Treść opublikowana przez ALBINEK
-
[ALL B7] Jak nazywaja się te osłony
Byłem dzisiaj u dealera Audi w UK , więc wiadomość bardziej dla mieszkających na wyspach. Żeby zamówić te osłony musiałem podać numery nadwozia , oczywiście kolegi z B6.Koszt osłon 20.42 funa.Jak mówiłem ze chcę je do B7 to powiedział że nie występują . Jak zamówiłem do B6 i powiedziałem że założe do B7 to walnął karpika .Odbiór we wtorek zobaczymy jak to wygląda.
-
[ALL B7] Jak nazywaja się te osłony
Podjadę do serwisu i zobaczę co i jak. Jak już coś załatwię to dam znać.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Gratulacje dla młodego Tatuśka. Boczek ma co świętować !!!
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Mógłbyś fotke wkleić jak to wyszło
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Koledzy po przeczytaniu wątku rozumiem że te osłony tj. na podszybie i akumulator do B7 należy zamawiać od B6 czy tak ?. Ja mam wersje angielską więc numery tych części pewnie będą inne do mnie.
-
[A4 B7] Problem z kontrolką od poziomu oleju w silniku
Czujnik poziomu oleju znajduje się w dolnej części miski olejowej.Możliwe że jest do wymiany .
-
[INNE] Potrzebna pilna pomoc-wał silnika ALE golf 3
Napisz na PW do kolegi o nicku SZTOMEL on ma bodajże Golfika , może pomoże .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak będziesz chciał to mogę Cię umówić z lakiernikiem i się dogadasz. To kumpel z którym pracowałem zresztą to chłopak od nas z A4.[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 00:10_________________________________________________Maciekmm to będzie nas więcej żeby jechać razem do Dominika .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Napisz dokładnie gdzie mieszkasz, w Bradford mam lakierników . Jak coś to daj cynk.[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 13:55_________________________________________________ Może napisz dokładnie gdzie mieszkasz, zresztą jak zaliczysz jeden zlocik to połkniesz bakcyla i odległość nie będzie stanowiła przeszkody.
-
[ALL B5] Szybki przegląd po przekręceniu kluczyka
Prawdopodobnie miałeś wciśnięte jedne pokrętło i dlatego od razu po przekręceniu kluczyka test uruchamiał się automatycznie,jak się pobawiłeś pokrętłami to się odblokował i teraz masz normalnie.
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
Tematów dotyczących wałków ,imbusików itd. w 2.0 TDI jest już sporo na tym forum po co wałkować temat który niczego nie wnosi . Cały problem ogarnął JARO4444 i dał gotową recepte na to.Temat podwieszony na stronie głównej Silniki Diesla.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Maciek chłopaki z Londynu mają swoje stałe spotkania w ACE CAFE w LONDYNIE . My tutaj montujemy spot u Dominika ,więc masz niedaleko.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jestem chętny :> .
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
No tak przecież mieszkamy koło siebie .W Olszynie zostaje mi paliwa na około 100km..Czyli zużycie mamy takie same .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No tak ,pora coś ustalić
-
[B5 AJM] Jakie są objawy zapowietrzania się układu?
Jak będzie zapowietrzony to rozruch będzie bardzo trudny, będziesz kręcił rozrusznikiem długo i nic , dopiero za którymś razem załapie ale zaraz zgaśnie.
-
[B5 AJM] Jakie są objawy zapowietrzania się układu?
Zapali i zgaśnie ,będzie przerywał i miał nie równe obroty.
-
Tig lub mig :) Wybor dla very poczatkujacego spawacza :P
Racja
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Szczęście się do mnie uśmiechnęło rakieta na chodzie. Rzutem na taśmę zrobiłem . Już był podpięty do liny i szarpany ale dałem sobie ostateczna z ostatecznych i ostatnich szans, udało się
-
Tig lub mig :) Wybor dla very poczatkujacego spawacza :P
Chciałem pokazać że jeżeli masz pojęcie o spawaniu to migiem też ładnie pospawasz aluminium. Nic uszczypliwego w twojej odpowiedzi nie było
-
Tig lub mig :) Wybor dla very poczatkujacego spawacza :P
Dla wyjaśnienia to spawane jest migiem , nie chcielibyście zobaczyć jak spawają ludzie którzy przychodzą po pracę spawacza a mają nawet wieloletnie doświadczenie w spawaniu. Spawanie aluminium to nie takie hop - siup.Mam okazje ich testować....czasami.To jest inercooler do maszyny budowlanej. Jak będzie trzeba wkleje jak wygląda spawanie Tigiem i zobaczycie różnice.
-
Tig lub mig :) Wybor dla very poczatkujacego spawacza :P
Nie wiem czy nie za póżno ale będzie może dla innych zainteresowanych. Spawanie metodą Mig a Tig to jak jazda Polonezem i Audi.Łatwiej jest spawać Migiem nie wymaga dużej wprawy ,ale spaw nie będzie taki jak Tigiem tzn. będzie nieestetyczny .Tigiem jest trudniej ponieważ do spawania uzywamy dwóch rąk . W jednej trzymamy (rączke) a w drugiej drut który podajemy w trakcie spawania. Właśnie to wymaga wprawy i koordynacji dwóch rąk.Spawanie Tigiem przypomina trochę spawanie palnkiem. Tigiem spaw wychodzi ładny i czysty,Migiem operujemy jedną ręką gdyż drut podawany jest ze spawarki w (rączce).Migiem możemy spawać wszelkie metale ,musimy zmieniać w zalezności od materiału gas i drut.Podobnie jest w Tigu zmiana gazu ,inny drut do ręki i jedziemy.Więc tym i tym sposobem możemy spawać różne metale.Dla laika polecam Mig-a.
-
[ALL B7] Odłączenie akumulatora na dłuzszy czas ?
Jak odłączysz aku. a auto będzie zamknięte to alarm będzie wył na 100% . Syrenka jest w bagażniku , wiem bo to ostatnio przerabiałem.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Czekamy żeby wszyscy wrócili z Polandu , chyba już pora na powrót ?.
-
[ALL B7] Ulewa zalała komputer
Prawda jest taka że twoja sugestia skłoniła mnie do dalszej walki ,ale nie mógł być zapowietrzony bo niby jak . Przy układzie zasilania nie było robione nic kompletnie ,więc nie ma szans na rozszczelnienia w ukł.pal.Tak czy siak jestem znowu happy :>