Treść opublikowana przez diman
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
mi się od dawna podobały no czyli to jednak twoj kumpel
-
Spoty Katowice i okolice
no pytanie stan świetnie stawia namiot to spoko ale ja raczej nie chcialbym tego ogladac poczekam w samochodzie jak bedziecie go stawiac to co pisac was na liste a to jest jakaś lista ? myślałam że prawo dżungli to jak ty forum przegladasz link http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152219.0
-
Spoty Katowice i okolice
no pytanie stan świetnie stawia namiot to spoko ale ja raczej nie chcialbym tego ogladac poczekam w samochodzie jak bedziecie go stawiac to co pisac was na liste
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko dzieka [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 20:02_________________________________________________ za tydzień ja idę z d. do czeko moze sie tez przejde jak bede mial sily i mozliwosci ale ja niestety sam bede bo kasia pracuje :gwizdanie: ale to będzie taki lajcik - wpierw kino potem czeko max do 12-1 kino ty jesteś fajka - wczorajszy film był mega polecam wszystkim... za tydzień idziemy na to 2 raz :slina: co za film
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko dzieka [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 20:02_________________________________________________ za tydzień ja idę z d. do czeko moze sie tez przejde jak bede mial sily i mozliwosci ale ja niestety sam bede bo kasia pracuje :gwizdanie: ale to będzie taki lajcik - wpierw kino potem czeko max do 12-1 kino
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko dzieka [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 20:02_________________________________________________ za tydzień ja idę z d. do czeko moze sie tez przejde jak bede mial sily i mozliwosci ale ja niestety sam bede bo kasia pracuje :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no pytanie stan świetnie stawia namiot to spoko ale ja raczej nie chcialbym tego ogladac poczekam w samochodzie jak bedziecie go stawiac
-
Spoty Katowice i okolice
a wy baska byscie ze stanem sie pisali na taki weekend
-
Spoty Katowice i okolice
z laskami tylko coś z plaży wyrwiemy :gwizdanie: i skąd te namioty weźmiemy? hehe [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 19:45_________________________________________________ we wtorek mówiłeś coś innego... :polew: nie tylko mowilem ale mysle ale juz sie chlopakowi szczuka od tych docinkow w sumie mi to lotto... ale boje się zderzenia Darii w rzeczywistości i z tekstami forum... ktoś doj**ie coś po pijaku i zgarnę przypał ta co ty, przesadzasz :polew: namioty mozna wypozyczyc na turawia jak cos obadaj watek a i ja gdzies mam dwa namioty dwuosobowe i gregor ma czteroosobowy a to juz duzo ja mam do tego jeszcze chyba z 5 spiworow wiec sie podziele
-
Spoty Katowice i okolice
we wtorek mówiłeś coś innego... :polew: nie tylko mowilem ale mysle ale juz sie chlopakowi szczuka od tych docinkow
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: bez komentarza może weekend spokoju?? bo mnie niema nas też... :gwizdanie: a ja już mam inne plany :gwizdanie: paput zazdrosnik
-
Spoty Katowice i okolice
jutro i w sobotę pracuś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a na serio to tak ja pisał miron - byłem tam na 5 minut... bo ja wstaje o 5 a D. o 7. a jechaliśmy prosto z kina więc byliśmy tam po 23... w sumie tylko się przywitać... nawet nie miałem opcji zosatć dłużej bo nie byłem swoim autem dobra dobra sie nie tłumasz dales ciala i tyle nie boj sie nie zabierzemy ci tej twojej kobitki mamy swoje wiec luz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wierze :gwizdanie:do ja tez nie wierzyłem, dlatego pierwsze co jak załączyłem komórkę i odczytałem smsa to mówię do d. śmigamy do czekolady :kox: podjeżdżamy a tam lansiarskie b7 :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 16:29_________________________________________________ Qri jest tam co tydzień a ja o 5 śmigałem do pracy dlatego tak krótko... i nie mogles trampek poslac jakiegos sms'a ze tam wpadacie przecież to jest oczywiste, ze nie mogłem - moja kobieta mi nie pozwala - w końcu jestem trampek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a jasne to spoko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wierze :gwizdanie:do ja tez nie wierzyłem, dlatego pierwsze co jak załączyłem komórkę i odczytałem smsa to mówię do d. śmigamy do czekolady :kox: podjeżdżamy a tam lansiarskie b7 :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 16:29_________________________________________________ Qri jest tam co tydzień a ja o 5 śmigałem do pracy dlatego tak krótko... i nie mogles trampek poslac jakiegos sms'a ze tam wpadacie
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano po pracy
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
raz na miesiąc trzeba ją przepalić wczoraj na parkingu pod Go sportem: czarna b5 avant, srebrne b7 avant, błękitne b5 avant, niebieskie b7 avant, srebrne b5 sedan srebrno/czarne b5 sedan, czarne b6 sedan, granatowa ess4, chyba wszystkich wymieniłem co to za jedni? znacie ich?? :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a mi wlasnie zonka obiadek podaje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema imprezowicz i co tam balujemy pod namiotami za tydzien Jeśli tam nie będę sam to oczywiście sam nie bedziesz juz ja o to zadbam Teraz trza tylko pogodę zamówić i będzie w pipę oki to musi juz byc na twojej glowie
-
Spoty Katowice i okolice
Spoko ale dostawa 50zł a to dzieki nie jestem glodny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema imprezowicz i co tam balujemy pod namiotami za tydzien Jeśli tam nie będę sam to oczywiście sam nie bedziesz juz ja o to zadbam
-
Spoty Katowice i okolice
to przywiez do mnie do knurowa :gwizdanie: moze byc margerita
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema imprezowicz i co tam balujemy pod namiotami za tydzien