Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kasia mi ten pomysł podrzuciła, powiedziała że też mi zapłaci nie ma bata ja ja biore dla obrony wiec nie mozliwe juz jej zaplacilem [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 01:59_________________________________________________a moze jeszcze zostane robi sie ciekawie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany ja spadam bo mi sie oczy przymykaj piszcie sobie mnie moja bedzie pilnowac i nie odda bez walki [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 01:57_________________________________________________ :polew: pojebani masakra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no spoko odrazu sie nie musisz ujawniac :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty też gej? nie no to trzy gejasy, ja dzisiaj dupska nie nastawiam, dzisiaj twoja kolej Guru Czemu moja moja była ostatnio ostatnio to Ty brałeś w pysk a ja nastawiałem, już nie pamiętasz? a Miron nosił drinki, pamiętasz? w tej czerwonej piżamie... o panowie to ja jednak sie do tego nie nadaje bede musial spadac Szkoda :polew: sorry ale nie dam rady Może następnym razem :polew: watpie [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 01:52_________________________________________________ a nie jestescie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a no to jak drinki to spoko tyle dam rade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty też gej? nie no to trzy gejasy, ja dzisiaj dupska nie nastawiam, dzisiaj twoja kolej Guru Czemu moja moja była ostatnio ostatnio to Ty brałeś w pysk a ja nastawiałem, już nie pamiętasz? a Miron nosił drinki, pamiętasz? w tej czerwonej piżamie... o panowie to ja jednak sie do tego nie nadaje bede musial spadac Szkoda :polew: sorry ale nie dam rady
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty też gej? nie no to trzy gejasy, ja dzisiaj dupska nie nastawiam, dzisiaj twoja kolej Guru Czemu moja moja była ostatnio ostatnio to Ty brałeś w pysk a ja nastawiałem, już nie pamiętasz? a Miron nosił drinki, pamiętasz? w tej czerwonej piżamie... o panowie to ja jednak sie do tego nie nadaje bede musial spadac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty też gej? nie no to trzy gejasy, ja dzisiaj dupska nie nastawiam, dzisiaj twoja kolej Guru chyba sie wystraszyl albo go d*pa boli po ostatnim :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale nie jako gej no i cale szczescie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja to co nie licze sie jako niebieski
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajnie zamyka licznik :> i to bez wiekszych problemow
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za***isty potwierdzam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara
-
Spoty Katowice i okolice
gustowny dywanik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i AWX Klekoty są dobre na polu do maszyn ale nie do aut [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 00:24_________________________________________________ no tylko ja jezdze a ty liczysz paliwo baku :gwizdanie: Ja tam nie liczę tak szybko nie umiem odejmować no wlasnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i AWX Klekoty są dobre na polu do maszyn ale nie do aut [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 00:24_________________________________________________ no tylko ja jezdze a ty liczysz paliwo baku :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli kazdy zadowolony ze swojego silnika to sie chwali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
blb to jest potega
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przestan
-
Spoty Katowice i okolice
no to ja tez robie to i ja ide przekonaliscie mnie kurde a ja mam mało coli ;/ więc raczej szału niebędzię pij bez dobrze kopie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
Spoty Katowice i okolice
to grubo ja mam gin z tonikiem taki babski troche ale na noc w sam raz
-
Spoty Katowice i okolice
no to ja tez robie to i ja ide przekonaliscie mnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tzn? to znaczy to co tam pisze... czyli np. piszesz mi, Pucek Ty buraku, te Twoje Apu nie jedzie... i wtedy podpadłaś, masz plastikowe zęby rozumiesz? przeciesz to sie wie ze te twoje apu nie jedzie wiec co sie napinasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko o dziwo mam motywacje na razie więc jadę z tym po trochu pokażę Ci na nartach ty ale ja nie dam rady jechac w sobote na niedziele to musze przelozyc ale mysle ze to dla ciebie nie jest problem co ok w porządku ja jeszcze też zobaczę jak to będzie.. dogadamy się na pewno