało. Niestety będziesz lżejszy parę stówek .
  16. To byłaby międzynarodowa podróż :>
  17. Powinieneś to pytanie zadać w dziale Elektryka . Tutaj się opisuje samodzielne naprawy.
  18. ALBINEK odpowiedział(a) na zarcel temat w 1.9TDI
    Wydaje mi się że to od czujnika w chłodnicy , który włącza wentylator chłodnicy jak się silnik zagrzeje.
  19. MAX do 130 km/h. Oszczędna bestia
  20. Przylecieli do mnie moi rodzice . Więc jak najwięcej chcę im pokazać. Ciągle w rozjazdach , wycieczki !!!. 1150 km. na zbiorniku . Szaleństwa nie było. Najszybciej 220 km/h.Średnie zużycie 5.2 l/100km. :>
  21. Możesz włożyć w reflektory Ledy takie listewki jak są w nowych modelach . Wtedy zmienisz kodowanie na skandynawskie i będziesz miał światła do jazdy dziennej.
  22. Przyczyn może być wiele , według mnie najlepiej podłącz Vaga on coś podpowie. Jak zapalają się jakieś kontrolki to komputer to zapamięta. U mnie jak turbo przeładowało to świeciła się kontrolka od silnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.