Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ALBINEK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ALBINEK

  1. Widzisz jak chcesz to potrafisz
  2. Kup nową , jak sprężynka nie jest zamocowana to nie będzie dociskać wycieraczki do szyby.
  3. Dzięki wielkie za podpowiedź. Ułatwiło mi to zadanie . Wcześniej szukałem ale jakoś chyba słabo bo nie znalazłem . Świetna instrukcja
  4. Przecież wiem . Lepiej żartować jak chorować :gwizdanie:.
  5. Pewnie że lepiej :oklaski:.
  6. Bez przesadyzmu ,średnio 130 /h
  7. Jeżeli ktoś wie jaki kolor ma ten siłowniczek od klapy to proszę o podpowiedż 01809 - Actuating Motor for Temperature Flap; Left (V158) 41-00 - Blocked or No Voltage
  8. Szukam wspólnika do pokoju . Jak ktoś będzie sam to czekam na odzew.
  9. Mój rekord to z Dover do Olszyny . Fis pokazywał że jeszcze zostało na 90 km. ale nie ryzykowałem .
  10. Niestety z tego co czytałem to nie wytrzymuje 200 tyś.
  11. Mnie nie masz szans dojść na autostradzie w niemcowni :gwizdanie:. Maszyna idzie na pełnych obrotach. Coś mało km robisz na zbiorniku . Mam rodzinę w Hannover . Bardzo dobrze znam tą trasę Hannover -Wrocław.
  12. Dominik to super , ustawimy się na M62 i pojedziemy razem. Ja jadę sam , moja nie chce . A co u Ciebie ?
  13. A4 dostaliśmy w spadku po niemiaszkach :> . Wytrzamała bez remontu 60 lat . Teraz nowa po dwóch latach jest do remontu .
  14. Paweł to najlepsze zaproszenie jakie widziałem . Podaj więcej szczegółów takich jak hotel , adres pubu, miejsce spotkania itd. Chętnie zobaczę Twoją uśmiechniętą maskę.Jestem w stałym kontakcie z Zygim , ale tutaj info też przydatne.
  15. ALBINEK odpowiedział(a) na joel temat w Audi A4 B6/B7
    Moja stała miesiąc bez odpalania i nie miałem problemów z akumulatorem.Alarm pewnie nawet w stanie czuwania pobiera trochę prądu. Może akumulator już ma dosyć .
  16. Bardzo przydatne . Czeka mnie czyszczenie turbiny , więc taki opis i foto-story jest pomocne.
  17. Zestaw naprawczy gaźników. Chyba będę jeszcze musiał kupić zestaw naprawczy rozrusznika . No cóż żeby było dobrze najpierw musi być żle. Motroek kupiony na E-bay.Nie wyszło żle. To Limited Edition.
  18. Czekałem tydzień , nie jest źle. Faktycznie Dominik ma racje , możesz założyć dwa , po jednym z każdej strony i ori. Jest gdzieś opis takiego modu ale w B7. to i w B5 tak samo.Maciek thanks .
  19. Szkopek co tam u Ciebie kolego jak Twoja Niunia A4 . Ja zakupiłem Yamaha Virago XV 1000 i teraz ona pochłania mój czas .Wersja USA i to co potrzebuje to kupuje u nich .
  20. Szału nie było . Dobrze że wygrał z tym tancerzem , ale sam wiele nie pokazał.
  21. W moim przypadku przekażniki poszły do wymiany. Problem znikł definitywnie.
  22. Przerobiłem to. Miałem wodę w ECU . Jak przyszedłem do auta rano to miałem włączony wentylator chłodnicy. Akumulator był rozładowany i auto nie odpaliło. U mnie ktoś kiedyś odkręcił obudowę ECU ale jej nie zakręcił i to było powodem dostania się tam wody.Poszły mi trzy przekażniki.
  23. W tamtym roku kupowałem u dealera Audi we Wrocławiu i były dostępne.
  24. Poświęć więcej czasu i zrób to tak jak to należy. Jak pójdziesz na skróty to póżniej będziesz żałował.
  25. Nie wiem jak teraz smakuje Pszeniczne we Wrocławiu w rynku w Spiżu , ale kiedyś było super . Do tego dawali chleb ze smalcem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.