Treść opublikowana przez ALBINEK
-
[ALL] Adaptacja multitronika
Ja sprawdzałem Vagiem i wyszło że adaptacja wyskoczyła. 10 razy przód i tył na odcinku 50m. i wszystko wróciło do normy.
-
[ALL B7] Wymiana/uzupełninie płynu chłodniczego
Im więcej tym lepiej. Dobrze jak byś miał (miernik ) do sprawdzenia płynu w jakiej temp. zamarza.
-
[ALL B7] Wymiana/uzupełninie płynu chłodniczego
Masz do wybory dwie opcje . Możesz dolać koncentratu co ułatwi zadanie ,mniej roboty bo wystarczy odciągnąć przez zbiorniczek wyrównawczy trochę płynu i dolać koncentratu co zwiększy odporność na temp.Albo zlać płyn z układu chłodzenia i zalać nowy. Co do proporcji to na koncentracie będzie napisane co i jak.
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Nie kumaty jestem w automatach ;( sam już nie wiem co on ma . Najważniejsze że adaptacja się udała dzięki wam
-
[B5 AHU] Jaki klej do listew materiałowych??
Podjedż do tapicera i zapytaj .
-
[ALL B6] Problem ze wstecznym w automacie :/
Nie jestem ekspertem w automatach ale z tego co wyczytałem to zacznij od sprawdzenia vagiem czy nie wyszła adaptacja .Poczytaj tutaj mi pomogło( w aucie kumpla) http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=141164.0
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Dzięki za podpowiedż, nie dotyczy to mojego samochodu ale kolegi.Myślałem że mozna obejść tą procedure jazdy przód -tył dlatego pytałem. Teraz już wiem wielkie dzięki. Ta jego jest chyba triptronik bo ma też możliwość zmiany biegów + i - .
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Podpowiedzcie mi proszę czy mogę zrobić adaptacje skrzyni biegów triptronika poprzez VAG . Już wyjaśniam , po sprawdzeniu Vag-iem wyszło że w grupie 11-ej wsteczny bieg adaptacja (wyskoczyła ). Postąpiłem zgodnie z tym co wyczytałem tj. 10 razy do przodu i tyłu i zrobiło się ok. Ale czy jest sposób żeby to zrobić Vagiem bez tych jazd tył i przód ?.
-
[ALL] Adaptacja multitronika
Szukałem ale nie znalazłem dlatego pytam, ponoć po wymianie oleju w skrzyni multitronik należy przeprowadzić adaptacje skrzyni biegów.Proszę powiedzcie jak to zrobić , co i jak po kolei ,silnki 2.5 TDI .W które kanały muszę wejść itd.[br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 16:07_________________________________________________OK. Znalazłem temat jest podwieszony u góry , chyba mi na oczy siadło ze nie widziałem ale liczyłem na szukajke która mnie oszukała bo nic nie znalazła .
-
[B5 AHU] Tryb awaryjny
Żółta kontrolka silnik u mnie ,u Ciebie nie jestem pewien.
-
[B6 AWX] Jak najlepiej "przegonić" Turbinę?
Wpadnie w tryb awaryjny ,zaświeci się kontrolka silnika i wtedy będziesz wiedział że to to .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Obejrzałem ten filmik ,w życiu bym tego nie wymyślił . Zajebjaszcze to było :polew:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Bądż dobrej myśli może dostaniesz na dniach. Nie wysyłają razem bo w razie zagubienia giną dwa papierki.
-
[B6 AVF] Ucieka płyn chłodniczy-help
A może sprawdż czy to nie uszczelka pod głowicą jak pisałem wyżej. Trzeba sprawdzić wszystkie możliwości.
-
[ALL B7] Problem z przednimi lampami
Lampa trzyma się na więcej niż dwóch śrubach.Nie mam pewności ale chyba trzeba zdjąć zderzak do demontażu reflektorów.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Tyle powinno wystarczyć , wszyscy akceptują.
-
[B6 AVF] Ucieka płyn chłodniczy-help
Sprawdż olej czy nie zmienia się w kawe z mlekiem ,lub zajrzyj pod korek wlewu oleju czy nie robi się masełko.Może to uszczelka pod głowicą.
-
[ALL B6] Kontrolka airbag się pali
Jak odkręcisz fotel i go przechylisz do tyłu to je znajdziesz.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
- [B7 BLB] Rzuca silnikiem na jałowym biegu
Literatura na tym forum dotycząca silnika BLB jest dość obszerna , po przeczytaniu nie załamuj się .Ja swoja jeżdże ponad 2 lata i nie narzekam .- [ALL B6] Kontrolka airbag się pali
Jaki błąd pokazuje VAG . Podaj go to coś próbujemy podumać .- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Chyba jeszcze musimy trochę poczekać żeby wszyscy wrócili ale nad datą możemy już podyskutować- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Na to grosz zawsze się znajdzie- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No niestety wszystko co dobre szybko się kończy- [ALL] Nasze podróże do PL.
Niezłe osiągi . Ja przez UK mam prawie 500 km. Od Dover do domu 1300 km. - [B7 BLB] Rzuca silnikiem na jałowym biegu