Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
i witoj ty dziadku mlody ino mi tu nie bluznij starszym sie szacunek nalezy miejsca bys ustapil
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
przeciez na tym polega zaliczka jak rezygnujesz to ja tracisz i tyle
-
Spoty Katowice i okolice
witojcie w poniedzialek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano po robocie szybko bo z deszczem
-
Spoty Katowice i okolice
dobra spadam spac do jutra narka
-
Spoty Katowice i okolice
Idą sobie dróżką trzej przyjaciele: miś, łoś i ryś. Ten pierwszy oznajmia: - Drażni mnie to "ś" na końcu. Takie "ś" jest pedalskie, ciotowate i w ogóle!... Od dzisiaj koniec z misiem. Jestem Niedźwiedź!!! Bo powiadam wam: - Kto ma "ś" na końcu, ten fujara i gej. Amen. Łoś zorientowawszy się w beznadziei sytuacji, bo wszak łoś to łoś i nic nie poradzisz, w panice szarpie za ramię Rysia: - Ej, kurna, powiedz coś, Ryś. Przecież my nie geje, prawda?! No powiedz coś...Ryś!... Na to ryś dostojnie: - Ryszard, pedale, Ryszard... :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
pojedziemy razem chyba licytuje i jade po niego spoko
-
Spoty Katowice i okolice
chyba licytuje i jade po niego
-
Spoty Katowice i okolice
a ja jeszcze tydzien roboty i 2 tygodnie urlopu :kox: :kox: :drool:
-
Spoty Katowice i okolice
no mowie takie same mam w moim wozidle tyle ze nie w skorze a pozatym ten srodek to mega kicha lepsze by byly z alkantara takie wlasnie jakie ma akjam
-
Spoty Katowice i okolice
slodziutkie ale moje mi wystarcza mam takie same tyle ze nie w skorze i mysle ze lepiej bo sie nie poci mi dupsko pod nimi
-
Spoty Katowice i okolice
ja juz wyciagalem tylna wycieraczke bo sie zatarla zaraz na poczatku jak kupilem
-
Spoty Katowice i okolice
to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to hmm nie wiem czy bez wyjęcie trzpieni się nie obejdzie u mnie się to tak zapiekło, że ni ch***j ni wąż nie ruszyło, wymiana pomogła 260 zł, bo najważniejsze dostać się do środka mechanizmu, a takie wstrzykiwanie to doraźna pomoc....moim zdaniem Królu, jest dokładnie tak jak pisze Miszka, takie powierzchowne smarowanie nic nie daje, ale możesz spróbować, ja najpierw też smarowałem tylko prowadnice i rok miałem spokój, niestety tym razem nie obyło się bez rozbierania, czyszczenia i smarowania całego mechanizmu porezamy na spocie - jak to nic nie da to w sobotę wyciągnę trzpienie ty lepiej wyciagnij dudki z konta i nowe kup
-
Spoty Katowice i okolice
to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to no to luz - bo poza spotem nie mam kiedy to zrobić :gwizdanie: :gwizdanie: pier**l ta pracę Adam bo się zajedziesz tu nie praca pozera tak mój czas... :naughty: to ty sobie lepiej kobiete wychowaj bo potem to ci na nic nie pozwoli ona mu juz na nic nie pozwala trampek juz utonął na dobre :gwizdanie: Diman RATUJMY GO!! on jest juz nie do uratowania poddal sie synek na maxa :>[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 19:00_________________________________________________ ale problem jest taki że Krolu sam chcę utonąć :polew: :polew: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to no to luz - bo poza spotem nie mam kiedy to zrobić :gwizdanie: :gwizdanie: pier**l ta pracę Adam bo się zajedziesz tu nie praca pozera tak mój czas... :naughty: to ty sobie lepiej kobiete wychowaj bo potem to ci na nic nie pozwoli ona mu juz na nic nie pozwala trampek juz utonął na dobre :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siemano podziekowania za mega weekend wszystkim co byli bylo za***iście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ni i witam wszystkich po mega za***istym weekendzie
-
Spoty Katowice i okolice
o ktorej wyjezdzacie bo pucek i gregor pewnie juz tam sa stan jest w drodze z pracy zje obiad, male zakupy i lecimy no to pochytajcie pole prad my tam wpadniemy troche pozniej bo kaska dopiero bedzie z roboty okolo 19.00 ale bedzie tylko szybki pakunek i smigamy wiec okolo 21 powinnismy byc wprost na imprezkę :decayed: nie ma to jak przyjechać na gotowe :gwizdanie: dokladnie ale co i tak mi nikt namiotu nie rozłoży sam sie rozloży a to mnie uspokoiłaś [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 16:48_________________________________________________dobra ja smigam sie pakowac i zalatwic jeszcze pare rzeczy i smigam do zobaczenia
-
Spoty Katowice i okolice
o ktorej wyjezdzacie bo pucek i gregor pewnie juz tam sa stan jest w drodze z pracy zje obiad, male zakupy i lecimy no to pochytajcie pole prad my tam wpadniemy troche pozniej bo kaska dopiero bedzie z roboty okolo 19.00 ale bedzie tylko szybki pakunek i smigamy wiec okolo 21 powinnismy byc wprost na imprezkę :decayed: nie ma to jak przyjechać na gotowe :gwizdanie: dokladnie ale co i tak mi nikt namiotu nie rozłoży
-
Spoty Katowice i okolice
o ktorej wyjezdzacie bo pucek i gregor pewnie juz tam sa stan jest w drodze z pracy zje obiad, male zakupy i lecimy no to pochytajcie pole prad my tam wpadniemy troche pozniej bo kaska dopiero bedzie z roboty okolo 19.00 ale bedzie tylko szybki pakunek i smigamy wiec okolo 21 powinnismy byc wprost na imprezkę :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
o ktorej wyjezdzacie bo pucek i gregor pewnie juz tam sa
-
Spoty Katowice i okolice
siemano cza sie spakowac i smigam na chechlo :kox: P.S wodeczka juz schłodzona
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to wpadajcie na naklo chechlo i tam sie bedziemy spotowac jak cos to ja spiwory i namiot do odania bede mial piepsz spota dawaj na chechlo no i przywitam sie kulturalnie jeszcze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie bede ubolewal bo tez mnie nie bedzie i gregora i pucka rowniez impra ??? no na chechle namioty :kox: k***wa ,ja mam roczek po slubie (może wpadniemy na CHWILKE ale to nic pewnego bo robie do 17ej)[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:19_________________________________________________ wpadaj obejdziemy ta rocznice klubowo ja mialem wczoraj 9 lat i luzik tez bede opijal jutro my tam bedziemy caly weekend wiec jak bedziesz mial ochote to i namiot i spiwory s co tam ino bedziesz chcial to sie znajdzie dla was wiec wpadajcie bedzie fajnie postaram sie ale nie obiecuje jakby co to najpierw ci dryndne dimanie to do jutra bajo to narazie i do zobaczenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie bede ubolewal bo tez mnie nie bedzie i gregora i pucka rowniez impra ??? no na chechle namioty :kox: k***wa ,ja mam roczek po slubie (może wpadniemy na CHWILKE ale to nic pewnego bo robie do 17ej)[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:19_________________________________________________ wpadaj obejdziemy ta rocznice klubowo ja mialem wczoraj 9 lat i luzik tez bede opijal jutro my tam bedziemy caly weekend wiec jak bedziesz mial ochote to i namiot i spiwory s co tam ino bedziesz chcial to sie znajdzie dla was wiec wpadajcie bedzie fajnie