Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL] Jak dobrze i solidnie umyć silnik ?
Ja płukałem karcherem, ale jak kolega wyżej zauważył użyłem dyszy o największym przekroju = najmniejszej prędkości strugi
-
[B6 ALT] Kontrolka ESP i ABS wciąż się świecą
sprawdź napięcie na aku
-
[ALL B5] Brzęczyk działa tylko jak zapali sie rezerwa
Jakie cudo, brzęczki? Jak tak to: 1. Zapytaj w ASO Audi 2. Żeby było taniej możesz spytać w Skodzie i Seacie 3. Allegro
-
[B5 1Z] Problem z temperaturą silnika
Jak masz klimatronik to jeszcze sprawdź na nim Wskazania powinny być takie samo po zagrzaniu auta
-
[ALL B6] Pokrewieństwo z Seatem Exeo
to jest dziwna polityka z jednej strony Audi/VW weszli w Skodę i Seata po to żeby wejść w szerszy rynek i powiększyć zyski koncernu. Po czym z hukiem został wywalony prezes VW bo drastycznie spadła sprzedaż VW. Koło maślane, ale chyba zawsze tak jest jak w grę wchodzą duuuuże pieniądze
-
[ALL B5] Klimatronic - jak obsługiwać
To fakt przy zapchaniu raczej powinna być różnica w prędkości pędu powietrza
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
skrzypi Ci na włączonym silniku czy na zgaszonym też?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
wygląda na wahacz. Podjedź na kanał i sprawdź
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B7 BPW] Kontrolka akumulatora zapala się po kliku kilometrach
jak Ci się świeci kontrolka ładowania to na to wskazuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[ALL B5] Uchwyt do wyciągania bezpieczników
Pewnie że jest on wsuwany w tą obudowę bezpieczników co się ściąga. Patrz, pierdoła a człowiek nie zauważy dopóki nie ma do czynienia
-
[ALL B5] Uchwyt do wyciągania bezpieczników
Tak się zastanawiam czy w ogóle jest jakiekolwiek miejsce na ten uchwyt
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy serdecznie
-
[B5 1Z] Alternator dziwne dźwięki
Myślę, że zamiennik takiego pochodzenia może wszystko
-
[B5 AVG] Wymiana paska alternetora i klimatyzacji
Da się , powinieneś dać sobie radę
-
[A4 B7] Instrukcja obsługi PL
D b5 jest na torencie nawet dwie.Właśnie sprawdzałem. :> Puść namiar na PW
-
Notebook zamiast stacjonarnego - SolidWorks, Catia, AutoCad + multimedia - jaki?
Co do kart Quadro to bym chyba nie pakowal aż tyle kasy w to. Patrz tylko że miały przynajmniej Open GL 2.0. Ja osobiście w moim DELLu mam GeForca 8400M GS Quadro sa spoko, ale dopiero do jakiś CAD/CAE generujących własną grafikę. Używam takiego narzędzia do symulacji odlewania metali i wówczas Quadro się przydaje, aczkolwiek na laptopku też mały projekt zapodam i jest git
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hejka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wśród fanatyków
-
Nowicjusz - wątek powitalny
miło przywitać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hejka
-
[B7 BPW] Kontrolka akumulatora zapala się po kliku kilometrach
Sprawdź napięcie
-
SAFE na wyświetlaczu radia
wszystko na to wskazuje