Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mcm wklejał w wątku pudz&najm :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cześć Moskal
-
[B5 AFN] [B5 AFY] Tykanie spod deski rozdzielczej
w którym dokładnie miejscu Ci "tyka"?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
toż to dziecinne proste na lapku z tzw "łechtaczką" 20sek min
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rkwon weź się do roboty, szukaj, czytaj.. A nie - wszystko na tacy Potępiamy takie lenistwo.. hehe nie no spokojnie czytałem zrób to sam tyle ze pisałem nie podejmuje walki bo za zdolny jestem mam wszystko poza kluczem do kiery ale się rozglądnę przez weekend to się rozglądnij, jakby co to mogę CI pomóc wymienić manetkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
byłeś na radomskich .....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rkwon http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaką manetką ? hehe pisałem wyżej że chciałbym żeby ktoś mi zmienił manetkę na pełny fis ok, widać przeoczyłem :gwizdanie: masz wszystkie potrzebne gadżety ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaką manetką ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wow :notworthy: ja zrobiłem tylko rozrząd sam żarówki w serwisie wymieniam bo się boję żeby nie uszkodzić czegoś :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema.
-
[B5 AJM] Reflektory soczewkowe słabo świecą
patrz na profil kolegi ja bym powiedział że auto to kupił używane a reflektory były w nim od nowości szukaj tak jak Ive pisze jak dobrze pamiętam to kolega SebMiś (w b5) i LukaszR (w b6) czyścili soczewki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema ps mieszkasz w jednym z klubowiczów :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo cb się używa, a nie dla szpanu wozi on używa... jak raz do mnie dzwonił: to się koleś go na CB pytał co się tak czai za nim no wyprzedzaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie wszedłem w posiadanie amatorskiego zdjęcia jednej z imprez rowerowych Boberka no to się chłopak bawi :gwizdanie: (zdjęcie się nie ładuje) http://korzik.net/uploads/posts/2009-05/1243111333_1242955314_62.jpg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyznać się którzy się opalał w ubraniu :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.wprost.pl/ar/180878/Turbololity/
-
[B5 AFN] Znaleziona nakrętka
a mi to wygląda i jest ona bardzo podobna bo montażu rurek przy bateriach umywalkowych itd.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B5 AFN] Przekaźnik grzania świec - symbol??
a oprócz 216 masz jeszcze napisany jakiś nr? na nim? nr z etki: 8A0 951 253
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie
-
[B5 AFN] Przekaźnik grzania świec - symbol??
od świec jest przekaźnik 202
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chcesz powiedzieć "wyru....by"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema ps w B5 - nie było s-line