Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cześć Brygvin
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ile miałeś ??? a nie chyba widziałem u Ciebie antenkę cb na dachu więc Ci się upiekło :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zbieraja na paliwo nie prawda mi misiaki z nieoznakowanego powiedzieli przez CB że na opony letnie [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 17:33_________________________________________________wychodzi na to że BryTomek wyhaczył jakiegoś bonusa
-
Co powiecie na jakieś konkurencje na zlocie ?
prawie wszyscy grali nawet Lukas [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 13:11_________________________________________________ takiego wstydu jak w Sobieszewie
-
SPOTY RADOMSKIE
- F1, Rajdy i Motorsport
może będzie lepiej, zawsze po przegranym meczu reprezentacji jakiś inny sportowiec/sportowcy robił/robili miłą niespodziankę- [B5 AJM] Termostat
ja ostatnio kupowałem w ASO ( a raczej Kasia dla mnie) nr. 044 121 113 cena 111.65pln- F1, Rajdy i Motorsport
Bry znaczy Bryniek się- SPOTY RADOMSKIE
ładnie jechane jest :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brylik, nie mogę zbytnio teraz, a chciałbym to obejrzeć - przełóżcie może z Bryźkiem termin tak żeby widownia mogła popatrzeć W ten sposób kolejna zima nas zastanie zanim się ścigniemy bo komuś ciągle nie pasuje. Mi nie pasuje we wtorek Brylik a może w środę przy okazji ....- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zamiast wstydu to chyba lepiej pasowało by dymu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema z rana Bryniek się kłania- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wit.s na weekend możemy próbę zrobić mój nowy jest- Jak dotrzeć do firmy krzak ?
skuteczna metoda i nie sądzę żeby wyszło drożej niż dług, jakby co to więcej na Pw- [B5 AHH] Podświetlenie obszaru przed samochodem po otwarciu drzwi a'la Passat i Audi A6
proponuje przeczytać http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_lampeczki_drzwiowe_gdzie_je_wsadzic-t60209.0.html;msg691077#msg691077- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BryTomek hm .... a co na to Bryńka chyba też musi wyrazić zgodę na powielanie "połowy" swojego nicka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wymiatają http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,83570,6429546,Na_luzie__nietypowy_cover_Katy_Perry.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakbyś potrzebował kierownika tego jamnika to mam na to uprawnienia- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1078615 ja to bym dach opier... i zrobił baletowóz jeden już dziś zrobił cabrioleta 30 dzieciaków w szpitalu- Montaż tempomatu A4 B5
nie, jeśli aku był odłączony i nie kręciłeś kluczykiem przy odłączonym jaśku to nie powinna się zaświecić. robiłem tempomat u Korzen_ia (b5 po IIlifcie) i on też ma 3-ramienną kierę ale takiego czegoś nie było, z moich informacji wynika że kierownice 3-ramienne przed i po lifcie się różniły [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 08:49_________________________________________________ z info które zebrałem wychodzi że jest to płytka od klaksonu, nie mam teraz dostępu do etki bo po nr można by sprawdzić i była by pewność- Naruszenie przepisów - karteczka za wycieraczkami - co z tym zrobić ?
biedny student w B6 habilitację może robi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oni uważają że na euro 3012 zdążymy więc się nie spieszą- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale jak to w polsce bywa - nigdzie nie wychodzą- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga jak moi agenci go namierzali to ręce miał obydwie na biurku- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeżdżą tylko zaufani kierowcy- wybrańcy - F1, Rajdy i Motorsport