Treść opublikowana przez ALBINEK
-
[ALL B7] Wymiana kierownicy czteroramiennej na czteroramienną multifunkcyjną
Na początku Air Bag nie świecił dopiero po jakimś czasie się włączył . Po kilku próbach skasowania błędy wracają i pojawia się taki widok Address 15: Airbags Labels: 8E0-959-655-94.lbl Control Module Part Number: 8E0 959 655 G HW: 8E0 959 655 G Component and/or Version: Airbag 9.41 H10 3230 Software Coding: 0033622 Work Shop Code: WSC 06335 000 00000 VCID: 3B7E35B2453FB6C4 2 Faults Found 00588 - Airbag Igniter; Driver Side (N95) 001 - Upper Limit Exceeded - MIL ON Freeze Frame Fault Status: 11100001 Fault Priority: 1 Fault Frequency: 1 Time Indication: 0 01587 - Igniter 2 for Airbag; Drivers Side (N250) 001 - Upper Limit Exceeded - MIL ON Freeze Frame Fault Status: 11100001 Fault Priority: 1 Fault Frequency: 1 Time Indication: 0
-
[ALL B7] Wymiana kierownicy czteroramiennej na czteroramienną multifunkcyjną
O teraz to już dużo łatwiej mi pójdzie, dziękuje za pomoc nie wiem jakie mam kodowanie ale sprawdzę i napisze. W tygodniu odbieram graty do tej kierownicy ale zabiorę się za to w piątek lub sobote, bo w tym tygodniu pracuje od 10-22 [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:04_________________________________________________Znalazłem dzisiaj trochę czasu i zabrałem się za wymianę kiery . Wszystko poszło bez większych przeszkód . Kiera zamontowana .Steruje radiem tj. zmienia programy ,szuka stacji, zmienia głośność. Mam jednak problem z AIR BAG bo mi się świeci kontrolka oraz ESP. Kodowałem według wskazań jak wyżej. Co mam robić i gdzie szukać bo nie mam pojęcia .Proszę o podpowiedż jak się za to zabrać żeby było ok.
-
[B7 BLB] Bierze olej
Nie masz powodu do zmartwień. To norma.
-
[B6 AWX] Pompa paliw nie chodzi....co zrobić??
Musisz wcisnąć te białe części na króćcach do dołu i wyjąć rurki. Pompa jest zakręcona dużą plastikową nakrętką. Czasami trzeba ją puknąć żeby puściła.
-
[ALL B7] 2.0 TDI i problemy z pompą
Serwis jak to słyszę to , u kolegi spisali silnik na straty i wpakowali go w koszty a wystarczyło zmienić łańcuch, koło zębate pompy oleju , i napinacz.Za rozebranie tego zapłacił 1000 Euro . Zabrał auto z Francji do UK. i zapłacił następne 800 Euro.Oni mówią to co im wygodne.Zasięgnij porad w kilku różnych miejscach.
-
[B7 BLB] Kilka pytań
Wymień pasek , przy rozrządzie wymień też pompę wody.
-
[B7 BLB] Kilka pytań
Piero przestań go straszyć bo on i tak już się boi . Moja Audi ma nalatane 243 K. i nic jej nie jest . Uległem tej wariacji na temat BLB i rozebrałem moją A4 .Przy okazji wymieniłem łanćuch ,napinacz,koło pompy olejowej, imbus . Nie potrzebnie bo było w porządku. Jako że miałem to na wierzchu to wymieniłem.Niech będzie czujny , słucha silnika i to tyle.Napisz gdzie mieszkasz w UK. Jak gdzieś blisko mnie to możesz podjechać i posłuchamy. U kumpla fakt faktem napęd padł ale wcześniej tak rzęził że aż uszy bolały ale on na to nie reagował.Serwis zależy jaki się włączył jak Long life to tylko kompem zgasisz ale jak zwykły to sam go zgasisz.
-
[ALL B5] Problem z zakupem oleju anglia
Zgłupiałem masz B5 z silnikiem 2.0 BLB Chyba coś pomyliłeś ,popraw to bo to wielka niewiadoma.
