Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. witamy i zapraszamy na spoty warszawskie
  2. siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie
  3. prawie robi wielką różnicę :gwizdanie: dokładnie tak to nie VW
  4. siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie
  5. dzięki za info moja propozycja jest taka:
  6. dwa .... a na ilu się skończyło :gwizdanie:
  7. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Zawsze to coś .. Kręćcie te spoty..mało istotne ile autek na początku ..na pewno z czasem ich przybędzie Grunt , że coś działacie ..macie chęci tyle samo mi udało się w Garwolinie zebrać ino 2
  8. oki jakie są zasady teraz ? każde autko się nadaje na zagadkę
  9. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    jak będziesz leciał to dzwoń się dokleje po drodze jak ostatnio tam śmigaliśmy to sporo a4 widziałem na LRY tyle że chyba 1/10 z nich jest tylko w klubie a może i mniej. jest fajny lokal w rykach pod wdzięczną nazwą "Hades" nie sugerujcie się nazwą :polew:
  10. dobra pany wracam do zabawy z wami bo dawno mnie tu nie było... ten żółtek to: GILBURN INVADER 3.0V6 `72r.
  11. nie bardzo wiem jak to się nazywa fachowo... opisze to tak: to się montuje do ramy a na tym się montuje koło.
  12. Ragga a wiadomości na gg czytałeś[oglądałeś] [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 17:01_________________________________________________robię oT; panowie gdzie mogę kupić coś takiego:
  13. witaj nowy :> zapraszamy na spoty warszawskie
  14. nie nie o doopach a o dymaniu http://www.epuls.pl/mikolaj/
  15. siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie
  16. nadrobią
  17. e tam nie wrócą ja cały czas mam jeszcze poloneza chodź żałuję ze 125p sprzedałem to była maszyna silnik poloneza i skrzynia 5
  18. TICO miałem na początku studiów i nie szydź z tego sierściuchu, bo było to za***iste żelazko do miasta robiłeś program u Rogala w Tikaczu ? :polew: pewnie tak, i zrobili taki moment że jeździł tylko na wstecznym
  19. witamy zapraszamy na spociki warszawskie
  20. nastawiłem zacier :gwizdanie:.... znaczy się ciasto się piecze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.