Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ALBINEK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ALBINEK

  1. Szkoda że przedupił . Jak by wygrał wszyscy byśmy się cieszyli i go wychwalali
  2. Powodzenia kolego !!!. Daj znać jak wyjdzie
  3. Wytnij wtyczkę , będziesz miał spokój .
  4. Ja po wymianie baterii lub odłączeniu akumulatora , wkładałem kluczyk do stacyjki i włączałem zapłon 3 razy po czym na włączonym zapłonie naciskałem na pilota tego w stacyjce (otwórz- zamknij) kilka razy i zaczął działać.
  5. Sprawdż czy wszystkie przewody (rury) są dobrze zamontowane do filtra. Chodzi o tą grubą.Może jakaś opaska jest lużna albo filtr żle zamknięty.
  6. Jak to wódzie popijasz browarem ;(
  7. Zajrzyjcie do instrukcji obsługi nowych aut , takie zużycie to norma
  8. Dasz radę , dobrze jest mieć blokady.
  9. Poszedł , 45 tyś użytkowników czyli ludzi którzy korzystają z tego forum i czerpią z tego korzyści a taki słaby wynik . Może podwieśić to u góry
  10. Niestety dołączam do klubu szukających dżwięku z pod konsoli w środkowej część. Nie potrafię go dokładnie zlokalizować.Śledzę wątek i czekam aż go ktoś znajdzie i wyeliminuje.
  11. To że bierze trochę oleju to norma , nie jest żle na 10K. 1.5 litra.
  12. Faktycznie trochę za nisko
  13. To prawda, 70 mil to nie wiele .
  14. Całkiem niezłe osiągi macie koledzy
  15. Czy ktoś rejestrował jakiś pojazd z UK w PL ?. Chcę kupić motor i zarejestrować go w kraju. Nie wiem co jest potrzebne do tego manewru. Z angielskiego dowodu rejestracyjnego zostaje mi mały świstek bo resztę trzeba zwrócić do DVLA.Napiszcie jak ktoś to przerabiał.
  16. Podjedż na lokalny spot i tam Ci pomogą, Dominik pisał już o tym. Na pewno ktoś będzie miał Vag-a. Nie zapłacisz 100-ki tylko postawisz browarka .
  17. Zdecydowanie musisz przeczytać cały wątek , wtedy będziesz wiedział co i jak. Sorry ale to nie jest złośliwe . Zapoznaj się z wątkiem.
  18. Napisz co to za Audi jaki rok , przebieg , itp.Skąd jesteś , i w ogóle wszystko
  19. Na 1000km jak silnik weżmie trochę oleju to normalne. Przy prędkości 200 km/h to normalne że wziął trochę oleju. Napisz jaki masz przebieg.
  20. Dolej do MAX. Jak się zapali ponownie to sprawdż poziom oleju. Jeśli będzie MAX. to czujnik.
  21. Wymień ten czujnik w misce. Rozumiem że stan oleju jest na max. a kontrolka i tak świeci ?.
  22. Masz już odpowiedż , tylko potwierdzam Turbo zassało oleju . Turbina do naprawy lub wymiany !.
  23. To jest ostrzeżenie o niskim stanie oleju w misce olejowej. Dolej oleju do maximum i powinna zgasnąć. Jeżeli nie to znaczy że czujnik od tej kontrolki jest uszkodzony i trzeba go wymienić. Znajduje się on w misce olejowej od spodu, przykręcony jest na 3 śrubki.
  24. W opisie ma B7 a nie podał jaki ma silnik .Niech odpisze jaki kolor ma ta kontrolka.
  25. Zapoznaj się z problemami 2.0 TDI , napęd pompy oleju i zabierak. Za wcześnie na zalepiony smok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.