Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na pokładzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w wiadomościach mówili że chyba zatrudnią panów w białych rękawiczkach do upychania w wagonikach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
żarcik http://pl.youtube.com/watch?v=zjzn9ZtDIYc&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga poprzycinaj włochy tam gdzie potrzeba i dasz radę :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a kiedy na tego czipsona planujecie ? ragga coś da się zrobić w mojej sprawie co pytałem ???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
adr_em to z tydzień witamy na pokładzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj Paweł i zapraszamy na spoty warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak czytam i czytam i wnioskuje że "siwek" przeżył czyli jeszcze mam szanse na bezcenne wrażenia z jazdy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdecydowanie byłem, widziałem możecie mi zaufać Ty nie pisz takich rzeczy bo ci jeszcze ktoś uwierzy to dobrze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdecydowanie byłem, widziałem możecie mi zaufać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to tylko plotki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga - chyba nie czytasz wszystkiego co się tu pisze ..... tyle mam do napisania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga co za różnica czy ślepakami czy nie, skoro i tak po jakiś ścianach walisz :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: Ale można kogoś wkręcić... "Frajerzy, mnie też dzisiaj nie będzie... to rozumiem że dziś jest akcja "spot frajerów" "spot bez frajerów" no chyba żartujesz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj Paweł i zapraszamy na spociki warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie nie tylko na nk są (jak ich nazwać ) zobaczcie sami [opis zdjęcia] http://grono.net/%252Fgallery2%252Fphoto%252F11985848%252F?gruid=1091030#1[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 11:15_________________________________________________ :polew: Ale można kogoś wkręcić... "Frajerzy, mnie też dzisiaj nie będzie... to rozumiem że dziś jest akcja "spot frajerów"
-
[ALL] Jakie CB radio i antene kupic??
miałem w osobówce 510 a teraz mam 520 i moje zdanie jest takie że lepiej dorzucić parę pln_ów i od razu kupić 520 jest spora różnica, oczywiście na + dla 520. funkcji dodatkowych to ma tylko trzy ale z jednej to na bank będziesz korzystał a co za tym idzie będziesz miał cisze w aucie