Treść opublikowana przez ALBINEK
-
[ALL B7] Nie mogę skasować inspekcji
Robiłem tak ale nie chciało się skasować .Poszło ręcznie od 45 kanału i na końcu ten 02 i pomogło :>
-
[ALL B7] Nie mogę skasować inspekcji
Spróbuje . Dziękuje [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:09_________________________________________________Dziękuje za pomoc . Pomogło ,na końcu w kanał 02 test,save i :oklaski:
-
[ALL B7] Nie mogę skasować inspekcji
To nie w moim autku . Kolegi audi, ma podjechać raz jeszcze .
-
[ALL B7] Nie mogę skasować inspekcji
Dzięki będę próbował
-
[ALL B7] Nie mogę skasować inspekcji
Zacząłem chyba od 45 ,potem wyświetlała się informacja który kanał po kolei robić. Wszystkie były na pewno powyżej 40-go.
-
[ALL B7] Nie mogę skasować inspekcji
Na wyświetlaczu pojawił się napis service. Myślę że chodzi tu o inspekcje serwisową. Podłączyłem VAGa , wszystko zrobiłem zgodnie instrukcją z forum . Niestety ten service wciąż się pokazuje po przełączeniu kluczyka.Innych błędów nie znalazłem.Dotyczy to B7 z silnikiem 1.9 TDI z 2006r.Co mam zrobić lub jak to zrobić żeby zgasło.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Jak możesz to wrzuc fotkę.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Mam nadzieje :gwizdanie:, czas znowu wspólnie sie zabawić . Trzymam za słowo , bo jak nie to będzie :bicz3:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Przeczytałem całość o tym cudeńku. Nic więcej nie da się napisać bo inni zrobili to wcześniej. Gratuluje pomysłów i zaangażowania . Mam pytanie czy takie białe szkiełka do kierunków można kupić osobno, może ma ktoś numer tej części.
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Mam przejechane 253 tyś. chodzi idealnie :>.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Paweł raz jeszcze dzięki . Bawiłem się naprawdę wyśmienicie.Atmosfera była wspaniała.Atrakcją była walka na lasery. Pierwszy raz w to grałem.Wykańczająca fizycznie walka .Dobrze że bezbolesna .Sam będę namawiał na następny zlot wszystkich kolegów, mimo tego że zabawa była na 100% to jakby byli wszyscy to byłobaby na 200%.To była zabawa samych swoich. Nie było czegoś takiego bo Ty z A4 a my z A-M.Zresztą skąd się wzieliśmy ??? z zamiłowania do AUDI :>.Musimy znowu wszyscy razem się spotykać , będzie SUPER !!!
-
[ALL B6] Problem z AIR BAG
Ja u siebie od razu zrobiłem pod dwoma fotelami.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Nie ma problemu . Zadzwoń do mnie jakoś musimy się spotkać. Mój numer 07821027664.[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 22:25_________________________________________________Wróciłem ze zlotu w Bristol / Portishead który organizował Audi-Maniacs. Mogę powiedzieć tylko tyle że była to super impra Szkoda że nie mogliście jechać .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wiem jak to jest po urlopie .Fajnie byłoby się z wami spotkać
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja i moi znajomi Dawid i Justyna piszemy się na obiad , śniadanie i LASEREY
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak ktoś ma zamiar wybrać się do Bristolu na zlot to może jechać ze mną . Jadę sam i mam wolne miejsca w aucie :> .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wiem ,wiem . Rozmawiałem już z organizatorami zlotu i wyjaśniłem im co się stało. Niestety będziesz lżejszy parę stówek .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No to nie dobrze .
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
To byłaby międzynarodowa podróż :>
-
[ALL B6] Mikrofon zestawu telefonu
Powinieneś to pytanie zadać w dziale Elektryka . Tutaj się opisuje samodzielne naprawy.
-
[B5 AHU] Odczepiony kabel.
Wydaje mi się że to od czujnika w chłodnicy , który włącza wentylator chłodnicy jak się silnik zagrzeje.
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
MAX do 130 km/h. Oszczędna bestia
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Przylecieli do mnie moi rodzice . Więc jak najwięcej chcę im pokazać. Ciągle w rozjazdach , wycieczki !!!. 1150 km. na zbiorniku . Szaleństwa nie było. Najszybciej 220 km/h.Średnie zużycie 5.2 l/100km. :>
-
[ALL B5] Światła przeciwmgłowe i dzienne a przepisy
Możesz włożyć w reflektory Ledy takie listewki jak są w nowych modelach . Wtedy zmienisz kodowanie na skandynawskie i będziesz miał światła do jazdy dziennej.
-
[B7 BKD] Hałas, klekotanie, kopcenie.
Przyczyn może być wiele , według mnie najlepiej podłącz Vaga on coś podpowie. Jak zapalają się jakieś kontrolki to komputer to zapamięta. U mnie jak turbo przeładowało to świeciła się kontrolka od silnika.