Treść opublikowana przez ALBINEK
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Sędzia przegiął pałę , przerywając tą walkę. Faktycznie Jackiewicz nic nie pokazał ale mogli walczyć dalej. W ten sposób załatwił Brookowi następne zwycięstwo przed czasem.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Nie tylko Ty kolego tutaj zaglądasz , ja czuwam . Nie istotne kto i gdzie organizuje zloty , istotne jest to że spotykają się tam miłośnicy AUDI.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Kłódkę a to niby czemu jak się nic nie dzieje to nikt nic nie pisze. Każdy odrabia wakacje . A to że funciok dobrze stoi to tylko chwalić
-
[INNE] VW Golf ALH Brak mocy
Golfik żyje . Podłączyłem mu osobne zasilanie z kanistra i o dziwo zaczął dobrze chodzić. Pomyślałem że to może być problem z filtrem lub przewodami paliwowymi. Dobrałem się do zbiornika , odkręciłem pływak i zajechało mi benzyną . Wypompowałem te paliwo ze zbiornika , wymieniłem filtr paliwa , zalałem nowym paliwem i auto odżyło. Właściciel musiał się pomylić przy tankowaniu
-
[INNE] VW Golf ALH Brak mocy
Rozrząd był już sprawdzany . Zobaczę jeszcze czy kat. się nie zatkał. Jak najlepiej sprawdzić turbine czy dmucha ?.[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 00:19_________________________________________________Turbina dmucha bo jak daję gazu to przewód od intercoolera pęcznieje , dziwne jest natomiast to że jak wyjąłem zaworek z filtra paliwowego to nie było w nim paliwa.Może to jakiś problem z układem zasilania.
-
[INNE] VW Golf ALH Brak mocy
Sztomel dzięki wielkie , sprawdziłem EGR i ta klapa jest otwarta czyli ok. co nie mogę powiedzieć o aucie. Nadal ten sam problem
-
[INNE] VW Golf ALH Brak mocy
Widziałem dzisiaj schemat rozrządu , jest faktycznie tak jak kolega wyżej pisał . Pracę skończyłem dzisiaj o 22-ej, po nocy lepiej widzać, rozrząd sprawdziłem . Jest znak na obudowie skrzyni biegów (strzałka ) i kreska na kole zamachowym. Po zdjęciu vacum pompy rowek na wałku rozrządu ustawiony w poprzek, koło na pompie wtryskowej ma otwór i przechodzi on przez pompe na godz. 6-ej. Wszystko ok. Jutro rano sprawdzę EGR. Wszystkim dziękuje za podpowiedzi, dam znać czy to EGR. Sztomel co to jest ten N 269 i gdzie on się znajduje , ewentualnie jak go sprawdzić ?.
-
[INNE] VW Golf ALH Brak mocy
Brak znaku na kole zamachowym , widać tylko obudowę docisku, z tyłu głowicy jest vacym pompa . Dziwny silnik
-
[INNE] VW Golf ALH Brak mocy
No to będę musiał się tam zalogować .Podaj mi link do tamtego klubu proszę.
-
[INNE] VW Golf ALH Brak mocy
Olej jest i nie ubywa, potrzebuje schemat rozrządu to go sprawdzę. Patrzyłem na sztangę od sprężarki to reaguje przy dodawaniu gazu. Ruszałem ją ręcznie i kierownice nie są zapieczone.
-
[INNE] VW Golf ALH Brak mocy
Jak w temacie , golfik kolegi stracił moc . Silnik odpala chociaż z trudnością, mocno kopci na biało. Nie mogę znależć znaków na rozrządzie ( brak schematu ) może ktoś ma to poproszę o niego.Sztanga od turbiny chodzi. Próbowałem sprawdzić bloki pomiarowe silnika ale pokazało mi tylko dwa kanały 1 i 2 . Reszta error. Auto miało robiony 4 miesiące temu chip tunning. Czy macie jakieś pomysły co z tym zrobić i od czego zacząć ?.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
To może być ciekawa walka, większą siłą dysponuje chyba jednak Albert .
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
To była walka dla kasy , ze sportem nie wiele miała wspólnego .
-
[ALL B5] Czyszczenie turbiny - opis foto
Turbo bez uszczelek, dolot jak najbardziej tak wyczyścić razem z EGR.
-
[B7 BLB] Zamknięcie drzwi od wewnątrz
Jak ruszysz to przy pewnej prędkości drzwi się blokują i nie otworzysz ich od zewnątrz, np. jak ktoś chciałby otworzyć drzwi na światłach i ukraść coś z auta to ich nie otworzy . Jak chcesz blokadę od wewnątrz dla dzieci to tak jak pisałem wyżej w zamku jest taka opcja.
-
[B7 BLB] Zamknięcie drzwi od wewnątrz
Jak otworzysz drzwi to przy zamku jest miejsce na płaski śrubokręt lub klucz od auta , przekręć to i dziecko nie otworzy.
-
Strefa motocyklistów
Kup Enduro , to taki mix na teren i drogę. Cross tylko na teren.
-
Strefa motocyklistów
Ja jeżdżę YAMAHA VIRAGO XV 1000 GOLD EDITION. To cruiser ale robi wrażenie , kobitki takie lubią
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Gdzie na kompie można to obejrzeć i i której ?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Nie zmieniałem miski , kawałek przegrody wyciąłem.
-
[B5 ADP] Woda z lewej strony u kierowcy i pasażera z tyłu.
Guma uszczelniająca na pędzel powinna pomóc.W sklepach z lakierami samochodowymi szukaj.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Ja przyciąłem obudowę , jest ok.
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
Już nie pamiętam, płacił na pewno za lawete i parking.
-
[B6 AWX] Brak smarowania na wałek
Co to jest trzymanie wału . Może chodzi o podporę wału. Raczej nie ma szans na jej pęknięcie.Przecież tam jest panewka wału. Napewno z taką awarią nie składałby silnika.Niech mechanik weźmie manometr mechaniczny wkręci go w miejsce czujnika ciśnienia oleju . Wtedy będziesz wiedział czy silnik ma smarowanie .
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
Kiedyś był nalot w Bradford na auta z zagranicznymi numerami.Sam widziałem jak zabrali na lawete nowa Octawie Słowakom. Znałem go więc wiem jak to się skończyło.Musiał kupić road tax i ang. ubezpieczenie.