Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Narzędzia zordzewiały ? Trza wkońcu ustawić sie na to piwko narzędzia hm... ok gorzej z reszta ciała, łokcie etc.. się ustawimy pewnie 20-23marca 09 :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 20:21_________________________________________________albo tu http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&editSearch=&scopeId=C&lang=de&sortOption.sortOrder=ASCENDING&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=20&maxPrice=&minFirstRegistrationDate=&maxMileage=&fuel=&ambitCountry=DE&zipcode=40470&zipcodeRadius=100 ale powiecie że za drogie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przepołowiłeś kobietę ? Czy będziemy wujkami ? :kox: nie wujkami nie.... ale przesadziliśmy lekko :gwizdanie: chodź nie powiem było reszta przy pifku nie no teraz operowe wykonanie piosenki "jesteś szalona" w ty programie mnie rozłożyło :polew: [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 19:45_________________________________________________ja pitole ale wędliny myją w Uwadze na tvn_ie i to w delikatesach w wawie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj czepiasz się.... ma ładny ....dekolt i..... niewyżyty po ostatnim to nie prędko teraz będzie bo przesadziliśmy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pany jak ktoś ma tv pod ręką to polecam TVP3warszawa jest fajny program. dla zachęty dodam że pani co dmucha we flet ma duże/fajne płuca [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 19:15_________________________________________________Poziek możemy się wymienić ten niebieszczak Ci się wysypie po drodze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://kobieta.wp.pl/galeriazdjecie.html?kat=52556&gid=10635429
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to jeszcze nie jest z wami tak źle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tytuł to jak się domyślam "baba jaga w kimonie" raggaman zrobimy test
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niedoszła poziu i łukaszr powinniście to wziąć pod uwagę chyba nie chcecie żeby M. była nieszczęśliwa :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siostra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A między kołami to dopiero zapowiada sie ciekawa sprawa myślisz o stacji ja wolę na masce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a tu większy wybór
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e to widzę że szykuje się klubowe wyjście do bierhalle pt "zabieram ze sobą siostrę" :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może być i bierhalle ale każdy podjeżdża beemka Mfri w ładnym stroju- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pumba jest ale ta wersja też [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 12:06_________________________________________________a Ragga jak dobre liczby się was trzymają to warto zagrać dziś do wyjęcia 25dużych baniek- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wczoraj to dzwonili do ambasady w "ułan bator" i powiedzieli ambasadorowi że są z ministerstwa i mają delikatną sprawę i prośbę żeby przeszukać samolot bo prezydent zgubił protezę :gwizdanie: i tak tam pół ministerstwa i ambasadę wkręcili- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widze, ze ragga jak dobry kon. I po błocie pociągnie :polew: ale dobry gospodarz konia w błoto nie puści :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja wczoraj słuchałem było zajefajne a jak dziś było podobnie to :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba trzeba pomyśleć nad zmianą audi na takie z dobrym wyposażeniem http://www.youtube.com/watch?v=KF4maVzPMYg&feature=related- Strefa Śmiechu
pewnie widział :gwizdanie: a jak zobaczył u siebie dwa wyświetlacze no to co innego mógł napisać- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:> http://www.youtube.com/watch?v=L4b6gc5xBDc- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> i zapraszamy na spoty warszawskie- [B5 AEB] Scan z ETKI - turbosprężarka
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wino.. chyba domyślamy się dlaczego, "tanie wino jest dobre bo jest dobre i tanie"- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mistrzu...bredzisz :gwizdanie:.. musisz się naoliwić czymś co ma procenty ..i większą butelkę niż 0, 5 no dobrze gadasz to kiedy się ustawiamy na wódkę ? - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.