Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ALBINEK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ALBINEK

  1. Od prawej strony zdejmowałem wlot powietrza , od lewej strony nic.Używałem lusterka bo nie mogłem trafić .
  2. Ja nie ściągałem lampy do wymiany żarówki postojowej.
  3. O... o to jeszcze jedna osłona ok. zobaczymy fotki.[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 23:37_________________________________________________Osłony zamówione .Dzięki koledzy .
  4. Wyjąć postojówkę z lampy nie jest łatwo ale da się , siedzi ona na wcisk . Ja podważałem lekko na boki śrubokrętem i jednocześnie szarpałem i wyszła.
  5. Tomek nie ładnie ,oj nie ładnie, Jaro okazał dobrą wole w stosunku do Ciebie ale Ty odrzuciłeś wyciągniętą rękę .On pokazał wielokrotnie że jest fachowcem a Ty kolego co pokazałeś.... na razie nic . Tym sposobem nie zdobędziesz klientów . Krytykujesz sposób Jaro na zmiane pompy od 1.9 z wywaleniem wałków ,a jest to jednak sprawdzony sposób i nie zawodny.System w BLB jest jednym wielkim shitem więc po co go naprawiać jak jasne jest że tamten sposób leczy ten silnik.Zregenerowne wałki dadzą radę (powiedzmy ) a co z kołem zębatym na wale które nie kupisz nigdzie , co z łańcuchem,napinaczem i całym tym trefnym systemem.Odpowiedż narzuca się sama.
  6. Ja pisałem o renomowanym serwisie a nie o garażu pana Władka. Jak masz B7 to masz i koszty . 500 zł super cena tylko czy maja odpowiednie narzędzia :gwizdanie:
  7. Super dzięki wielkie , chodziło mi głównie osłone na zbiornik spryskiwacza i płynu do wspomagania . Zobaczymy jutro jak i co ,bo pójdę zamawiać.
  8. W serwisie VW we Wrocławiu robocizna 2000 tyś.
  9. o co chodzi z tym grzechotaniem ? Chodzi o to że jak dojeżdżasz np. do skrzyżowania na dużym gazie i hamujesz biegiem to po wyrzuceniu na luz auto spada z obrotów i klekocze z przodu jakby z wałków wyrównoważających.
  10. Znalazłem tylko to i tak naprawdę to nie wiem o którą chodzi Uświadom mnie proszę i podaj numery do konkretnych osłon [br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:00_________________________________________________ Tak to chyba prawda że dla wersji z UK początkowe numery to 8E2
  11. Nigdy nie próbowałem niczego ze środków odurzających, owszem było winko ,piwko i flaszka ale nic z tamtych rzeczy. Dodam że mnóstwo moich kumpli dawało czadu i jak na to patrzyłem to mnie to przerażało.
  12. Ale jajca ,jestem już przewrażliwiony.Sam wiesz jak zamawiałem osłonę na podszybie to potrzebowałem twój numer VIN bo baran twierdził że do B7 nie idzie i nie ma możliwości zamówienia. Tak czy inaczej proszę o te numery z każdej z osłon, żebym mógł je sobie zamówić.
  13. To że szarpie przy pewnym zakresie obrotów to chyba jednak wtryski,możesz jeszcze spróbować podociskać wsuwki elektryczne na PD. Spadek obrotów i grzechotanie to cały BLB. Mi pomaga wciśnięcie sprzęgła i przestaje ale naprawdę nie wiem o co chodzi.
  14. akjam zapytaj proszę o numery wszystkich tych osłon na stronę angielską ,tutaj te ćmoki za diabła nic nie znajda.Jak podałem im numery osłon po stronie Euro i powiedziałem że chcę na stronę UK to myślałem że padnie ze strachu
  15. Super są te osłony na boku , możesz podać ich numery
  16. No niestety ceny nie złe , poczekamy chwilkę.
  17. To jest część elementu tej małej pokrywki od filtra pyłkowego. W tej chwili podklejam to co wyrezałem do całości. Było osobno i się przesuwało. Skleiłem to teraz od góry i wygląda nie zbyt dobrze.Pózniej podkleje to od dołu i wtedy oczyszczę od góry
  18. Sorki za opóżnienie. Wrzucam fotke jak to wygląda:
  19. Zlikwidować i jeszcze raz zlikwidować !!!. Młodzi ludzie nie wszystko rozumieją, biorą z głupoty lub ciekawości. Jak mogą to kupić jak dropsy w sklepie to myślą że tak jest dobrze i tak można.
  20. U mnie jak jest zimny to pali na dotyk a jak ciepły to trochę dłużej muszę pokręcić.Ponoć tak ma być. Komentarz wyżej dotyczący zatajania posiadanych informacji
  21. Vacum pompa ,chodzi o tą pompe z tyłu głowicy ?.Jeśli tak to jej nazwa to pompa tandemowa. Wymieniałem ją ,problem to mało miejsca z tyłu za głowicą.
  22. Kupowałem dwa razy, jeden BKD 2.0 TDI drugi AWX 1.9 TDI .Może mi się udało bo silniczki pierwsza klasa. Kupiłem po prostu z Ebuya . Popatrz na UK. może prześlą.
  23. to dobrze że ktoś czuwa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.