Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. nie chce się łobuz podzielić z kolegami
  2. bo ich jeszcze nie ma, przeglądaj forum uważniej to będziesz wiedział że ragga dopiero kupuje aparat a do fotek to jeszcze daleko :polew:
  3. sępy czekają na foteczki wczoraj było to samo :gwizdanie:
  4. Raga składam wniosek o przeproszenie pani T myślę że większość klubu 69 mnie popiera no i czekamy na następne foty
  5. może i ostatni ale on już w nich dreptał w poprzednim sezonie :gwizdanie:
  6. te buty to są Raggamana co wygrałem?? oby nie takie same buty :gwizdanie:
  7. witaj zapoznaj się z tematem spocików w garwolinie
  8. witamy zapraszamy na spoty warszawskie
  9. Jak to macie już śnieg ???? Nie wiem co wczoraj piliście na spocie ale musiało być dobre też miałem rano śnieg a nie byłem na spocie
  10. Sławek on jest nowy
  11. czy ja już kiedyś wspominałem żeby koledze z południa bana dać na spoty warszawskie tylko nam tu spamuje OT robi a tak nie można :gwizdanie:
  12. http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=86052
  13. ragga i mnie nie ma
  14. Który To ? sprawdź w słowniku miejskim lub wikipedii
  15. Co zrobil ojciec Obamy jak dowiedzial sie ze jego syn wygral wybory ?? - z drzewa spadl...[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 16:44_________________________________________________jak było to sorrka
  16. no już nie przesadzajmy :gwizdanie:
  17. ragga to chyba przez te Twoje zdjęcia, już dawno nie było tylu userów przeglądających jednocześnie wątek spotów w-wy :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 16:20_________________________________________________ tylko uważaj żeby ten co przyszedł nie pomyślał tak o tobie
  18. Tomaszek ..rozluźnij pośladki :> chyba postawił focha fachowe ob..... ch.... :gwizdanie:
  19. było było wklejałem kilkanaście stron temu
  20. to nie możliwe, ragga Ty wiesz jaki on ma króciutki łańcuch nawet sobie nie wyobrażasz ma tylko dwa ogniwa :gwizdanie: Dwa ogniwa ...i buda ? :laghing2: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.