Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dostalem wyslalem ci odp a co do spotow to bylem na tym spocie po ktorym pojechalismy ogladac razem z eu jak sie scigaja gdzies pod dabrowa gornicza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale ja bylem raz
-
Spoty Katowice i okolice
panowie jak tylko uruchomie moje padlo to tez chetnie sie przejade na jakis spocik poza nasze granice :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dosiade fure i sie znowu roz....bie gdzies na jakiejs astrze [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 17:34_________________________________________________sie zobaczy jeszcze ostatecznie nie mam wyceny jak mi cos dodaja po wycenie tego warsztatu to sie zobaczy na jakie mody jeszcze wystarczy [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 17:36_________________________________________________z wlasnej kasy nie dokladam bo w mojej ocenie nie warto ale jak cos daja to sie zrobi czemu nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o ktorej jedziesz bo ja wczesnie okolo 8.30
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to powodzenia w rezaniu u mnie tez jest juz furka rozebrana do majtek jutro jeszcze gielda reszta czesci i skladamy no i ku...wa okazalo sie ze kupilem chlodnice klimy z urwanym kruccem nie zauwazylem tego jak bralem musze do kolesia podjechac w przyszlym tygodniu ;( no takl mi sie wydaje ze za szybko tym jezdzil nie bede
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja dotarlem dzieki puckowi jeszcze raz wielkie dzieki za podwozke [br]Dopisany: 09 Październik 2009, 23:16_________________________________________________ z rana [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 08:05_________________________________________________co tu sie dzieje nikogo nie ma od wczoraj niezle byliscie zmeczeni chyba po tym spocie ciekawe co tam z gregorym i puckiem maja najdalej do domu troszke sie martwie ze sie nie odzywali po spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witajcie z rana szybka kawka dla podniesienia cisnienia i gibam do garazu na wycenke milego dnia wszystkim zycze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzisiaj bylem u mechaniora tego ktorego mi majki polecil i mowi zebym przyjechal to mi to policzy porzadnie[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 21:32_________________________________________________dobra ja spadam spac jutro ciezki dzien przedemna negocjacje uff do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z wieczorka jutro wycena na 7.00 i od raazu do warsztatu po wycene dla pzu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z wieczorka dzieki za namiary napewno skorzystam Diman jak by co to daj mi dzwona jak będziesz do niego jechał i powiesz że jesteś ode mnie bo to jest lakiernik płot obok naszej hurtowni i sklepu i to on mi robił zderzak i coś tam jeszcze także jak co to może coś taniej się będzie dało Ps. Witam dzieki ale ja fachowca mam od roboty potrzebuje tylko normalnej wyceny dla pzu[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 20:55_________________________________________________ chetnie bym go przyjol ale dowiedz sie jaka cena to sie pomysli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieki za opinie troche mnie uspokoiliscie bo juz myslalem ze cos podpisalem niepostrzezenie i juz po mojej walce z nimi a tak to sie nie poddam i ich troche skroje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
te mendy z pzu juz mi wyplacili kase mam na koncie a jeszcze nie mialem drugiej wyceny myslicie ze podpisalem jakis papier niepostrzezenie cos mi sie k**wa tak wydaje ;( nastepna wycene mam w piatek
-
Spoty Katowice i okolice
to czabylo na parking podziemny wjechac pewnie sie tam schowali jak jest kicha z pogoda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka z wieczorka to sie rozpisaliscie wczoraj jeszcze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mogles tego brutala nie urzywac to byly by nasze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i mowilem zadnych zdjec mi tu sie teraz wyjasnilo kto i z kim te kolpaki zrobil dobrze ze ja sie oddalilem do krainy snow :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobre dobrze ze wiem gdzie mieszka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to u gurego sa wspomnienia z imprezy sie rozpisales ze hej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wyciagli i grila [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 22:14_________________________________________________no i nie wrzucac mi tu zadnych filmikow moja patrzy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty pucek ty juz nie przesadzaj z tym upojeniem zaraz lekka faza :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i to sie zgadza bylo mega chodz troche mnie znuzylo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak bede mial ta wycene to sie do ciebie odezwe majki dasz mi nr od tej babki od wyceny to jeszcze dojedziemy ich troche cenowo a dzisiaj dalem sobie obliczyc skladke w pzu na nastepny rok po stluczce mojej wyszlo 4500zł za rok
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no bedzie inna napewno jeszcze wchodzi w ta wycene dwie chlodnice pompa wspomagania i z tylu belka i mocowanie zderzaka no no ty bmke a mojego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z wieczorka furka stoi juz porozbierana w garazu cza czekac na powtorna wycene i sie zobaczy na czym to stanie pare fotek