Treść opublikowana przez ALBINEK
-
[ALL B5] Zablokowany zawór uszkodził tłok
Poszukaj na Ebay , kupowałem już tam silniki
-
[ALL B7] Wymiana samych piór? Możliwe ?
To co jest w tym linku to jest właśnie wycieraczka kpl.[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 00:39_________________________________________________ Czy aby na pewno jest w dziale wnętrze
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Wrzucę , tylko teraz mam mnóstwo roboty. Może w sobotę się uda.
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pod głowicą
Nic nie musisz ustawiać komp. Wymień uszczelkę ,poskładaj wszystko i musi palić.
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
W BLB po założeniu pełnej osłony obudowa ECU jest odsłonięta, ja sobie dorezałem kawałek na ECU z małej osłony po filtrze pyłkowym.
-
[ALL B7] Wymiana filtra paliwa
Dzięki człowiek uczy się całe życie.
-
[ALL B7] Wymiana filtra paliwa
Ja zalewam przy każdej wymianie,odpala bez problemu.Tak na prawdę to nie wiedziałem że można bez
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
To jak nie chcesz tego podać do wiadomości to po co o tym wspominasz,chwalisz się tym czy jak
-
[ALL B7] Klka usterek w jednym czasie
Chyba sam sobie sobie odpowiedziałeś na zadane pytanie, w tych autkach bez Vaga się nie obejdzie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
To podaj nam co to za miejsca
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No to powodzonka Marcin , ale co tak bez łapówy chcesz zdać .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak możesz to zorientuj się w cenach ,podaj je nam i wtedy zdecydujemy.Nie ma co ukrywać że kasa jest ważna.
-
[B5 AFN] Wyświetlacz FIS z anglika ?
a miało być łatwiej.Tak czy inaczej iwadrian dzięki że mi to pokazałeś
-
[B5 AFN] Wyświetlacz FIS z anglika ?
Tak jest w B6 ,B7 zrobisz to bez problemu w B5 potrzebny jest Vag do tego zabiegu.Zmieniasz kodowanie z 4 na 1 i po bólu.
-
[ALL B6] Moje audi chrupie:/
właśnie chrupanie, szuranie (u mnie to bardziej takie gulgotanie jest), czy jak zwał występuje przy spadku obrotów, myślę więc, że chodzi właśnie o to najlepiej jak kolega poczyta sobie powyższy wątek i określi co właściwie słyszy. No to dałeś mu ładną lekturkę do przeczytania 43 str. . Będzie łatwiej jak mu odpiszesz o co chodzi z tym chrupaniem.
-
[B5 AFN] Buczy tarcza, trze o zacisk. Co robić ? Wymienić?
Łożysko jak ma nie wielki luz to możesz go skasować dokręcając śrubę.Dokręć nakrętkę do oporu i odkręć trochę. Tak żeby koło sie lekko obracało i nie miało luzu. Co do tarczy to zobacz czy ma rant na górze . Jak ma nie duży to zmień same klocki.Jak rant jest duży to niestety tarcze do wymiany.
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
To prawda . Próbuje dociąć coś z tej obudowy co mi została . Do wiadomości dla Emigrantów w UK. podam numery tych obudów A8E2 819 447 01 C koszt 12.33 mała pokrywa na akumulator nr. A8E2 819 422 A0 1C koszt 5.05 funa.
-
[B5 AFN] Buczy tarcza, trze o zacisk. Co robić ? Wymienić?
A może osłona tarczy hamulcowej (blacha) trze o tarcze.
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Odebrałem dzisiaj osłony na podszybie.Jedna duża na podszybie i jedna mała na akumulator.Z jednej strony jest jednak nie pełna zostaje otwarte miejsce nad osłoną ECU.Czy tak ma być . Na tych zdjęciach u kolegi wyżej widać jakby miał dodatkową osłoną na ECU.Jeżeli to jest oryginalna osłona to u mnie to tak ładnie nie wygląda.Może dlatego że mój to TDI a ten na fotkach to Benzynka.
-
[B5 AFN] Buczy tarcza, trze o zacisk. Co robić ? Wymienić?
Zdejmij koło i popatrz na klocki jak są cieniutkie to sam zobaczysz. Sprawdż też łożyska, jak podniesiesz auto na lewarku to złap koło jedną od góry i drugą od dołu i ruszaj kołem góra dół , wtedy wyczujesz czy masz luz na łożyskach.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Nie jesteś jedynym któremu coś się przesunęło na pace,jak jeszcze jeżdziłem (TIR-ami) to kiedyś wiozłem tekturowe pudełka oczywiście rozłożone. Były niby związane taśmami ale jednak droga była daleka i wyboista . Jak dojechałem na miejsce to wózkowy wiedział co jest grane i oznajmił że jak to się rozpiepszyło to on ładunku nie przyjmie.6 godzin układałem karton na karton żeby przyjął ładunek. A to była tylko jedna paleta :gwizdanie:, . Innym razem dla Kauflandu wiozłem palete płynów do płukania ,tak ją ułożyli że jak dojechałem na miejsce to z paki ciekła rzeka płynu do płukania . Ale ładnie pachniało za to na całym placu :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
O o no to się narobiło . No cóż człowiek uczy się całe życie. Na drugi raz już na pewno umocujesz ładunek
-
[B5 AFN] Buczy tarcza, trze o zacisk. Co robić ? Wymienić?
To można je krzywo przykręcić . W B5 nie zawsze udaje się odkręcić te jarzmo. Śruby od niego są zardzewiałe a wpust na imbus często się obrabia przy próbie odkręcenia.Zresztą jarzmo odkręca się tylko jak wymieniasz łożysko.Może to wyda się dziwne ale nic nie pisał w jakim stanie są klocki.
-
[B5 AFN] Buczy tarcza, trze o zacisk. Co robić ? Wymienić?
To dziwne że tarcza trze o zacisk ,może sprawdż czy łożysko nie ma luzu.
-
[ALL B7] Air Bag pasażera - jak wyłączyć?
Jak nie masz wyłącznika to chyba nie wyłączysz,w innych modelach widziałem wyłączniki na kluczyk.Chyba że jest jakiś patent .