Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. bo mi sie nie chce isc piechota za daleko na parking
  2. nie pochlebiaj sobie somes podwiezie mnie ktos pod stary kosciol :gwizdanie:
  3. to prawie ja w czterech
  4. wiecej takich imprez cza w nowym roku zorganizowac a jakze idzie ze hej
  5. wazne ze byles i to sie liczy no i nie pomijajac tego swiatecznego zlotu :gwizdanie:
  6. patrikos uciekaj z tad po cie dojada na maxa
  7. no szczegolnie jak drzwi otworzyl :gwizdanie:
  8. tez mysle ze gazior jest juz tak zaawansowany ze to zadna wiocha a oszczednosci z tym zwiazane beda na mody
  9. dobrze ze juz mam pierszy zlot za soba tyle gorzoly to ja jeszcze na oczy nie widzialem co cza by bylo postawic :gwizdanie:
  10. ale mysle ze ten bedzie najodpowiedniejszy silnicze no chyba ze z diselka 3.0tdi oczywiscie ta nowa generacja
  11. wystarczy słowo i kilka miesięcy cierpliwości spoko jak bedzie tak daleko to dam znac dzieki
  12. powiem ci ze w pupie mam mi sie podoba ale trudno nie wezme bo chcialem rezacza pokazac mysle miron ze mi cos poszukasz w de w dobrym wypasie
  13. no te siedzenia to rzeczywiscie jak stolki ale reszta
  14. panowie a co myslicie o tym http://moto.allegro.pl/item866151838_audi_a4_2_0tfsi_quattro_200km.html[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 14:00_________________________________________________no widze ze sie jeszcze jakies sciganko na dzisiaj szykuje
  15. siema nuda odpoczynek przy kompie i forum
  16. Diman Patrox to właśnie Dynosoft jego brat robi programy Teraz jako swoje autko ma B7 3.0tdi no wlasnie widzialem ale te 2.0tfsi daje rade to by mi juz wystarczylo
  17. zgadza sie patroxa niezly wynik
  18. panowie czas sobie kupic 2.0tfsi i bedzie koks tu macie link do kolesia z dynosoftu jak przyrezal swoja na 341KM http://www.a4-klub.pl/smf/20_tfsi_axx_by_dynosoft_wroclaw_341km_i_420nm-t97914.0.html mysle ze to bedzie moj nastepny silnik
  19. a jak się pojawi TDI które jedzie tak samo to zaczyna się agresja dokladnie :>
  20. dokladnie potem mowia ze nie jada bo limit paliwa wykorzystany
  21. powiem ci somes ze ci od tego apu to sie fest napinaja na forum pare koni wiecej i napinka
  22. witka z rana nic nie naspamowaliscie az dziw ten pucek musial miec upojna noc :gwizdanie:
  23. ty sie nawet nie chwal na forum ile jechales bo cie dobre dusze sprzedaja no ale ta predkosc szacun
  24. witaj witaj mocno przejedzony
  25. no mysle ze max znowu rozkreci jakis wypad bo cos go narazie nie widac ani na forum ani na spotach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.