Treść opublikowana przez ALBINEK
-
[ALL] Problem: Angielska lampa- prawy przód
Według tego opisu to ta lampa jest przeznaczona do lewo i prawo stronnego ruchu.
-
[B6 AWX] Wycieraczki nie wycierają szyby
Sam sobie odpowiedziałeś , sprężyny na ramionach mają dość pracy.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Jak Zegan wygrywał to był super a teraz jak przegrał to co be . Nie sposób wciąż wygrywać , a może już czas na niego.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Walki nie będzie rusek zasłabł.
-
[ALL B7] Przymarza lewarek zmiany biegów.
Wielkich mrozów u mnie nie było max.-12 ale niczego takiego u siebie nie zauważyłem
-
[ALL B6] Jaki kabel rozruchowy kupić?
Kabel im grubszy tym lepszy, dodatkowo popatrz na zaciski na końcu kabli . Powinny być mocne i mieć silną sprężynę.
-
[ALL B6] Listwy chromowe dookoła szyb
Jest specjalna pasta do chromu , praca czasochłonna ale efekt super.
-
[ALL B5] Wymiana błotnika - zamiennik, czy oryginał?
Zdecydowanie oryginał , zamiennik nie dosyć że słaba jakość to jeszcze może nie pasować do lampy.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Panowie proszę podawajcie wcześniej kiedy ,o której i na jakim kanale może obejrzeć te fascynujące walki. Nam poza granicami kraju jest trudniej coś znależć . Dzięki koledzy.
-
[ALL B7] Problem z tylną klapą
Popsikałem czymś jak oliwa w sprayu , na razie jest ok.
-
[ALL B7] Problem z tylną klapą
To i ja tak spróbuje bo dzisiaj to mnie szlag trafiał na tą klapę.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A dla mnie to może padać śnieg ile chce, znowu będę najszybszy :gwizdanie: bo mam zimówki
-
[ALL B7] Problem z tylną klapą
Myślę że to sprawa regulacji, przy niskich temperaturach wszystko delikatnie się kurczy. Zrobiło się zimno i mam ten sam problem.
-
[B7 BLB] Zaślepienie zaworu EGR
Myślę że u nas ona jest. W B7 ponieważ jak rano włącze ogrzewanie tylnej szyby i mocny nadmuch na przednią szybę to 2-4 minut szyba jest oczyszczona.
-
[ALL B6] Kontrolka konewka SEnsor + niedziałąjące ogrzewanie tylnej szyby
Niesprawny czujnik poziomu oleju. Lokalizacja od spodu miski olejowej.
-
[ALL B6] Kontrolka konewka SEnsor + niedziałąjące ogrzewanie tylnej szyby
Ta konewka jeżeli świeci i pisze sensor to musisz wymienić czujnik , prawdopodobnie to ten czujnik poziomu oleju w misce olejowej.
-
[B7 BLB] Zaślepienie zaworu EGR
Dla mnie to trochę dziwne , ale to tylko moje skromne zdanie.Jak stać Cię na Audi B7 to nie powinno się oszczędzać na częściach. Rozumiem jakby nie można było kupić części ale 500 zł za EGR to nie zbyt duży wydatek w stosunku do ceny auta.Przecież do czegoś ten EGR wymyślili.Ale to już sprawa indywidualna dla każdego z osobna.
-
[ALL] Tiptronik Skoda Super B
Było tak zrobione, zostało wysuszone i oczyszczone . Wygląda jak nówka, ale tylko tak wygląda bo nie działa.
-
[ALL] Tiptronik Skoda Super B
Wiem już więcej, masz racje pod siedzeniem było jezioro. Sterownik został rozebrany i osuszony. Wcześniej nie wyświetlał na wyświetlaczu na którym biegu jest . W ogóle nie działał ten wyświetlacz, po wysuszeniu pokazuje . Ale problem pozostał, co o tym myślisz .
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
Ubytek oleju w takiej ilości to jak najbardziej norma tym nie masz się co przejmować.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No i wygrał !!!
-
[ALL] Tiptronik Skoda Super B
Problem dotyczy auta kolegi który ma Skode Super B 2.5 TDI 2003r. , skrzynia ma cały czas 4 bieg na manualu i na automacie. Vag nie znalazł błędów .Przy włączaniu z P na D mocno szarpie .Co robić gdzie szukać proszę o pomoc .Dodam że nie mam pojęcia o automatach i nie wiem od czego zacząć.[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 21:16_________________________________________________Koledzy jakieś sugestie , propozycje od czego zacząć ???
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Napisz proszę gdzie można tą walkę obejrzeć
-
[B5 AEB] Po dłuższym staniu ,rozładowuje się ... POMOCY
Przecież napisał że po sprawdzeniu akumulatora okazało się że jest on do kitu
-
[B5 AEB] Po dłuższym staniu ,rozładowuje się ... POMOCY
Poprzedni właściciel chciał pewnie zaoszczędzić :gwizdanie:.Jak założysz nowy to daj znać czy jest już ok.