Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. mcm wklejał w wątku pudz&najm :gwizdanie:
  2. cześć Moskal
  3. w którym dokładnie miejscu Ci "tyka"?
  4. toż to dziecinne proste na lapku z tzw "łechtaczką" 20sek min
  5. rkwon weź się do roboty, szukaj, czytaj.. A nie - wszystko na tacy Potępiamy takie lenistwo.. hehe nie no spokojnie czytałem zrób to sam tyle ze pisałem nie podejmuje walki bo za zdolny jestem mam wszystko poza kluczem do kiery ale się rozglądnę przez weekend to się rozglądnij, jakby co to mogę CI pomóc wymienić manetkę
  6. byłeś na radomskich .....
  7. rkwon http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.html
  8. jaką manetką ? hehe pisałem wyżej że chciałbym żeby ktoś mi zmienił manetkę na pełny fis ok, widać przeoczyłem :gwizdanie: masz wszystkie potrzebne gadżety ?
  9. jaką manetką ?
  10. wow :notworthy: ja zrobiłem tylko rozrząd sam żarówki w serwisie wymieniam bo się boję żeby nie uszkodzić czegoś :gwizdanie:
  11. patrz na profil kolegi ja bym powiedział że auto to kupił używane a reflektory były w nim od nowości szukaj tak jak Ive pisze jak dobrze pamiętam to kolega SebMiś (w b5) i LukaszR (w b6) czyścili soczewki
  12. siema ps mieszkasz w jednym z klubowiczów :gwizdanie:
  13. bo cb się używa, a nie dla szpanu wozi on używa... jak raz do mnie dzwonił: to się koleś go na CB pytał co się tak czai za nim no wyprzedzaj
  14. panowie wszedłem w posiadanie amatorskiego zdjęcia jednej z imprez rowerowych Boberka no to się chłopak bawi :gwizdanie: (zdjęcie się nie ładuje) http://korzik.net/uploads/posts/2009-05/1243111333_1242955314_62.jpg
  15. przyznać się którzy się opalał w ubraniu :polew:
  16. http://www.wprost.pl/ar/180878/Turbololity/
  17. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    a mi to wygląda i jest ona bardzo podobna bo montażu rurek przy bateriach umywalkowych itd.
  18. a oprócz 216 masz jeszcze napisany jakiś nr? na nim? nr z etki: 8A0 951 253
  19. siemka zapraszamy na spoty warszawskie
  20. od świec jest przekaźnik 202
  21. chcesz powiedzieć "wyru....by"
  22. siema ps w B5 - nie było s-line

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.