Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. Narzędzia zordzewiały ? Trza wkońcu ustawić sie na to piwko narzędzia hm... ok gorzej z reszta ciała, łokcie etc.. się ustawimy pewnie 20-23marca 09 :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 20:21_________________________________________________albo tu http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&editSearch=&scopeId=C&lang=de&sortOption.sortOrder=ASCENDING&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=20&maxPrice=&minFirstRegistrationDate=&maxMileage=&fuel=&ambitCountry=DE&zipcode=40470&zipcodeRadius=100 ale powiecie że za drogie
  2. Przepołowiłeś kobietę ? Czy będziemy wujkami ? :kox: nie wujkami nie.... ale przesadziliśmy lekko :gwizdanie: chodź nie powiem było reszta przy pifku nie no teraz operowe wykonanie piosenki "jesteś szalona" w ty programie mnie rozłożyło :polew: [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 19:45_________________________________________________ja pitole ale wędliny myją w Uwadze na tvn_ie i to w delikatesach w wawie
  3. oj czepiasz się.... ma ładny ....dekolt i..... niewyżyty po ostatnim to nie prędko teraz będzie bo przesadziliśmy
  4. pany jak ktoś ma tv pod ręką to polecam TVP3warszawa jest fajny program. dla zachęty dodam że pani co dmucha we flet ma duże/fajne płuca [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 19:15_________________________________________________Poziek możemy się wymienić ten niebieszczak Ci się wysypie po drodze
  5. http://kobieta.wp.pl/galeriazdjecie.html?kat=52556&gid=10635429
  6. no to jeszcze nie jest z wami tak źle
  7. tytuł to jak się domyślam "baba jaga w kimonie" raggaman zrobimy test
  8. niedoszła poziu i łukaszr powinniście to wziąć pod uwagę chyba nie chcecie żeby M. była nieszczęśliwa :gwizdanie:
  9. A między kołami to dopiero zapowiada sie ciekawa sprawa myślisz o stacji ja wolę na masce
  10. a tu większy wybór
  11. e to widzę że szykuje się klubowe wyjście do bierhalle pt "zabieram ze sobą siostrę" :gwizdanie:
  12. może być i bierhalle ale każdy podjeżdża beemka Mfri w ładnym stroju
  13. pumba jest ale ta wersja też [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 12:06_________________________________________________a Ragga jak dobre liczby się was trzymają to warto zagrać dziś do wyjęcia 25dużych baniek
  14. wczoraj to dzwonili do ambasady w "ułan bator" i powiedzieli ambasadorowi że są z ministerstwa i mają delikatną sprawę i prośbę żeby przeszukać samolot bo prezydent zgubił protezę :gwizdanie: i tak tam pół ministerstwa i ambasadę wkręcili
  15. Widze, ze ragga jak dobry kon. I po błocie pociągnie :polew: ale dobry gospodarz konia w błoto nie puści :polew:
  16. ja wczoraj słuchałem było zajefajne a jak dziś było podobnie to :kox:
  17. chyba trzeba pomyśleć nad zmianą audi na takie z dobrym wyposażeniem http://www.youtube.com/watch?v=KF4maVzPMYg&feature=related
  18. pewnie widział :gwizdanie: a jak zobaczył u siebie dwa wyświetlacze no to co innego mógł napisać
  19. :> http://www.youtube.com/watch?v=L4b6gc5xBDc
  20. siemka :> i zapraszamy na spoty warszawskie
  21. wino.. chyba domyślamy się dlaczego, "tanie wino jest dobre bo jest dobre i tanie"
  22. Mistrzu...bredzisz :gwizdanie:.. musisz się naoliwić czymś co ma procenty ..i większą butelkę niż 0, 5 no dobrze gadasz to kiedy się ustawiamy na wódkę ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.