Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Ja płukałem karcherem, ale jak kolega wyżej zauważył użyłem dyszy o największym przekroju = najmniejszej prędkości strugi
  2. sprawdź napięcie na aku
  3. Jakie cudo, brzęczki? Jak tak to: 1. Zapytaj w ASO Audi 2. Żeby było taniej możesz spytać w Skodzie i Seacie 3. Allegro
  4. Jak masz klimatronik to jeszcze sprawdź na nim Wskazania powinny być takie samo po zagrzaniu auta
  5. to jest dziwna polityka z jednej strony Audi/VW weszli w Skodę i Seata po to żeby wejść w szerszy rynek i powiększyć zyski koncernu. Po czym z hukiem został wywalony prezes VW bo drastycznie spadła sprzedaż VW. Koło maślane, ale chyba zawsze tak jest jak w grę wchodzą duuuuże pieniądze
  6. To fakt przy zapchaniu raczej powinna być różnica w prędkości pędu powietrza
  7. skrzypi Ci na włączonym silniku czy na zgaszonym też?
  8. wygląda na wahacz. Podjedź na kanał i sprawdź
  9. jak Ci się świeci kontrolka ładowania to na to wskazuje
  10. Pewnie że jest on wsuwany w tą obudowę bezpieczników co się ściąga. Patrz, pierdoła a człowiek nie zauważy dopóki nie ma do czynienia
  11. Tak się zastanawiam czy w ogóle jest jakiekolwiek miejsce na ten uchwyt
  12. witamy serdecznie
  13. Myślę, że zamiennik takiego pochodzenia może wszystko
  14. Da się , powinieneś dać sobie radę
  15. D b5 jest na torencie nawet dwie.Właśnie sprawdzałem. :> Puść namiar na PW
  16. Co do kart Quadro to bym chyba nie pakowal aż tyle kasy w to. Patrz tylko że miały przynajmniej Open GL 2.0. Ja osobiście w moim DELLu mam GeForca 8400M GS Quadro sa spoko, ale dopiero do jakiś CAD/CAE generujących własną grafikę. Używam takiego narzędzia do symulacji odlewania metali i wówczas Quadro się przydaje, aczkolwiek na laptopku też mały projekt zapodam i jest git
  17. witam wśród fanatyków
  18. miło przywitać
  19. wszystko na to wskazuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.