Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
bosch , mann albo knecht to tylko takie moje gdybanie... co odpowiada za paliwo w dieslu na zwykłych wtryskach a nie jest tanie :shocked: Pierwszy raz się spotykam żeby były poruszane tutaj takie tematy! :polew: :polew: co ty gadasz juz ze dwa razy sie z tymi tematami spotkalem w tym watku Nie no jak filtr paliwa nic nie zmieni, to założe nowy wątek w "Silniki Diesla". także sorry że syf tu rozsiewam ... :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty sobie żartuj a kark był dwa razy taki jak ty :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
bosch , mann albo knecht to tylko takie moje gdybanie... co odpowiada za paliwo w dieslu na zwykłych wtryskach a nie jest tanie :shocked: Pierwszy raz się spotykam żeby były poruszane tutaj takie tematy! :polew: :polew: co ty gadasz juz ze dwa razy sie z tymi tematami spotkalem w tym watku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tym razem to byl ktos inny a jakos mi sie oberwalo sie nawinalem na linie ognia ;( tym razem... ? :shocked: czy ja kiedyś robiłem dymy ? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja nie startowalem do nikogo to do mnie sie kark napial i mi sie oberwalo ale nawet jakbym chcial to bym nie dal rady byl wielki jak palac kultury :gwizdanie: ;([br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 16:34_________________________________________________ chory był bo nie imprezował dziadek jeden :> aaa i nie czekajcie na telefon :gwizdanie: no wlasnie krolu sie niecierpliwi juz zaraz tam do ciebie zajedziemy my jak ty nie chcesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tym razem to byl ktos inny a jakos mi sie oberwalo sie nawinalem na linie ognia ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i spadam trzeba krolowi ese zawiesc na chate bo sie chlopak wkurzy i z buta jeszcze po nia przyjdzie [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 14:34_________________________________________________ jaki pobity :gwizdanie: pobity to dopiero mógłbyś być trzeba koksować, nie ma bata ja tam zadnych koksów przyjmowal nie bede jak mialbym wygladac jak ten koks i sie tak napinac to dziekuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana pobity sie melduje :gwizdanie: :> ale sie wyspalem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ciebie napewno ja już parę osób poznałem z tejże właśnie strony :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to rozumie brak mozliwości oszczyndzej synek innym razem sie wybierzesz zaniedługo Zator to odbijemy noooo za dwa tygodnie :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to rozumie brak mozliwości oszczyndzej synek innym razem sie wybierzesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty nie godej tela ino sie szykuj do czekolady na dyska mam dzień do du*y lalus rozhulamy ci przykre chwile
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty nie godej tela ino sie szykuj do czekolady na dyska
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie: Ciebie to chyba dawno nikt nie zostawił na światłach no napewno nie takie slabe Q jak twoje :polew: [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 15:29_________________________________________________no i wlasnie gadalem z gregorym tez do czekolady jedzie :kox: [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 15:36_________________________________________________bedzie sie dzialo dzisiaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze pracuja No Ty diman to masz długiiii weekend od dłuższego czasu... :gwizdanie: jeszcze pracuja Albo będą pracowali ;( Ja też dziś nocka. Ale później jak dobrze pójdzie to do pracy pójdę dopiero 7go czerwca... :gwizdanie: No to trzeba to dobrze wykorzystać. e tam zaraz dluszy czas lekko cza bylo wypoczac
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze pracuja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron ale ty tak zawsze gadasz... ale dzisiaj na serio przeca gadam że na serio ok - w piątek sobie odbijemy :polew: :polew: już dzwoniłem do mojej - że w piątek spiż się szykuje w końcu dojdzie do skutku spiż z naszymi laskami jeszcze tylko trzeba Majkiego namówić dokladnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak dowiem się że byłeś... a ty pucek jak tam masz nocki i pewnie nie idziesz z oszczednosci :gwizdanie: mam nockę i nie idę bo zbieram kasę :gwizdanie: spatrz mi tam robote u ciebie jak byś powiedział to pod koniec tam tego roku i byś miał mniej niż 30 lat to bym Ci załatwił jasne ty sie do mojego wieku nie przypierniczaj smarkaczu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak dowiem się że byłeś... a ty pucek jak tam masz nocki i pewnie nie idziesz z oszczednosci :gwizdanie: mam nockę i nie idę bo zbieram kasę :gwizdanie: spatrz mi tam robote u ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak dowiem się że byłeś... a ty pucek jak tam masz nocki i pewnie nie idziesz z oszczednosci :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to już ustaliliśmy wczoraj :kox: :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale taka na 10+ osób bo będą same laski z nami co ty krolu mówisz same laski wiec pomału nabieram coraz większej ochoty na balety :kox: i darmowe driny dla tych lasek :kox: :kox: to idę :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale taka na 10+ osób bo będą same laski z nami co ty krolu mówisz same laski wiec pomału nabieram coraz większej ochoty na balety :kox: