Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ALBINEK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ALBINEK

  1. Jaki kolor ma ta kontrolka żółty czy czerwony. Żółty to za niski stan oleju , czerwona ciśnienie oleju.
  2. Ja u siebie wyciąłem wtyczki ,polutowałem na krótko i mam spokój.
  3. Zdecydowanie ktoś bawił się literkami
  4. Dobrze jest znależć jakiegoś rozbitka z uszkodzeniem tyłu :gwizdanie: , ale o to trudno. Będzie trochę zabawy, i potrzebna dużo ilość gratów do tego swap-a . Dobrze że jest EUROCHIP który ogarnie temat z elekt.
  5. Czyli AUDI będzie wskrzeszone .Gdzie znalazłeś nowe serducho ?.Z AWX weżmiesz sam słupek silnika czy wkładasz całość
  6. Z góry jej raczej nie zobaczysz, musisz zrobić sobie dostęp do niego tak jak byś chciał go zdemontować. Zdejmij pokrywę silnika ,odepnij rurę od EGR i szukaj śrub w nim , pamiętam że dostęp jest trochę utrudniony . Ale nie tak żeby tego nie zrobić. Rok temu czyściłem EGR ale mało z tego pamiętam.
  7. Gratuluje obojgu rodzicom !!! Niech PASCAL rośnie duży i zdrowy !!!.
  8. Jak ma 5 mm to taka też idzie do EGR.
  9. Nie wiem jakiej jest średnicy ale jak jest to 5 lub 6 to taka idzie do EGR.
  10. Artur jak tam Twój silnik ;( . Od starego powinieneś dostać :bicz3: za wyżyłowanie go .
  11. Napisz jakiej średnicy jest ta śruba 6,8,10 czy może 12 wtedy będzie łatwiej rozwiązać zagadkę.
  12. A czym jest montowana belka pod zderzakiem ta aluminiowa .Może to od niej śruba
  13. Na początek proponuje poczytać o problemach jakie się zdarzają w BLB. Tematy podwieszone u góry. Przy wymianie rozrządu wymień pompę( wody ), możesz też zajrzeć do sprzęgiełka klimy ale to zależy od przebiegu jaki masz i od tego czy coś już słychać w nim.Są tam małe klocki gumowe które się wycierają.Przy wymianie rozrządu dobrze jest zdjąć miskę olejową i sprawdzić lub wymienić napęd pompy i zabierak pompy, to uchroni Cię od poważnych kosztów jak już nie będziesz miał ciśnienia oleju w silniku. Przeczytaj wątek o wywaleniu wałków wyrównoważających i napędzie pompy olejowej i jak się na to zdecydujesz to właśnie masz okazje to zrobić.Wybór opcji należy do Ciebie. Pasek od alternatora i klimy również wymień.Cen nie znam bo mieszkam poza granicami kraju.
  14. Zrobić logi i wrzucić do odpowiedniego działu Diagnostyka VAG. Specjaliści na naszym forum rozszyfrują je i dadzą gotową receptę na danego pacjenta. Co innego jak masz gwarancje, to niech oni się męczą ,ale myślę że mamy tutaj lepszych speców.
  15. Stronę wcześniej było to opisane , śledzę ten wątek od początku i wiem co było , mnie też to dotknęło .To dobrze że znalazłeś coś takiego ale nie wszyscy muszą znać angielski.Łatwiej przeczytać po naszemu :> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26422.105
  16. Tutaj też to było już opisane
  17. Jaki model Tom Toma masz i co to jest ta antena TMC ? Gregorio rekord trasy należy do Ciebie .
  18. No to wklej fotki z wykonanej pracy , napisać można wiele ale jeszcze trzeba to pokazać
  19. Racja można to zrobić tak jak piszesz , ale to raczej robi się przy wymianie rozrządu.Powinno się wymienić od razu ,pompę wodną, paski napinacz.Wtedy przód jest zdjęty i jest łatwiej.
  20. ALBINEK odpowiedział(a) na tomix30 uk temat w 2.0TDI
    Pod manetką od wycieraczek masz przycisk , naciśnij go aż włączy na wyświetlaczu główne menu tak trzeba wybrać odpowiednie opcje. Teraz nie pamiętam jak to leciało po kolei. Jak chcesz to zadzwoń do mnie, pójdę do auta i Ci powiem co po kolei robić. 07821027664 Andrzej.
  21. to nie regulator silnik zassal olej z turbo i zaczol na nim zapierdzielac jak odrzutowiec........... To chyba Ci się podobało jak szedł jak odrzutowiec :gwizdanie:
  22. Myślę że znajdziesz w tej kwocie . Chyba regulator obrotów w pompie wtryskowej padł że wszedł na takie wysokie obroty. Diesel ma tendencje łapania obrotów dlatego ma odśrodkowy regulator obrotów . No cóż ale on jak widać też może paść .
  23. Dokładnie tak jak myślisz , jak jest zatkany to wyświetla się na wyświetlaczu.Zresztą wtedy auto dostaje muła więc na pewno to zauważysz .
  24. No to dostałeś kiepski prezent na urodziny .Patrzyłeś na E-bay . Ja kilka razy kupiłem tam silnik, ceny no cóż różne .
  25. ALBINEK odpowiedział(a) na tomix30 uk temat w 2.0TDI
    30 lat doświadczenia jako kierowca zawodowy z prawem jazdy kat : A,B,C,D,E :>. Kiedyś jeżdziło się żeby zaoszczędzić trochę litrów dla siebie.Paliwo było na kartki a jeżdzić się chciało.Szkoła nie poszła w las . Mile na kilometry zmieniasz sam na FIS-ie w B7.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.