Treść opublikowana przez ALBINEK
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Z przesyłką wyjdzie drożej.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ciekawe , 25 fuli to w sumie nie tak dużo .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dokładnie WIOSNA do nas przyjdzie :-)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja mam dzisiaj dość , brak mocy , i ochoty na cokolwiek . Jeszcze 5 miesięcy i będzie ok.
-
Strefa motocyklistów
U mnie typowa angielska pogoda .... deszcz. Ale za to w sobote i niedziele udało się nakręcić trochę mil .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Nie strasz ludzi , bo przestaną latać .
-
Wymiana licznika na kolorowy w A4 B7 RB8
Ja mam B7 . Mam tamte stare zegary muszę się przyjrzeć .Jak coś to zawsze mogę zmienić . Spostrzegawczy jesteś ja nie zauważyłem .
-
Wymiana licznika na kolorowy w A4 B7 RB8
Te wskazówki są identyczne tylko różnymi aparatami fotki robione , dlatego taka różnica .
-
Wymiana licznika na kolorowy w A4 B7 RB8
Fotki jak to wyglądało wcześniej i jak wygląda teraz .
-
Radio a4 b7
RSN-e oryginał od B7 , sam chcę u siebie założyć .
-
Wymiana licznika na kolorowy w A4 B7 RB8
W sobotę okaże się czy można go zaadoptować do anglika , jeśli się uda to super !. Nie wiem czy prędkość będzie dobrze pokazywał . Wracam w niedziele wieczorem ze zlotu i wtedy się okaże czy jest na sprzedaż .Jest to licznik do A4 B7 2005-2008 z kolorowym wyświetlaczem. Muszę mieć kolorowy wyświetlacz , ten czerwony mnie osłabia. ---------- Post dopisany 08-10-2012 at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 12:58 ---------- Tak więc już po zabiegu , pacjent żyje !. Licznik został wymieniony i działa. Najciekawsze jest to że mój oryginalny licznik był taki jakie ma A4 B6 tj. RB4 a ten nowy był RB8 . Nie było to jednak problemem dla fachowca który mi to robił. Przepisał immo ale to nie pomogło , zrobił coś jeszcze czego nie ogarniam i poszło . Różnica jest nie samowita . Przepisał mi też mój stan licznika .Jedynie dodatkowo musiałem wpisać kod do radia bo nie działało , Zamówiłem już przeskalowana tarcze do licznika żeby była w milach . Tak więc wszystko dobrze się skończyło.
-
Wymiana licznika na kolorowy w A4 B7 RB8
Paczka z licznikiem wreszcie dzisiaj do mnie dotarła . Pewne jest to że samego prędkościomierza przełożyć nie mogę , kolorowy wyświetlacz można wyjąć bez problemu tylko nie wiem czy sam wyświetlacz można włożyć do moich zegarów , jeśli tak to byłoby świetnie . W sobotę kilka kwestii się wyjaśni. Można by przełożyć same tarcze licznika ale ten europejski na godzinie 12 ma 100 km/h a ten angielski 80 mil/h więc to się nie pokrywa .Koleś który ma robić te adaptacje przywiezie jeszcze jeden w milach od rs4 , może to będzie śmiesznie wyglądało ale jak się uda i będzie prawidłowo pokazywał prędkość to go wezmę . Wtedy ten europejski z kolorowym wyświetlaczem będzie na sprzedaż . Dałem za niego 400 zł plus przesyłka której nie liczę , ale wiem że tyle nie dostanę . Będzie on ze spisanym z niego pinem .Byle do soboty ...
-
Wymiana licznika na kolorowy w A4 B7 RB8
Wciąż czekam na paczkę z PL z licznikiem . a w sobotę na zlot i zobaczymy czy coś zdziałamy .
-
Wymiana Alternatora
Można ją wyjąć , tylko trzeba trzeba trochę się pomęczyć . Jak będziesz wkładał go z powrotem to wciśnij lekko tulejki dolne do środka .
-
Strefa motocyklistów
Jazda motocyklem dostarcza dużo radości !
-
Wymiana licznika na kolorowy w A4 B7 RB8
Jak myślicie można przełożyć sam licznik w milach do licznika europejskiego ?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Gdzieś na necie można to obejrzeć ?
-
Wymiana licznika na kolorowy w A4 B7 RB8
Mieszkam obecnie w UK i tutaj będziemy to robić i auto jest angielskie . Czekam teraz na przesyłkę i zlot na którym to będziemy robić . Dzięki za ofertę .
-
Wymiana licznika na kolorowy w A4 B7 RB8
Szukałem w necie info o tym i wiem że to nie łatwa sprawa. Sama wymiana to nic ale te kodowania to grubsza sprawa. Jest ktoś z okolic Wrocławia kto może to zrobić . Jak będę w Pl to chciałbym to zmienić . ---------- Post dopisany 27-09-2012 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2012 at 22:47 ---------- Kupiłem liczniki z kolorowym wyświetlaczem na allegro za 400 zł. Za 2 tyg. jadę na zlot i będziemy je zmieniać . Zobaczymy co nam z tego wyjdzie .Liczniki są europejskie a auto angielskie ,może się nie udać .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Kupuj motor to razem pojeździmy !!!
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
A nie mogę wykręcić samego prędkościomierza i przełożyć go do kolorowego ?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Napisz coś o aucie może ktoś się skusi .
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
Kupiłem kolor od B7 do B7 z tym że ja mam wersję angielską a zegary są od wersji europejskiej moje pytanie to czy mogę swój licznik który jest w milach przełożyć do tego kolorowego ?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Diablo ładnie walczy , myślę że wygra na punkty. ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- Piękna walka . Musiał wygrać !!! Pokazał dobry boks !!!
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Pierwsza walka i nasz wygrał Cendrowski górą !.