-
[ALL B7] Wymiana kierownicy czteroramiennej na czteroramienną multifunkcyjną
Super dziękuje za odpowiedż , a orientujesz się może czy w kodowaniu mam zmienić tylko rodzaj kierownicy czy muszę przejść całą długą procedure kodowania
-
[ALL B7] Wymiana kierownicy czteroramiennej na czteroramienną multifunkcyjną
Taniutko to masz . Koleś z A6 ma mi dać jutro znać czy ma coś takiego , chce 30 funtów . Na moje szczęście też jest w UK. i to nie daleko mnie.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 23:12_________________________________________________Części zakupione ,trzeba tylko trochę poczekać aż przyjdą .Mam prośbę o podanie mi tych wszystkich kodów jakie powinny być w A4 B7 .Boję się że będę miał kłopoty z kodowaniem. Moja A4 to 2.0 TDI ma pełny FIS i Tempomat, skrzynia biegów manual. Z góry dziękuję.[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 23:53_________________________________________________Wcześniej to przeoczyłem ale po ponownym przeczytaniu mam pytanie czy ja potrzebuje ten Łącznik 4 Pin - 4E0-972-133 [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 08:16_________________________________________________Sprawdziłem moduł pod kierownicą 8E0 953 549 Q . Rozumiem że nadaje się do tej kierownicy MF. Potrzebuje odpowiedzi na te moje pytania ale coś przycichło . Koledzy fachowcy odpowiedzcie proszę.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Krzysiek niby tak mogłem zwolnić i mieć wypadek a dodając gazu uniknąłem zderzenia , ale faktycznie możemy sobie tutaj tylko pogadać a sąd sądem.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dzięki pewnie przyda się to innym kierowcom.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
O to mi właśnie chodziło . Napisz coś więcej jak to załatwić ile kosztuje i jak długo się czeka.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wiem że kierowcy zawodowi z Polski mają zarejestrowane prawko w DVLA , jak tu pracowałem jako kierowca ciężarówek to szef miał moje prawko zgłosić do DVLA ale wcześniej odszedłem z tej firmy.Sam nie wiem co robić ?.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ponoć teraz nawet polskie rejestrują w jakimś tam systemie i naliczają je.Nie wiem czy skórka warta wyprawki. Policjant tłumaczył że jak dostane list z sądu to mogę zaznaczyć guilty i może na tym się skończyć , ale nie wiem czy to prawda.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Nie, w wieku 18 lat pewnie nie miałeś mózgu i nie potrafiłeś odróżnić co dobre a co złe, no chyba że Cie mama za rękę prowadzała do szkoły średniej, to zmienia postać rzeczy... Czasem to mnie taki żal na niektórych ogarnia, że szkoda gadać. Durnota umysłów.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 21:42_________________________________________________Andrzej... nie wq rwiaj ucha Sam sobie odpowiedz na zadanie pytanie , czy zrobił byś to samo teraz co robiłeś w wieku 18 lat . Podam przykład z zeszłego tygodnia : koleżanka z Polski mnie prosi o pomoc w załatwieniu pracy dla syna w UK. Staje na głowie i załatwiam mu prace. Robił 3dni po czym zawinął się i wrócił do PL.To jest rozumowanie 18 latka.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
W Bradford A1 stoją w salonie :gwizdanie:.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 19:57_________________________________________________Załapałem się dzisiaj na radar , miałem 48 na 30-ce. Właściwie to musiałem przyspieszyć żeby wyprzedzić barana który chyba był pijany bo chciał mnie zepchnąć z jezdni o dwóch pasach. Jechaliśmy w tym samym kierunku ale jemu było wąsko. Po zatrzymaniu przez policje od razu im powiedziałem dlaczego za szybko jechałem ,bo musiałem go wyprzedzić dla własnego bezpieczeństwa. Ale to na nic się zdało. Nie interesowało to ich. Pokazali mi tylko wynik na suszarce i wyjaśnili że w związku z tym że mam Polskie prawko sprawa trafi do sądu i szacują że zapłace 60 fuli i 3 punkty karne. Zastanawiam się czy w sądzie odwołać się od tej kary i wyjaśnić im dlaczego jechałem za szybko. Widziało to dwóch kolesi polaków z firmy w której robie , mogą zeznawać.Jechali za nim.Co o tym myślicie czy warto ?. Najlepsze jest to że ten gość też się zatrzymał jak mnie trafili bo pewnie myślał że maja do niego problem .Jak zobaczył że idą do mnie to odjechał. Nie wiem jak się do tego ustosunkować. Pierwszy mandat od 12 lat .
-
[ALL B7] Wymiana kierownicy czteroramiennej na czteroramienną multifunkcyjną
Dzięki wielkie chętnie bym skorzystał ale problem w tym że obecnie mieszkam w UK. Zanim dojdzie przesyłka to zapale się z niecierpliwości.Tutaj uderzę do serwisu i zrobię to szybciej. Przynajmiej taką mam nadzieje :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:44_________________________________________________Powiedzcie proszę ile kosztuje (ring) taśma poduszki A4E0 953 541B. Ta druga część A4F0 971 589A tutaj kosztuje 16.35 bez Vat-u.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Gratuluje rozumowania : 18 latek wie co robi :polew:
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Ładny opis i jeszcze foto story super
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Alkohol też nie jest czymś dobrym ,ale nadaje się do spożycia przez ludzi.A tamto nie, czytać ze zrozumieniem , w końcu tak jest na tym napisane . Co jeszcze ma być napisane żebyście zrozumieli że to trucizna zabijająca ludzi. Można mówić o tym w kółko a niektórzy i tak nie rozumieją , to z kim ja w ogóle dyskutuje
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
A co zwolennicy tych wynalazków powiedzą na śmierć ludzi którzy tego próbowali . Pewnie że to nic takiego
-
[B5 1Z] Woda w bagażniku - sedan
Może był wcześniej uderzony w tył. Nawet lekkie uderzenie powoduje popękanie masy uszczelniającej i przecieki. Jak zdejmiesz zderzak to powinieneś coś znależć.
-
[B5 AFN] Zerwany pasek rozrządu
Rozumiem że tłoki spotkały się z zaworami , chyba taniej zrobić a nawet kupić drugą głowice.Dodatkowo wymień pierścienie i jeszcze polatasz mnóstwo km.
-
[ALL B7] Wymiana kierownicy czteroramiennej na czteroramienną multifunkcyjną
A czy taśma poduszki 4EO 953 541 A i okablowanie poduszki 4FO 971 589A jest prawidłowe ?.Mogę to śmiało kupować i będzie dobre ?.