Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE
Lampy robia robotę. Strasznie jestem nagrany na te lampy bo ledy już mnie znudziły w mojej A4 Gdyby przód było tak łatwo wymienic to byłoby miodzio. Super furka!
-
Miejsce na obryskówki.
Zapewne to miejsce na obrysówki które sa montowane w wersjach na Stany. Wątpie żeby ktokolwiek zakładał obrysy sam z siebie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ponowie pytanko panowie: jakiego Liqui Moli szukac? bo 5w30 jest Top Tec 4200, 4300, 4500 Ktory z nich nadaje sie do mojego auta??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Sorry moj błąd chłopaki, mialem na myśli 5W30 A jakiego Liqui Moli szukac bo 5w30 jest Top Tec 4200, 4300, 4500 Ktory z nich nadaje sie do mojego auta?? Motul Specyfic 504.00 507.00 mam zalan teraz bo sprawdziłem w książce.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Liqui Moli jakie ma oznaczenia? Czego dokładnie szukać? tylko Liqui Moli 5w40 czy ma jeszcze jakąś nazwę??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Devastation czyli kupic xclean+ 507.00 5W40?? Do mojej A4 będzie idealny??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie jaki motul do mojego 2.0 TDI CAGA?? Teraz mam zalany motul ale nie wiem jaki to był bo nie zapisałem
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No i kupiłem Dzieki za odpowiedz Miron. Będziemy mogli obydwoje wystawić opinie na temat tych opon. Letnie opony tej firmy juz miałem w rozmiarze 19" i byłem z nich bardzo zadowolony wiec mam nadzieję, że tak samo będzie z zimówkami. Co do przelewu to się dogadamy
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
mam nadzieję, ze Miron poda mi chociaż dane tych opon bo chce mieć dobrą przyczepność jak będę przed nim uciekał Ps. Sorry za literówkę Miron jakbym mógł nazwac Cie kretynem
-
Śruby do kół
Witam Mam pytanko odnośnie śrub panowie. Jakie oznaczenia, skok gwintu itp maja te śruby bo musze wywalic złodziejki i kupić normalne bo to co Audi zrobiło ze złodziejkami w B8 to tragedia. Jeszcze 2 razy odkręcę te śruby a później to chyba pozostanie mi rozwiercanie bo złodziejka zrobiła sie juz okragła W B6 złodziejka była konkretna frezowana a nie to co tutaj w B8
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron możesz mi podać model twoich zimówek?? Sunny SN3830 98V XL czy 94V ?? Pytam bo chyba kupie takie same do mojej B8
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Przelot 225kkm. Przy 210kkm wymiana dwumasa i sprzęgła. Od jakiegos czasu słychać lewy przegub. Wymienię przy okazji wymiany oleju. Auto jak dla mnie bajka, mam je 11 miesiecy i nakręciłem 15 tysiaków. oby tak dalej a bede happy
-
stukanie na sprzegle
U mnie też był cały komplet wymieniony i jak wsiadłem do auta to myślałem, że cos jest nie tak bo wcisnałem sprzęgło i nawet mi ono nogi ku górze nie wypychało wiec juz chciałem lecieć z powrotem do serwisu, ze coś zjeba*** Co do jedynki to tez mam ten problem, cięzko nieraz wchodzi. Ps. Objawy były całkiem inne i nabiegane miałem cos około 210kkm
-
Stuki przy hamowaniu
Mam rozumieć, że nie ja jeden ma ten problem?? ---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ---------- :polew::polew::polew:, normalka w B8, był czas przywyknąć Nie rozkminiam tego
-
Stuki przy hamowaniu
Dopiero w weekend bedę mógł odkręcić koło i zobaczyć. Ale jakos nie chce mi sie wierzyć, ze w 4 letnim aucie z przebiegiem autostradowym zawias wymiękł. Muszę wszystko przeglądnąć lub podjechać do mechanika.
-
Stuki przy hamowaniu
Witam! Od kilu dni mam mały problem a dokładniej mówiąc przy hamowaniu słychać jednokrotne "stuk" Nie musze jechac szybko, powiedzmy, że zawracam na parkingu... cofam a następnie podjeżdzam do przodu, wciskam hamulec i słychać stuk. Cofnę kawałek a później podjadę do przodu i przy zahamowaniu znów słychac jednokrotne "stuk". Stukanięcie słychac tylko przy hamowaniu gdy samochód jedzie do przodu i po wcześniejszym cofaniu, jeśli nie cofne i podjadę znów do przodu i zahamuje to wtedy stukniecia nie ma. Czy jest mozliwe, żeby poluzował sie klocek hamulcowy czy cos w tym stylu?? Na dziurach nic nie stuka wiec wykluczam zawieszenie. Proszę o podpowiedz panowie co to moze być??
-
A4 B8 by race444
Sweet
-
Wyważone koło, dobrze??
O ku... ale ktoś nawalił tam tego ołowiu
-
Zimówki Michelin Pilot Alpin PA3 215/50/17
Dzięki w takim razie jutro jade kupić
-
Zimówki Michelin Pilot Alpin PA3 215/50/17
Nikt się nie wypowie i nie pomoże?? ---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ---------- Felga szeroka 7,5 Et 28
-
Zimówki Michelin Pilot Alpin PA3 215/50/17
Panowie czy do mojej B8 moge bez problemu załozyc zimówki w rozmiarze 215.50.17 ??? Powinny byc być 225.50.17 ale mam okazje kupić za tysiaka prawie nowe Micheliny (przejechane na nich było 2kkm) bierznika maja jeszcze ponad 7mm Jak to bedzie wygladać panowie?? Prosze o szybka odpowiedz.
-
Jaki Wosk na zimę ?
Czy cos co kosztuje 25 zł może byc coś warte?? mikrofibry do wycierania auta wiecej kosztuja SV Autobahn strasznie mnie kusi ale 570zł za 200ml troszke boli wiec chyba kupie najpierw 50ml za jakieś 145zł. Griffe a co polecasz zeby mój czarny miał dobry shine i dawał po gałach?? jakaś politura pod SV autobahn?
-
Jaki Wosk na zimę ?
Mam czarna perłę (phantom black) auto z podpisu. Chyba sie skusze na autobahn Mam nadzieję, że zrobi robote na czarnym i wyciagnie ładny połysk i głębie
-
Jaki Wosk na zimę ?
Griffe jaki woskod swissvax poleciłbys do czarnego koloru??
-
Luzy w kierownicy i pływanie auta.
Wymienię koncówki drążków kierowniczych i łaczniki stabilizatora i zobaczę czy bedzie jakaś poprawa. Rocznik jak rocznik ale 220kkm juz jest najechne