Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ma zapelniona skrzynkę
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    O tez mnie interesuje zmieniam się w słuch
  3. Bez kratek wygląda z d*py
  4. ale czy to mi podejdzie ten cooler ?to lepiej gtb1756vk czy caha Zależy jaki duży ten cooler bo musi ci się pod belka zmieścić
  5. a to jest gtb1756vk? czy to sa dwie inne ?Hmmm nie znam oznaczeń mojej turbiny ale jak chcesz to mogę jutro Ci to szczytać i są napewno dwie dużo jest rzeźby żeby to ogarnąć ?i druga sprawa nie obejdzie się bez centralnego intercoolera, racja? Nie wiem jak jest u ciebie w 1,9 ja mam 2.0 i to było p&p a nie wiem jak będzie u ciebie z podejściem trzeba byłoby to rozkminic
  6. a to jest gtb1756vk? czy to sa dwie inne ?Hmmm nie znam oznaczeń mojej turbiny ale jak chcesz to mogę jutro Ci to szczytać i są napewno dwie
  7. A co rezasz przy okazji remonciku ☺
  8. Stasiu dobrze prawi turbina caha
  9. ale jak Emi będzie miała mnie na wyłączność....to mieszkanie przejmie Millenium na wyłączność Pisałem, że racjonalnie trzeba dzielić czas między pracą a szkrabem żeby milenium się cmoklo w pompkę i szkrab nie mówił ci dzień dobry jak cie zobaczy [emoji12]
  10. No i tu jest wypowiedź prawdziwego fana marki OOOO
  11. Pewnie jak te 200k dozbiera to się wkońcu zastanowi na poważnie ☺
  12. Chyba a4.☺ l4 wpadło właśnie przez pazerność na kasę
  13. Ja tam nie wiem czy jestem szczęśliwy ciągle szukam szczęścia
  14. No i dlatego jeździsz nissanem ☺ A pucek ma 220 m2 chalupe
  15. Pucek - Ty go nie słuchaj Bo akurat wiem że w poprzednią sobotę bakał w robocie w najbliższą też idzie - więc daj se spokój bo on też wali w robocie dniami i nocami Musisz sobie kupić skarbonke.Co do piorytetow zgadza sie kazdy ma inny wiec skoro nie auto to lepszy rower itp wiec weź się synek do roboty! ja wiem jedno - kasa szczęścia nie dajeale C7 na wypasie na pewno A ten jak zwykle swoje mądre gadki zarzuci hehe ☺
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    U niego myślę, że bez problemu on ma 2,5 tdi ☺
  17. Nie należy się migać tylko godnie dzielić czas pomiędzy pracą a szkrabem
  18. Tu akurat się z tobą nie zgodzę Arturoo bo twój szkrab nie potrzebuje twoich pieniędzy tylko ciebie chodź pieniądze ważna sprawa
  19. Ta gruba cie wykończy synek
  20. Ja narazie na trzeźwo chodź korci mnie coś otworzyć
  21. Jutro wolne to każdy wali gorzoła ☺
  22. Pewnie o gurego mu chodziło nie bój się to nie do ciebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.