Treść opublikowana przez ALBINEK
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
O YES !!! trochę mnie to wszystko kosztowało nowe bilety i przekładka urlopu ale jak tu się nie spotkać z wami :banan:Dominik można by zamieścić info o zlocie w Bristolu tutaj , może będą chętni poznać kolegów Audi-Maniac .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Poszło i ode mnie . Na tak szczytny cel cosik trzeba dołożyć .Napisz to co napisałeś tutaj na AM chłopaki Cie pamiętają to i pewnie cosik dołożą.Na koniec Maja będzie zlot w Bristolu u PAWŁA w pubie miło byłoby jakbyś zawitał . Będzie stara gwardia (na szczęście nie w kpl. )
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Podaj przepis na takie życie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Witaj ! i jak żyje się w kraju ?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja bd8
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
700 - 800 to jest mniej niż ja płacę w chwili obecnej ze zniżkami ponad 15 lat w Bradford .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Zniżki z PL powinieneś mieć przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego . Jak znajdziesz już odpowiednią ubezpieczalnie to zadzwoń do nich i zapytaj czy honorują polskie zniżki .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Zawsze jesteś mile widziany i na wszelką pomoc możesz liczyć z mojej strony . Czekam na odwiedziny .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Bravo , daj znać jak zdasz jazde to podjedziemy i oblejemy zdany egzamin
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Cześć Krystian ! Miło że sobie o nas przypomniałeś
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Dodatkowo potrzebny będzie ściągacz do zębatki rozrządu na wale .
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Będziesz potrzebował dużo więcej kluczy niż 19 mm do wału. Ciężko jest z pamięci podać wszystkie potrzebne klucze .
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Jest to jakaś opcja nie powiem że nie , wybór należy do każdego z osobna. Trzy lata gwarancji brzmi nie źle , ale czy bez limitu kilometrów ?. Tak czy siak temat dotyczy swapu pompy olejowej . Nie róbmy OT.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Zamiennik zębatki . Oryginału nie kupisz . Jak pytam w AUDI to mówią że nie występuje w sprzedaży. Audi wycofało się z tego projektu. Gość to naprawia i pewnie wytwarza we własnym zakresie . Resztę części wykupił pewnie z magazynów i wciska ludziom bubel . Jakby ten patent z łańcuchem i wałkami był ok to nie byloby tutaj tego wątku i tylu zatartych silników,
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Napisz gdzie i podaj numer tel. proszę do nich. A co z łańcuchem i zębatkami . Samą łyżwę można do nogi sobie przyczepić
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Łyżwy nie kupisz bo ich już nie ma w sprzedaży . Jak jeździsz z pękniętą łyżwą to łańcuch i koła do wymiany, których też już inie kupisz. Regeneracja wałków u Tomka z forum jest do zrobienia ale po co jak wałki są na zębatki i łańcuch Nie masz wyjścia swap musisz zrobić . Mechanik który chce 80 funtów :polew:chyba nie pojęcia o tej robocie i nie wie ile to jest pracy i co trzeba zrobić .Trzeba zdjąć cały przód do rozrządu , miskę olejową i wykonać jeszcze kilka innych czynności .Przy okazji wymień rozrząd bo i tak wszystko będzie rozebrane.Kwota 300 funtów jest adekwatna do wykonania tych prac.
-
Strefa motocyklistów
Wow jest trochę strat
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Wysłałem na priva.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Nie jeździj tylko rób swapa bo później będziesz szukał silnika.
-
Strefa motocyklistów
Jak to się stało , co z Tobą i na końcu z moto ? . Szybkiego powrotu do zdrowia życzę .
-
Strefa motocyklistów
A może lepiej coś słabszego , max do 250 .
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
W ogóle nie możesz jeździć , w każdej chwili możesz stracić smarowanie . Mam w Luton kolegę mechanika mógłby to zrobić . Ma nick Szkopek możesz do niego napisać jest na forum. Mógłbym Ci to zrobić ale do mnie masz daleko .
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Jutro walczy Szpilka .
-
Strefa motocyklistów
Ciężko się to wszystko czyta bo czy szlifiera to motocykl
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dawid daje radę