Treść opublikowana przez ALBINEK
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Szkoda że przedupił . Jak by wygrał wszyscy byśmy się cieszyli i go wychwalali
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Powodzenia kolego !!!. Daj znać jak wyjdzie
-
[ALL B6] Problem z AIR BAG
Wytnij wtyczkę , będziesz miał spokój .
-
[ALL B7] Jak zakodować kluczyki
Ja po wymianie baterii lub odłączeniu akumulatora , wkładałem kluczyk do stacyjki i włączałem zapłon 3 razy po czym na włączonym zapłonie naciskałem na pilota tego w stacyjce (otwórz- zamknij) kilka razy i zaczął działać.
-
[B7 BRB] Czy przestawiony rozrząd może być powodem dziwnej pracy silnika?
Sprawdż czy wszystkie przewody (rury) są dobrze zamontowane do filtra. Chodzi o tą grubą.Może jakaś opaska jest lużna albo filtr żle zamknięty.
-
Ulubione piwo!
Jak to wódzie popijasz browarem ;(
-
[ALL B5] Kontrolka oleju !!!Czy to normalny objaw??Prosze o odpowiedż.
Zajrzyjcie do instrukcji obsługi nowych aut , takie zużycie to norma
-
[B5 AHU] Wymiana rozrządu czy warto samemu?
Dasz radę , dobrze jest mieć blokady.
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
Poszedł , 45 tyś użytkowników czyli ludzi którzy korzystają z tego forum i czerpią z tego korzyści a taki słaby wynik . Może podwieśić to u góry
-
[ALL B7] Metaliczny brzęczący dźwięk ze środkowej kosoli przy 2200-2500 obr/min
Niestety dołączam do klubu szukających dżwięku z pod konsoli w środkowej część. Nie potrafię go dokładnie zlokalizować.Śledzę wątek i czekam aż go ktoś znajdzie i wyeliminuje.
-
[ALL B5] Kontrolka oleju !!!Czy to normalny objaw??Prosze o odpowiedż.
To że bierze trochę oleju to norma , nie jest żle na 10K. 1.5 litra.
-
[B7 BKN] Przedni zderzak mam za nisko
Faktycznie trochę za nisko
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
To prawda, 70 mil to nie wiele .
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Całkiem niezłe osiągi macie koledzy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Czy ktoś rejestrował jakiś pojazd z UK w PL ?. Chcę kupić motor i zarejestrować go w kraju. Nie wiem co jest potrzebne do tego manewru. Z angielskiego dowodu rejestracyjnego zostaje mi mały świstek bo resztę trzeba zwrócić do DVLA.Napiszcie jak ktoś to przerabiał.
-
[ALL B7] Jak zakodować kluczyki
Podjedż na lokalny spot i tam Ci pomogą, Dominik pisał już o tym. Na pewno ktoś będzie miał Vag-a. Nie zapłacisz 100-ki tylko postawisz browarka .
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Zdecydowanie musisz przeczytać cały wątek , wtedy będziesz wiedział co i jak. Sorry ale to nie jest złośliwe . Zapoznaj się z wątkiem.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Napisz co to za Audi jaki rok , przebieg , itp.Skąd jesteś , i w ogóle wszystko
-
[B6 AWX] Silnik bierze olej 1.9 TDi
Na 1000km jak silnik weżmie trochę oleju to normalne. Przy prędkości 200 km/h to normalne że wziął trochę oleju. Napisz jaki masz przebieg.
-
[ALL B7] Kontrolka oleju
Dolej do MAX. Jak się zapali ponownie to sprawdż poziom oleju. Jeśli będzie MAX. to czujnik.
-
[ALL B7] Kontrolka oleju
Wymień ten czujnik w misce. Rozumiem że stan oleju jest na max. a kontrolka i tak świeci ?.
-
[ALL] "Choroba wściekłych diesli?" Wszedł sam na wysokie obroty.TDI 90KM
Masz już odpowiedż , tylko potwierdzam Turbo zassało oleju . Turbina do naprawy lub wymiany !.
-
[ALL B7] Kontrolka oleju
To jest ostrzeżenie o niskim stanie oleju w misce olejowej. Dolej oleju do maximum i powinna zgasnąć. Jeżeli nie to znaczy że czujnik od tej kontrolki jest uszkodzony i trzeba go wymienić. Znajduje się on w misce olejowej od spodu, przykręcony jest na 3 śrubki.
-
[ALL B7] Kontrolka oleju
W opisie ma B7 a nie podał jaki ma silnik .Niech odpisze jaki kolor ma ta kontrolka.
-
[ALL B7] Kontrolka oleju
Zapoznaj się z problemami 2.0 TDI , napęd pompy oleju i zabierak. Za wcześnie na zalepiony smok.