Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. witamy na pokładzie
  2. w wiadomościach mówili że chyba zatrudnią panów w białych rękawiczkach do upychania w wagonikach
  3. żarcik http://pl.youtube.com/watch?v=zjzn9ZtDIYc&feature=related
  4. ragga poprzycinaj włochy tam gdzie potrzeba i dasz radę :gwizdanie:
  5. a kiedy na tego czipsona planujecie ? ragga coś da się zrobić w mojej sprawie co pytałem ???
  6. adr_em to z tydzień witamy na pokładzie
  7. witaj Paweł i zapraszamy na spoty warszawskie
  8. tak czytam i czytam i wnioskuje że "siwek" przeżył czyli jeszcze mam szanse na bezcenne wrażenia z jazdy
  9. Zdecydowanie byłem, widziałem możecie mi zaufać Ty nie pisz takich rzeczy bo ci jeszcze ktoś uwierzy to dobrze
  10. Zdecydowanie byłem, widziałem możecie mi zaufać
  11. to tylko plotki
  12. ragga - chyba nie czytasz wszystkiego co się tu pisze ..... tyle mam do napisania
  13. ragga co za różnica czy ślepakami czy nie, skoro i tak po jakiś ścianach walisz :polew:
  14. :polew: Ale można kogoś wkręcić... "Frajerzy, mnie też dzisiaj nie będzie... to rozumiem że dziś jest akcja "spot frajerów" "spot bez frajerów" no chyba żartujesz
  15. witaj Paweł i zapraszamy na spociki warszawskie
  16. panowie nie tylko na nk są (jak ich nazwać ) zobaczcie sami [opis zdjęcia] http://grono.net/%252Fgallery2%252Fphoto%252F11985848%252F?gruid=1091030#1[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 11:15_________________________________________________ :polew: Ale można kogoś wkręcić... "Frajerzy, mnie też dzisiaj nie będzie... to rozumiem że dziś jest akcja "spot frajerów"
  17. miałem w osobówce 510 a teraz mam 520 i moje zdanie jest takie że lepiej dorzucić parę pln_ów i od razu kupić 520 jest spora różnica, oczywiście na + dla 520. funkcji dodatkowych to ma tylko trzy ale z jednej to na bank będziesz korzystał a co za tym idzie będziesz miał cisze w aucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.