Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ALBINEK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ALBINEK

  1. Niech kolega Eurochip sam się wypowie to dotyczy jego
  2. Ja mam serie i nie ścigam się z virusami .Umiejętności możemy sprawdzić na kartingach
  3. A co to mają znaczyć te minki ???
  4. Kolega powinien nam tutaj powiedzieć co nowego u niego :gwizdanie:, bo wiele się u niego wydarzyło .
  5. Racja , powoli trzeba się przyzwyczajać do codzienności. W PL pijałem Biała Żubrówka polecam zero kaca po niej.
  6. Mogą dać bana . Wymyśl dobrą historyjkę dlaczego się tak spieszyłeś .
  7. Myślę że jak na benzynkę to niezły wynik .
  8. Jak zwykle na warcie :> .
  9. Jak nie rozwiązałeś jeszcze tego problemu proponuje zdjąć tą gumową rurę od turbiny (od zimnej strony ) i zobacz czy wirnik turbiny się obraca.
  10. A jakie błędy teraz pokazuje , po skasowaniu starych .
  11. Sprawdź czy wtyczki dobrze wskoczyły i czy po czyszczeniu czy też myciu EGR nie jest mokro we wtyczkach.
  12. On zmienił profesje , wcześniej brał udział w Tańcu z Gwiazdami .
  13. ALBINEK odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    Myślałem o kołach przy rozrządzie
  14. ALBINEK odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    Określ miejsce w którym słychać te tarcie. Zdejmij osłonę rozrządu i tam dobrze się przypatrz . Może pasek ,lub któreś koło trze.
  15. Nie masz powodu do zmartwień . Ja dolewam między wymianami około 0.8 l.
  16. Wolno nie jeżdżę , ale ja sam całą trasę prowadzę . Jak jestem już zmęczony to 150 km/h raczej nie przekraczam .
  17. Jedziesz na święta do PL ?
  18. Na trasie pali mi poniżej 5l/100km :>. Jak jestem w Olszynie to mam jeszcze paliwa na 90 km.
  19. Do domu mam około 1600 km. Jak zatankuje w Dover do pełna to do Olszyny (granica PL z Niemcami ) spokojnie dojadę a potem jeszcze 200km i w domu. Czyli tak około 200 litrów z zapasem.W obie strony.
  20. Zwykle jeżdżę autem do PL na święta , ale teraz lecę samolotem . Zyskuję 2 dni .
  21. W B7 masz czujnik poziomu oleju w misce olejowej . Jak stan jest za niski to świeci się żółta kontrolka jak nie ma ciśnienia to świeci czerwona.
  22. Ma racje , sprawdź ciśnienie oleju. Może pompa pada.Jakim masz przebieg ? , silnik w jakim jest stanie ? . Ma ciśnienie na cylindrach ?. Mało danych podałeś , posprawdzaj to i daj znać.
  23. Koledzy dziękuje za pomoc . Znalazłem ten crash sensor na słupku pod pasem bezpieczeństwa. Wymieniłem go i jest ok . Gąbka była wilgotna , wyrzuciłem ją . Jeszcze raz dziękuje,
  24. Te autko to B6 więc chyba jednak w słupku.Zdejmę jutro osłonę słupka i zajrzę tam . Dziękuję za podpowiedzi . Akjam nie wiem czy fotele były wymieniane , to auto kolegi . Tydzień temu je kupił.A jak mam sprawdzić ewentualnie zmienić kodowanie , które grupy w Vagu mam sprawdzić ?.
  25. Mam problem z usunięciem usterki Air Bag W AUDI A4 B6. Kod błędu to 01222 - Crash Sensor Side Airbag; Passenger Side (G180) 012 - Electrical Fault in Circuit - MIL ON Wyciąłem wtyczkę i polutowałem przewody ale to nic nie dało , czytałem że może być zawilgocony ten crash sensor ale nie mogę go znaleźć . Zdjąłem fotel podniosłem wykładzinę i znalazłem tylko control modul . Wszędzie sucho zero wilgoci. Proszę o pomoc gdzie tego szukać i jak się za to zabrać.Pod wykładziną znalazłem to :

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.